Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

Da iskoristim ovaj momenat da skrenem pažnju da svaka projekcija vraćanja Kuza na parket u ovoj sezoni najverovatnije nema stabilnih osnova.

posebno apsurdno zvuči da će u najboljem slučaju nakon Nove godine da zaigra sa maskom...i to nakon hirurške rekonstrukcije lica...da ne idemo sada u detalje.

 

 

 

 

 

 

Edited by Wingwalker
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mozda je dobra fora dprdati se na Partiznovom topiku sa Gagatarom, a on je neuporedivo bolja opcija od Jovanovica i Ristica koji se prizivaju za treceg u rotaciji. Eto, samo da kazem, da ima slobodna domaca opcija.

 

Naravno, nije bolji od Stimca, ali dobro to nije tema.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, pepe sancez said:

Mozda je dobra fora dprdati se na Partiznovom topiku sa Gagatarom, a on je neuporedivo bolja opcija od Jovanovica i Ristica koji se prizivaju za treceg u rotaciji. Eto, samo da kazem, da ima slobodna domaca opcija.

 

Naravno, nije bolji od Stimca, ali dobro to nije tema.

Covece, sta ti je?Vrucina udarila?!😂Kako moze osoba sa nepomucenom svescu da pomene taj SF scenario Gagatar u Zvezdi?!!!!😎😫

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, pepe sancez said:

Sto, problem sto je igrao u Partizanu. Pa nekome je problem sto je i Stimac igrao u Zvezdi. Sve se uklapa, realno. Igra za male pare, dobar u odbraniod pika, ima frejm. 

 



kao što napisah na KKP temi, sve pet, al košarka koju Gagić Djordje igra ne može da se gleda i hvala mu na sve i sve... al brate neka njega u nekoj drugoj ligi... po mogućnosti neka Rusija ili neka od zemalja što nas je onomad 1999 jel te...  pa kad smo ovako mali i nikakvi i ne možemo im fizičkom silom apsolutno ništa, pa na mozak da ih odradimo i pošaljemo im Gagulu da ih nervira za sve pare.

Link to comment
Share on other sites

Ne mislim ja nista da se otima. Takodje, ne kazem da treba da se dovede igrac. Ima tu i gomila cons u pogledu Gagica. Ali za treceu opciju, ako se ozbiljno razmatra dovodjenje on ispunjava mnogo potrebnih zahtjeva. To se prosto ne moze prenebregnuti.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, pepe sancez said:

Sto, problem sto je igrao u Partizanu. Pa nekome je problem sto je i Stimac igrao u Zvezdi. Sve se uklapa, realno. Igra za male pare, dobar u odbraniod pika, ima frejm.

 

Ma ne bre, zabole me za to, nego je dileja na kub...uvalismo im Jankelu, i sad da primimo k...inu nazad, mislim da nema smisla😎

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...