Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

Teo/Jovic-Djenka

Beron-Laza

Stratos-Deda-Dobric

Brown-SImanic-Faje

Kuzmic-Gist-Odzo

 

Bilo bi me blam da sam napisao ovakav sastav kao najludju zelju pred pocetak prelaznog roka

Edited by Manu
  • Like 9
  • Thanks 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Manu said:

Teo/Jovic-Djenka

Beron-Laza

Stratos-Deda-Dobric

Brown-SImanic-Faje

Kuzmic-Gist-Odzo

 

Bilo bi me blam da sam napisao ovakav sastav kao najludju zelju pred pocetak prelaznog roka

Bio bi banovan ili optuzen da si Zvezda 025

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Не би ме чудило када би тај +1 био Симон, јер не видим где ће па ајде да га ухлебимо.. Нека Кешељ прича, али стварно не бих у том случају видео апсолутно никакву потребу за њим 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Zizu said:

Cova je pre nekoliko dana izjavio da dovodimo jos dva ili tri pojacanja. Centar ( Gist ), plej i eventualno jos jednog igraca.

To moze samo biti Simon na poziciji Keselja, a moze biti i tokom sezone ako se ukaze potreba.

Samo je play prioritet a taj jos jedan uopste nije pod moranje.

 

Sada sledi ono najteze i najsladje za nas, cekanje na playa. 

 

Tesko gdji Teodosic, ubise je cigani na instagramu, 

 

Dilejni ili gdja Teodosic ruku pod ruku sada mogu od ciganskog pritiska Come to red star bro.

Edited by Šarac
Link to comment
Share on other sites

Malopre sam cuo vrlo pouzdan info da je Jovic rekao da bi igrao za bilo koji klub osim Zvezde, jer su ga kao mnogo vitlali za lovu. Stoji da je veliki zvezdas, ali, ako Mirotic koji je za njega u svakom smislu profesionalac i velicina moze da odbije 10x vece novce i predje u Barsu- onda ne vidim sta on glumi, u bajernu cini se ima 50 k mesecno.

Link to comment
Share on other sites

Jovic po nekim informacijama koje sam ja cuo, trazi bas veliku lovu. I iskreno se nadam da ga necemo gledati u nasem dresu vise. Sto zbog tih para, sto zbog cinjenice da je najveci rizik od svih pomenutih. 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Crni said:

Svojevremeno sam najavio dolazak Jovica i popio ban, on dosao odmah zatim...eto osti izvor je u pitanju, tako da i ja mislim da od njega nema nista.

Onda ti taj tvoj izvor moze i potvrditi da on onda bas nije sasvim svoj, jer ovi  stranci od prosle godine ocigledno su ludi kada ostaju jos jednu sezonu u KKCZ , a ova dva prekaljena EL igraca izgleda imaju neki poremecaj kada ce doci u klub da im se duguje lova.

Sto je bilo bilo je, dobio je svoju lovu, preko KKCZ je napravio ugovor zivota u Bayernu, ali i njemu malo istice vreme jer te pare sto trazi od Bayerna ne zele da mu daju, a drugih ponuda nema osim nase.

Plus pozcije prvog playa u kojoj El ekipi on moze dobiti a da to nije KKCZ ? U Bayernu ne vise ocigledno, Makabi? Oly? Zenit mozda?

 

A realnost je da od tri domaca playa Jovic je ipak najblizi u smisli dostupnosti u odnosu na Tea i Markovica, ali  su zahtevi Jovica i ono sto mi nudimo i dalje jako daleko i nemaju veze realno sa nekim starim repovima. Igraci su toliko zasticeni sa ugovorima, i ne verujem da sada sa preko milona na racunu da ce Jovic doci u situaciju da nema za jogurt i mleko ako zaigra za KKCZ.

Taj isti Jovic je igrao sa Lazom, Dobricem, Kuzmicem, mislis da se oni ne cuju izmedju sebe i ne raspituju se oko uslova koji su oni dogovorili? I sada on ima neku ljutnju i sumnju za svoje pare a ovi su naivne veverice i slusaju sve sto im Nebojsa kaze. 

Kamen spoticanja je cifra .

