Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

Hm, cutanje na dovodjenje igraca iz "zelenih miseva", iz najomrazenijeg kluba. Doduse, i Bili je svojevremeno, ali to je nebitno. Nekada i nasa braca pogrese.

Mora da je Terza surduknuo neku kintu uz amin zasto-zato jarana.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Vredni mrav said:

Tacno je. Nije bilo ni prilike da se nudi nista jer je u startu rekao cifru koja bi nam bila skoro trecina budzeta. Jos je to NČ rekao izmedju redova na skupštini. 

 

Davno je bila skupština, a blefirao je malo i tada gospodin Čović.

 

Ne bih o ciframa, ali ponuđena su 3 Gista za 2 sezone.

 

Za nas ogroman novac, za njega očigledno premalo.

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, VoodooDerina said:

 

Davno je bila skupština, a blefirao je malo i tada gospodin Čović.

 

Ne bih o ciframa, ali ponuđena su 3 Gista za 2 sezone.

 

Za nas ogroman novac, za njega očigledno premalo.

 

Treba ostaviti price o ciganjskoj ljubavi, te standardne fraze "zaradio je onoliku kintu, moze sad da nam ispuni snove"...

Covek u datom stanju moze da ubode jos bar jedan do dva ozbiljna ugovora, to Zvezda ne moze da prati i prica se tu zavrsava.

Svako gleda iz svog ugla, al ipak je veoma iracionalno smatrati Teodosica ovakvim-onakvim zato sto hoce da uzme zajebanu kintu tamo gde ce mu istu i dati.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Manoly said:

Treba ostaviti price o ciganjskoj ljubavi, te standardne fraze "zaradio je onoliku kintu, moze sad da nam ispuni snove"...

Covek u datom stanju moze da ubode jos bar jedan do dva ozbiljna ugovora, to Zvezda ne moze da prati i prica se tu zavrsava.

Svako gleda iz svog ugla, al ipak je veoma iracionalno smatrati Teodosica ovakvim-onakvim zato sto hoce da uzme zajebanu kintu tamo gde ce mu istu i dati.

 

Naravno, samo onda ne bi trebalo pričati priče o velikoj ljubavi i proseravati se.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Eh, covek malo malo pa promeni misljenje o nekim stvarima kada se suoci sa istim ili kad nauci i prodje neke situacije. Sta sam ja naprimer sve mislio o tome kako je imati decu, iha, danas me je ponekad sramota moje tadasnje naivnosti. Daca i ja se nekad sa osmehom podsecamo svojeg "genijalnog" misljenja. Sutra je daleko a tek 5-10 godina, to je vecnost. A onda dodje ta granica, dodje ta situacija, i covek ukapira da je bio povrsni debil koji mnogo kenja. Zato mi ne pada na pamet da coveka drzim za nesto sto je rekao pre 10 godina, bez zene, bez deteta. Nadam se i dalje, naravno, samo nisam kivan na njega.

Edited by Dobar Los Milos
  • Like 8
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

 

Naravno, samo onda ne bi trebalo pričati priče o velikoj ljubavi i proseravati se.

Da, samo sto se Teo nigde nije proseravao i patetisao o velikoj ljubavi.

 

Covek jeste uzjavio da gaji emocije prema Zvezdi, i da bi dosao da igra ako se kockice poklope tj objektivne i racionalne okolnosti to dozvole, kao sto je i rekao da nece dolaziti samo da bi dosao, a s druge strane nije u mogucnosti da pomogne/doprinese (videti pod Pero sero Antic).

 

Tako da ono, valjalo bi smanjiti tu spiku kako je Teo nama duzan neko igranje u Zvezdi zbog svojih uzjava.

 

On je i dalje igrac za dva miliona po sezoni, to i ocekujem da potvrdi na SP i najverovatniji povratak u CSKA, jer mi te novce nemamo, a i mnogo je jos nekih sitnica koje nama nisu adut.

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, kalistenika u rutini said:

Da, samo sto se Teo nigde nije proseravao i patetisao o velikoj ljubavi.

