Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

2 hours ago, Liska Manjina said:

Kakav kurčev Vukanović, nemojte da me zajebavate. Taj magarac je odigrao lošu povratnu loptu, a nakon toga primamo gol. To nije fudbaler, on nema niti jedan jedini kvalitet fudbalera. Jedini razlog zašto on igra je fizička nespremnost njegovih konkurenata.

 

Nakon primljenog gola kreirali smo najbolju sansu na utakmici. 

Partizanova odbrana ne postavlja dobro ofsajd zamku,Boaci dobija duboku visoku loptu u desnu stranu,bezi,prima loptu,daje for. Vukanovic u sredini. Gledam i u zivom prenosu se vec vidi da kasni sa kretanjem,kasni sa sprintom,kasni da se ubaci na prvu stativu..od Boacija stize savrsena lopta po zemlji,ali posto Vukanovic kasni odbrana Partizana klizecim startom blokira pokusaj..a trebalo je da ima cisti sut. Boaci (koji je inace non-factor vec dugo vremena) se ljuti i bukvalno ovom drvetu rukama pokazuje gde je trebalo da uleti..

Vukanovic igra jer su ostali napadaci u dubukom kanalu. 

P.S.nema opravdanja za izostanak Gavrica iz startnih 11,ipak. Decko je bio ponajbolji akter proslog derbija,a sad ostaje na klupi. Nakon ulaska ne dobija nijednu loptu maltene..ne secam se da smo nesto uopste pokusali da odigramo preko njega..

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Barkley#34 said:

Po meni je Boaći tu pre trebalo da ide još malo ka golu i u sredinu i da onda šutne jer se videlo da ovaj drugi nema šanse da se oslobodi naša dva odbrambena, iz razloga koje si naveo. Kad sam video da daje pas opustio sam se.

Moguce i to..ja sam stekao utisak da bi Vukanovic imao cistu poziciju da nije kasnio sa ubacivanjem..

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Barkley#34 said:

Po meni je Boaći tu pre trebalo da ide još malo ka golu i u sredinu i da onda šutne jer se videlo da ovaj drugi nema šanse da se oslobodi naša dva odbrambena, iz razloga koje si naveo. Kad sam video da daje pas opustio sam se.

Можда би топ спремни Боаћи и покушао сам да заврши али оно што је урадио није било нерезонски. Кретен са фолклора је каснио а у таквим акцијама шпиц мора одмах да се одмотава према првој стативи, Боаћи је очекујући идиота изгубио корак а одбрана Партизана стала испред.

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Venger said:

Neverovatno je da je Vukanovic igrao u Ligi sampiona jbt. Bukvalno neverovatno da takav jebeni idiot igra u Zvezdi

Vukanovic, 

Boaci, 

Pavkov, 

Tomane, 

Njegos, 

Jovancic, 

Milunovic, 

Degenek,

Pankov, 

Rodic, 

Gobeljic, 

Garsija, 

Kanjas je jos tu, 

Mirko

I ko zna kome jos nije tu mesto. 

 

Je bo te, pa sto Vukanovic umesto Gavrica?! Pa jedini je decko igrao nesto ovo prolece. 

Pritom ne verujem da je Nikolic povredjen, ko zna sta se tu desava. 

 

Nama je potrebna ozbiljna rekonstrukcija. 

Edited by Dl91
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Константин said:

Можда би топ спремни Боаћи и покушао сам да заврши али оно што је урадио није било нерезонски. Кретен са фолклора је каснио а у таквим акцијама шпиц мора одмах да се одмотава према првој стативи, Боаћи је очекујући идиота изгубио корак а одбрана Партизана стала испред.

Ne kažem da je bilo nerezonski i školski je kako ti kažeš, ali moraš i da se prilagođavaš okolnostima na terenu. To su milisekunde u pitanju, ali tačno znam da sam se i začudio i opustio u isto vreme kada sam video dodavanje jer se Vukanović potpuno utopio u dva naša igrača i nije pokazivao nameru da izađe iz te šume.

 

Slično je bilo i na kraju na drugoj strani, pomenuo sam na FKP temi, kada je Sadik pokušao da uposli Sumu koji je bio iza dva igrača a i Borjan je krenuo sa gola i ostavio dobar deo prazan. Mora napadač da čita igru i trenutak, uvek.

Link to comment
Share on other sites

Ceo opis nemoci a i srpskog fudbala staje u onaj sut Ivanica u 2pol kad mu nije otpala noga. 

Jalovo, bedno, smesno za standarde prvotimca ... i onda posle sramote odmah trk ka sudiji da trazi korner. Nije on sutnuo tako zato sto je retardiran za fudbal nego blokirali mu dusmani a sudija lopov ne da korner. 

I ne samo on nego svi u oba tima, samo se bune urlaju, nije aut, nije mene pipnula, alo sudija penal, Vukanovic koji je dva metra u nedzovoljenoj poziciji odmahuje sudiju kako mu je nepravedno ponistio gol... ma dajte bre zakonom treba zadbraniti da se ovo sranje igra u zemlji majke mi. 

 

Dejan Stankovic koji ima 120 kila, pa daj covece trener si kluba makar trci sa njima krugove nisi debeli Milovanovic pa da ti tata nameste poslove kao treneru. Bolje Ziva izgleda u 97 godina. 

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Barkley#34 said:

Slično je bilo i na kraju na drugoj strani, pomenuo sam na FKP temi, kada je Sadik pokušao da uposli Sumu koji je bio iza dva igrača a i Borjan je krenuo sa gola i ostavio dobar deo prazan. Mora napadač da čita igru i trenutak, uvek.

