Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

Jovic je u Bajernu ove sezone primao 750.000 neto

i bio je najplaceniji igrac BBL.

U Nemackoj su porezi ubedljivo najveci,

tako je recimo Bajern imao budzet od 20 miliona, a plate igraca su bile nesto preko 

4. Derik Vilijams koji je otkrivenje prosle sezone u EL je igrao za 250.000 neto.

Naravno u budzet kluba ulaze i svi druge plate i operativni troskovi. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Smekerski bi bilo ponuditi milionce teu, napunio bi arenu svaki put, potez karijere bi napravio Nebojsa i sigurno bi prodao najvise dresova ikada. Treba se ugledati na nba u nekim slucajevima.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Crni said:

Smekerski bi bilo ponuditi milionce teu, napunio bi arenu svaki put, potez karijere bi napravio Nebojsa i sigurno bi prodao najvise dresova ikada. Treba se ugledati na nba u nekim slucajevima.

 

čovke da donira (da dominira) nešto svog keša, fića se odrekne zarade ove sezone, dobrić da bude na raspolaganju ako treba da se skokne do valjeva po kajmak i rakiju (za obloge) i eto ga.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Maverick88 said:

Trenutno da, ovo mu je kako on sam kaze mozda poslednja šansa danuzme neke vece pare.

 

Kako mozes da preplatis igrace koji mogu u EL da dobiju ugovore oko 600-700 k a kod nas maks 450??? 

 

Te pare one mogu da dobiju u nekom Himkiju jer je to tamo prosjecna plata. Za Zvezdu to jeste preplacivanje, te pare nisu imali Mwill ni Miller ni sad Brown i Gist. Nema sumnje da bi obojica bili pojacanja za nas ali ako vec krcamo ozbiljne pare za pleja mozemo i bolje pogotovo sto je Jovic stalno povrijedjen. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, kum žoržo said:

Jovic je u Bajernu ove sezone primao 750.000 neto

i bio je najplaceniji igrac BBL.

U Nemackoj su porezi ubedljivo najveci,

tako je recimo Bajern imao budzet od 20 miliona, a plate igraca su bile nesto preko 

4. Derik Vilijams koji je otkrivenje prosle sezone u EL je igrao za 250.000 neto.

Naravno u budzet kluba ulaze i svi druge plate i operativni troskovi. 

Ovo je bas velika lova za Jovica, pogotovo sa porezima. 

Ja bih mu dao 650k da se vrati. Mada je i to rizik veliki. 

Teu bi uplivao i milion. Ovo bi bilo zajebano hendlovati, ali s necim mora da se zivi.

 

Obojica su i rizik na svoj nacin, ali sada vec na ovaj tim treba provjeren i siguran kvalitet.

 

 

Edited by pepe sancez
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sector said:

 

Te pare one mogu da dobiju u nekom Himkiju jer je to tamo prosjecna plata. Za Zvezdu to jeste preplacivanje, te pare nisu imali Mwill ni Miller ni sad Brown i Gist. Nema sumnje da bi obojica bili pojacanja za nas ali ako vec krcamo ozbiljne pare za pleja mozemo i bolje pogotovo sto je Jovic stalno povrijedjen. 

 

 

Ja sam i rekao lepo da te pare traze od EL timova da li ce dobiti ili ne nzm. 

Ja zaista nzm zasto se uopste ovde opterecujemo ciframa i da li je to mnogo ili malo, kao da dajemo iz svog dzepa pare. ako u klubu i strucni stab misle da im Jovic treba i smatraju cifru prikladnom. 

Just now, pepe sancez said:

Ovo je bas velika lova za Jovica, pogotovo sa porezima. 

Ja bih mi dao 650k da se vrati. Mads je i to rizik veliki. 

Teu bi uplivao i milion. Ovo bi bilo zajebano hendlovati, ali s necim mora da se zivi.

 

Obojica su i rizik na svoj nacin, ali sada vec na ovaj tim treba provjeren i siguran kvalitet.

 

 

Ja koliko znam i Pefiju i Jovketu je ponudjeno nesto slicno Gistovom ugovoru i da je to vrv maks sto mi tu nudimo

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ok, lako je tudjim parama upravljati, pa se i ja frcam milionima.

 

Ali realno danas imamo opcije koje nam se kasnije nece pojaviti. Trziste je pusto za svim igracima, narocito plejevima. Obrni okreni moramo se dogovoriti sada. 

 

Ja razumijem da Jovke zateze zbog love prije svega. Za Tea je moguce i druga prica. Ali to je to. Pritisci i jednog i drugog, podebljavaj ponudu, uvodi klauzule u slucaju nepredvidjenih okolnosti, burgijaj kod Markovica kao posljednjim utocistem. Ispadni govno na kraju prema nekome, samk ga spakuj da uzme uzde ove azdaje.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, BojanaCZV said:

da mozete da birate, Mekel ili Filip?

 

A bre Bojanaaa :classic_sad:

 

Bukvalno ne mogu u istu košarkašku halu a ne u istu rečenicu. Nije nam Mekel ostao u najboljem sećanju ali je u odnosu na Filipa Irvin Džonson lično. 

 

Bilo bi veselo videti kako Mekel čuva FČ3 i kako mu u 3/4 poseda krade loptu :kece:

 

8 hours ago, Knipex said:

Više stranica na ig objavilo da je Gist završen. Jedna je večeras pisala da je klub tražio dodatne preglede i izgleda da je sve ok.

 

РезÑлÑÐ°Ñ Ñлика за marijuana test gif

  • Like 3
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Kakvog monstruma od ekipe ce Tomic dobiti na upravljanje...😯 Stvarno nisam ovako nesto ocekivao,  posebno sto ce po svemu sudeci prelazni rok biti zavrsen do polovine jula...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, kum žoržo said:

Jovic je u Bajernu ove sezone primao 750.000 neto

i bio je najplaceniji igrac BBL.

U Nemackoj su porezi ubedljivo najveci,

tako je recimo Bajern imao budzet od 20 miliona, a plate igraca su bile nesto preko 

4. Derik Vilijams koji je otkrivenje prosle sezone u EL je igrao za 250.000 neto.

Naravno u budzet kluba ulaze i svi druge plate i operativni troskovi. 

 

Znam da je Williams igrao za neke male pare ali nisam mogao ni da pretpostavim da je to ovoliko malo. Pretpostavljam ili da će Bajern to žestoko podebljati ili će ga uzeti neko za masne pare. 

 

Ne znam šta da kažem za Jovića, kao igrač bi nam sigurno baš odgovarao ali mi je kao lik on uvek bio nekako antipatičan, da ne kažem ljakse. Ipak, najveći problem su ta njegova leđa, a ne želim ni da zamislim kako bi to izgledalo sa Felipeom kao jedinim pravim PG bez obzira što imamo okolo zverke da mu čuvaju guzicu.

 

Inače, ovaj prelazni rok se može okarakterisati jednostavno čuvenim izrazom "pišanje po sirotinji" naročito s obzirom da na svakoj poziciji imamo po 3 kompetentna igrača, osim na jednoj, zna se kojoj.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...