 

Covek jeste uzjavio da gaji emocije prema Zvezdi, i da bi dosao da igra ako se kockice poklope tj objektivne i racionalne okolnosti to dozvole, kao sto je i rekao da nece dolaziti samo da bi dosao, a s druge strane nije u mogucnosti da pomogne/doprinese (videti pod Pero sero Antic).

 

Tako da ono, valjalo bi smanjiti tu spiku kako je Teo nama duzan neko igranje u Zvezdi zbog svojih uzjava.

 

On je i dalje igrac za dva miliona po sezoni, to i ocekujem da potvrdi na SP i najverovatniji povratak u CSKA, jer mi te novce nemamo, a i mnogo je jos nekih sitnica koje nama nisu adut.

 

Izjavio je da neće doći u Zvezdu u penzionerskim danima nego kad bude u naponu snage, a s' obzirom na njegovo stanje, godine i putanju kojom mu karijera ide, složićemo se da je ovo najverovatnije poslednja prilika za tako nešto. 

 

Mislim, neću ga hvatati za gušu došao ili ne, nikom on ne duguje ništa, ma i jebeš čoveka koji ne menja svoje mišljenje ali nema potrebe za izvrtanjem reči koje je sam izgovorio. 

Edited by Boujee
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Boujee said:

Izjavio je da neće doći u Zvezdu u penzionerskim danima nego kad bude u naponu snage, a s' obzirom na njegovo stanje, godine i putanju kojom mu karijera ide, složićemo se da je ovo najverovatnije poslednja prilika za tako nešto. 

 

Mislim, neću ga hvatati za gušu došao ili ne, nikom on ne duguje ništa, ma i jebeš čoveka koji ne menja svoje mišljenje ali nema potrebe za izvrtanjem reči koje je sam izgovorio. 

 

Postoji vazna rec koja se ne sme zaboraviti u citatu, jer menja celu konstrukciju i znacenje citata -> "ako".

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Izjavio je da neće doći u Zvezdu u penzionerskim danima nego kad bude u naponu snage, a s' obzirom na njegovo stanje, godine i putanju kojom mu karijera ide, složićemo se da je ovo najverovatnije poslednja prilika za tako nešto. 

 

Mislim, neću ga hvatati za gušu došao ili ne, nikom on ne duguje ništa, ma i jebeš čoveka koji ne menja svoje mišljenje ali nema potrebe za izvrtanjem reči koje je sam izgovorio. 

Ne znam sta bih ti rekao osim da ja nisam citirao vec parafrazirao njegovu izjavu, ako je to izvrtanje njegovih reci onda sam kriv.

 

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, VoodooDerina said:

 

Naravno, samo onda ne bi trebalo pričati priče o velikoj ljubavi i proseravati se.

Priznajem da nisam video ta proseravanja, mislim makar ne u punom smislu tog termina.

S druge strane, ne bih se osvrtao na one fotke sa severa uz Darkelju, Cica Milana i Jao Mileta, davno bese.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Manoly said:

Priznajem da nisam video ta proseravanja, mislim makar ne u punom smislu tog termina.

S druge strane, ne bih se osvrtao na one fotke sa severa uz Darkelju, Cica Milana i Jao Mileta, davno bese.

 

Quote

Iskreno bih voleo, ali u svakom slučaju ne da se vratim sa 35 godina, kada bih bio, tako da kažem - prestar. Ako bih se vraćao, voleo bih da to bude u nekim normalnim godinama, tu do 32. godine. Da pomognem ovoj Zvezdi na pravi način, a ne da se vratim samo da tamo završim karijeru - objasnio je srpski reprezentativac.

 

Pitao ga je novinar, on odgovorio, the end.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ako bude dolazio nece doci kao penzioner.. Nema razloga razapinjati ga sad.

Mislim ja sam prvi euforican zbog moguceg dolaska ali bolje da ne dolazi na silu. A kod nas taj kalibar ne dolazi da zaradi, jbg tako je.

Ako mu je ovo nase malo ili ako mu se ne dolazi i nije  100% u prici onda bolje za sve da ne dolazi.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...