Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

24 minutes ago, K.Dot said:

Jedan jeres ali ako bismo doveli stravinski pleja zažmurio bih na filipovih 10-15 minuta u ABA. Sectore plz don't kill me. :)

 

A gdje ce Djenka? :)

 

Nije sigurno doveden da igra samo na 2 gdje imamo Berona i Lazica. Nadam se da ce on pokrivati te minute koji preostaju na pleju.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 
A gdje ce Djenka? :)
 
Nije sigurno doveden da igra samo na 2 gdje imamo Berona i Lazica. Nadam se da ce on pokrivati te minute koji preostaju na pleju.
Biće utakmica u ABA kada nosioci neće morati da igraju puno, tako da bih tu eventualno mogao da podnesem Filipove minute. Negde će Fića morati da igra, pa kontam da je bolje pustiti ga da luduje protiv timova iz donjeg dela nego po EL.

@basketas
Daj skloni tu sliku, niti je smešna niti zanimljiva.
Link to comment
Share on other sites

Biće utakmica u ABA kada nosioci neće morati da igraju puno, tako da bih tu eventualno mogao da podnesem Filipove minute. Negde će Fića morati da igra, pa kontam da je bolje pustiti ga da luduje protiv timova iz donjeg dela nego po EL.

@basketas
Daj skloni tu sliku, niti je smešna niti zanimljiva.


U pravu si. Kako da obrišem post sa tapatalka?
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Ulicni basketas said:

 


U pravu si. Kako da obrišem post sa tapatalka?

 

Mislim da sad ne možeš ništa jer je prošlo više od pola sata od trenutka postavljanja. Pošalji poruku Zumbulu ili nekom od moderatora da sklone.

Link to comment
Share on other sites

 

1 hour ago, Sector said:

Dosao i Gist jbt. Gazda na steroidima. :lol_2:

 

ovo je ludilo, prevazilazi i moja uvek visoka ocekivanja. 

daj sad na pleju tea, dilejnija i sivu. 

jel se odustalo od sive? meni se cinio kao sasvim ok opcija, kao neko ko bi mogao da eksplodira kod nas. 

dilejni vlazan san. 

teo jelisaveta. 

ne treba prodavati odza, ja bas mislim da ce tek u ovoj sezoni da napreduje i da moze da bude legit el centar. 

 

kad ce promocije igraca? kad ce pripreme? turnir na kritu? 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

izgleda da ce EL postati dosadna kao NBA, samo da nas ne saseku povrede u playoff kao GSW

 

odavno se nisam ovako nalozio, nisam ljubitelj supertimova ali ako je iz stjepana zupanca necu se buniti na pisanje po sirotinji:classic_biggrin:

 

steta samo sto su nam Pavicevici usli u Pulena

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, The Walking Dravot said:

Ovaj i prosli prelazni rok jasno pokazuju da je Covic sabotirao Radonjica i otezavao mu posao.

A moze se i pretpostaviti da je glavni uzrok sukoba bio Filip.

 

Moguce i ne bi cudilo jer Covic, ali isto tako je moguce da postoji razlika u $ kojom raspolazemo. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, The Walking Dravot said:

Ovaj i prosli prelazni rok jasno pokazuju da je Covic sabotirao Radonjica i otezavao mu posao.

A moze se i pretpostaviti da je glavni uzrok sukoba bio Filip.

Radonjin najveci greh je ocigledno to sto Filip nije imao mesta. Da je njega ubacio dobio bi i on zverine na ostalim pozicijama, ali ne i na pleju.

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...