 

 

Edited by Šarac
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Crni said:

Malopre sam cuo vrlo pouzdan info da je Jovic rekao da bi igrao za bilo koji klub osim Zvezde, jer su ga kao mnogo vitlali za lovu. Stoji da je veliki zvezdas, ali, ako Mirotic koji je za njega u svakom smislu profesionalac i velicina moze da odbije 10x vece novce i predje u Barsu- onda ne vidim sta on glumi, u bajernu cini se ima 50 k mesecno.

Ne verujem da bi igrao za Mladost iz Zemuna.

Mirotic nije odbio 10x vece novce, ima ugovor koji je kada se gleda neto zarada oko 15% slabiji od njegovog najjaceg, a mislim da bi otprilike nesto tako dobio i u NBA ponovo. S obzirom da se oseca kao Spanac, sedi kuci i uzima iste pare, nista cudno.

Link to comment
Share on other sites

KC na insta upravo demantovao da prelazi u Lokomotivu, deluje da ostaje.

 

Iskreno, njemu se najviše radujem.

 

Još se napusavao s nekim "našim" navijačem koji ga je vređao.

 

Stranica je kkredstarbelgrade_

 

Ne znam zašto ne može uplod slike.

Edited by Milijaš #10
Link to comment
Share on other sites

Sto se Jovica tice, postavlja se pitanje da li je on precenjen igrac? Ako juri lovu njemu nije problem da igra u nekom EK timu na vise godina sa odlicnim ugovorom. Nekako mi se cini da ko god bude bio plej da ce ugovor biti na dve godine.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, suptil said:

Sto se Jovica tice, postavlja se pitanje da li je on precenjen igrac? Ako juri lovu njemu nije problem da igra u nekom EK timu na vise godina sa odlicnim ugovorom. Nekako mi se cini da ko god bude bio plej da ce ugovor biti na dve godine.

 

Da, svima su ponuđeni ugovori na 2 godine.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Crni said:

Malopre sam cuo vrlo pouzdan info da je Jovic rekao da bi igrao za bilo koji klub osim Zvezde, jer su ga kao mnogo vitlali za lovu. Stoji da je veliki zvezdas, ali, ako Mirotic koji je za njega u svakom smislu profesionalac i velicina moze da odbije 10x vece novce i predje u Barsu- onda ne vidim sta on glumi, u bajernu cini se ima 50 k mesecno.

Jovic je imao 600k za sezonu u Bajernu, a to da je rekao da ne bi igrao za Zvezdu je laz, samo pokusava da nadje sto bolji ugovor jer covek ima porodicu i dete, i naravno da gleda da se obezbedi sto vise moze posto ni on nije vise mlad. Poredis Mirotica koji vec koliko godina igra u nba i zaradio brda para, sto je dosao ovde za ogromon novac i Jovica koji igra za 600k znaci loooool 

Edited by Maverick88
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Не смем ни замислити сада притисак који следи из разноразних агенција, и менаџера на клуб и слање стотине својих клијената не би их нам увалили. Само се надам да ће клуб остати доследан, ако треба и платити момачки, само да изаберемо како треба на плеју јер нам од тога сезона зависи. Јер ту ако погодимо, а остали кликну... Биће весело, у најмању руку 

Edited by Боги
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Sto se tice vlaznih snova i ispisivanja nerealnih rostera, tesko da bi iko na forumu napisao toliko ambiciozan roster kakag trenutno imamo.

 

Recimo ja sam smatrao da je vrh da nam reket cine Kuzma, Ojo, Faje i Simanic. Uz njih 4 nadao sam se jednom kombo centru i to ne neko poznato ime. A mi dobili Brauna i Gista. Potpuno nerealno.

 

Spolja sam i ocekivao manje vise nesto slicno ovome sto se nazire, ali reket je nenormalno dobar. I sad bih voleo da pored pleja ostane i KC cisto da zaokruzimo bahanalije.

 

A koliko god je mocan tim, tih 6 miliona evra je opet u 5-6 najmanjih budzeta u EL. I jedno 30% budzeta FKCZ

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, VLADIMIR PERIC VALTER said:

Gist jos nije potpisao? Polako dakle i sa njim dok se ne slika sa dresom, sto se zelja tice i meni se vise svidja Dilejni od Markovica ili Jovica , pre svega ima poene u rukama .

 

Гист је званично наш, и то на две године, појавила се још једна цигла у зиду.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...