Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

1 minute ago, losmi17 said:

Nemoj biti bezobrazan, molim te.

 

Bukvalno je svaki plej osrednje evrokup ekipe bolji od nedonosceta.

 

Slaba je godinama ponuda, pa nas to nije sprecavalo da do 10.9 imamo pleja, a ne da ulazimo sad u sezonu bez pleja.

 

Prekini, molim te.

 Ali mi ne igramo EC, a nismo dovoljno bogati da fejlujemo, zato će se pažljivo birati.

 

Uvek plej dođe na kraju.

 

Poznat je slučaj Ročestei i odnos cene u julu i krajem avgusta.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Milijaš #10 said:

 Ali mi ne igramo EC, a nismo dovoljno bogati da fejlujemo, zato će se pažljivo birati.

 

Uvek plej dođe na kraju.

 

Poznat je slučaj Ročestei i odnos cene u julu i krajem avgusta.

Mi raspolazemo rekordnim budzetom u Covic eri. I za solidnog pleja imamo love.

 

Uci u sezonu bez pleja sa ovakvim timom je zlocin.

 

Zatvaram diskusiju s tobom, ne mogu vise da citam botovske postove.

Link to comment
Share on other sites

@Losmi

Ne mogu da verujem da si se upecao. Lik konstantno troluje oko Filipa samo da bi isprovocirao reakciju. Cak mu ni to nije dovoljno, vec posle laze da je napisao nesto sasvim peto, kao da mi ne znamo da citamo. Moderacija titu zalepi 15 dana iz prve, a trolcinu pusta da svakim postom provocira.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Zizu said:

@Losmi

Ne mogu da verujem da si se upecao. Lik konstantno troluje oko Filipa samo da bi isprovocirao reakciju. Cak mu ni to nije dovoljno, vec posle laze da je napisao nesto sasvim peto, kao da mi ne znamo da citamo. Moderacija titu zalepi 15 dana iz prve, a trolcinu pusta da svakim postom provocira.

 

Napisao sam 'NAJVEROVATNIJE', sad ja ne znam kako ljudi shvataju tu reč.

 

Nikog ne vređam, samo povezujem činjenice s događajima.

 

Mene vređaju, ja to opraštam.

 

Moderacija neka banuje ako misli da treba, meni je trulo da kukama na nekog, pa ma koliko mi se ne sviđa mišljenje.

 

Show must go on.

Link to comment
Share on other sites

Не знам само одакле луде идеје да на овакву зверску екипу нећемо довести плеја. Уосталом, рече и сам Томић да га доводимо сигурно и да би волео да завршимо ростер до 15.7 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

И да, @Milijaš #10 тотално је безвезе ово што радиш. Ништа лично против тебе, али напишеш нешто као тврдњу из само теби знаног разлога (не улазим у то), запалиш шибицу и онда када људи скоче са разлогом, правиш жртву од себе.

Баш беспотребно. Нигде није речено да нећемо довести плеја, и није никада ни била тајна да је најмање понуде било на плеју и петици. Поготово сада, у каквој је ситуацији Европска кошарка где се и курта и мурта преплаћују, јер је НБА преузео озбиљан примат. 

Edited by Боги
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ZiS said:

Bi mi dosadno pa pogledah...kako ljudi ubise mucenu Jelisavetu na ig sa molbama da nagovori muza da potpise...😂

A nisu ni oni ljudi glupi, kad vide koliki je pritisak pre potpisa, jasno im je sta ih tek ceka i mislim da nisu velike sanse da se upuste u tu avanturu.

 

a drugo ljudi molim vas ne odgovarajte Milijasu, bas se vidi da troluje namerno, nije upitno

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Del Piero said:

 

 

 

Vepar/Čvarak what ever, je sasvim dobar izbor za start sezone, moje skromno mišljenje, naročito kad imaš ograničen budžet.

Neću više ni reč, jer uvek ujutru potpiše neki Braun, Gist, Dženkins, Mo, Stratos...

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Milijaš #10 said:

Vepar/Čvarak what ever, je sasvim dobar izbor za start sezone, moje skromno mišljenje, naročito kad imaš ograničen budžet.

Neću više ni reč, jer uvek ujutru potpiše neki Braun, Gist, Dženkins, Mo, Stratos...

Ona dva tvoja posta koja sam gore quoteovao su potpuno kontradiktorna, sto znaci da izmisljas i potpaljujes vatru iz nekog razloga.

 

Juce si pisao kako ne razumes sta imamo protiv KC-a, jedan igrac vise ne moze da skodi, ali zato sad nije problem da Filip bude sam na kecu i budzet je ogranicen.

 

Ovaj tvoj post na koji sad odgovoram je uvreda za inteligenciju, tako da je jasno sta ti radis ovde, pa je ovo poslednji put da ti odgovaram.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Боги said:

И да, @Milijaš #10 тотално је безвезе ово што радиш. Ништа лично против тебе, али напишеш нешто као тврдњу из само теби знаног разлога (не улазим у то), запалиш шибицу и онда када људи скоче са разлогом, правиш жртву од себе.

Баш беспотребно. Нигде није речено да нећемо довести плеја, и није никада ни била тајна да је најмање понуде било на плеју и петици. Поготово сада, у каквој је ситуацији Европска кошарка где се и курта и мурта преплаћују, јер је НБА преузео озбиљан примат. 

Jeste , to sto on radi je totalno bezveze al zato kad se Filip Čović naziva pogrdnim imenima i svašta se piše o njemu to je totalno cool. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...