 

Nikad nisam video ociglednije telefoniranje od te situacije. Jos jedino da je pokazao Borjanu gde tacno da stane i to bi bilo gluplje. Onako sam se od srca nasmejao u svoj onoj muci.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zašto se odustalo od onoga da čim se povredi ili "povredi" igrač, da se iznese napolje gde mu se ukazuje pomoć i da čeka dozvolu sudije za povratak. Apsolutno je negledljivo od trenutka kada jedna ekipa povede. Nebitno je koja ekipa je u pitanju verovatno bi se i naši ponašali isto.
Mora se to uvesti po hitnom postupku. Ionako je loš kvalitet, isprekidan navijačkim ispadima i sa ovom praksom u poslednje vreme, derbi (i fudbal) je potpuno pretvoren u antipropagandu igre čak i za nas iracionalne ljubitelje.
Ovo je vapaj, učinite to ili primenite pravila (ako postoje). Deca ionako odustaju od gledanja a i jedan po jedan dinosaurus, već kasnimo...

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, mister-no said:

Zašto se odustalo od onoga da čim se povredi ili "povredi" igrač, da se iznese napolje gde mu se ukazuje pomoć i da čeka dozvolu sudije za povratak. Apsolutno je negledljivo od trenutka kada jedna ekipa povede. Nebitno je koja ekipa je u pitanju verovatno bi se i naši ponašali isto.
Mora se to uvesti po hitnom postupku. Ionako je loš kvalitet, isprekidan navijačkim ispadima i sa ovom praksom u poslednje vreme, derbi (i fudbal) je potpuno pretvoren u antipropagandu igre čak i za nas iracionalne ljubitelje.
Ovo je vapaj, učinite to ili primenite pravila (ako postoje). Deca ionako odustaju od gledanja a i jedan po jedan dinosaurus, već kasnimo...

 

Ali kako se Stojke u sekundi oporavio kad mu je pala baklja pored noge :classic_biggrin:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Da pokušam još jednom da shvatim... 

 

Od izbora igrača za prvih 11, do postavke na terenu izabranih igrača, i taktike, živi ovaj. Jad i beda. Anti propaganda fudbala. Poslednjih 15-ak minuta šaljemo dubinske lopte na Boacija/Vukanovića... Ni jedan duel nisu dobili. Ako si već izabrao takvu "taktiku" ( btw najčešće se primenjuje u zonskim ligama), moraš da posaljes jednog štopera napred koji eventualno može da dobije vazdušni duel.

Mnogo je promena potrebno, posebno medju igračkim kadrom, da bi sastav i eventualno igra dobili kakav smisao...

 

Sudijska trojka, suđenje i ponašanje aktera utakmice ( kako na terenu tako i na tribinama) nije vredno komentara i za svaku osudu je.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, John Dies at the End said:

Da pokušam još jednom da shvatim... 

 

Od izbora igrača za prvih 11, do postavke na terenu izabranih igrača, i taktike, živi ovaj. Jad i beda. Anti propaganda fudbala. Poslednjih 15-ak minuta šaljemo dubinske lopte na Boacija/Vukanovića... Ni jedan duel nisu dobili. Ako si već izabrao takvu "taktiku" ( btw najčešće se primenjuje u zonskim ligama), moraš da posaljes jednog štopera napred koji eventualno može da dobije vazdušni duel.

Mnogo je promena potrebno, posebno medju igračkim kadrom, da bi sastav i eventualno igra dobili kakav smisao...

 

Sudijska trojka, suđenje i ponašanje aktera utakmice ( kako na terenu tako i na tribinama) nije vredno komentara i za svaku osudu je.

 

 

:Hail:

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Kronostime said:

:Hail:

Gazda. ovo je jos jedan derbi na JeNeA gde je na konacni rezultat uticalo sudjenje, u ta dva slucaja na stetu Zvezde.

To ne treba da opere Stankovica, uz nezaobilazne Terzu i Mitu mutu, kao i igrace Zvezde na predstavi, ali stoji kao cinjenica.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav za sve. Ne znam ko me se seca sa starog foruma, pisao sam 10ak godina, ali nisam se registrovao kad je preslo sve na vox. Uostalom, nije ni bitno.

Sto se tice derbija, moj glavni utisak ( negativni ) su vezni red i pozicija napadaca. Petrovic i Jovancic ne znaju apsolutno nista.Jovancic mozda i nesto sitno zna, ali on je toliko spor da je to strasno. Sa takvim veznim redom ne moze ozbiljan fudbal da se igra. Ivanic potpuno nevidljiv, kao sto se negde i ocekivalo. Vidi da ova dvojica nisu u stanju da iznesu loptu kako trebe celo poluvreme, ne padne mu napamet da se on vrati pozadi da proba on da uradi nesto. Ja sam njega gledao u Vojvodini, on nije los igrac, ali ocigledno mu nesto ne prija ovde u Zvezdi. Sto se tice napadaca, Boace je bivsi fudbaler. Hvala mu za sve, ali ono sto on igra je ispod svakog nivoa. Tomane je prosecan jsl igrac, ja stvarno ne znam ko je njega skautirao. Vukanovic, kome je najveci kvalitet brzina i kretnja bez lopte, u onoj situaciji gde je Boace sa loptom na strani se vuce kao baba , dzogira covek. Nisam mogao da verujem. https://i.imgur.com/JcrId9K.gif

Sto se tice Stankovica, za sada bih se uzdrzao od nekih zakljucaka, mislim da je ipak jos uvek rano. Ne svidja mi se sto se preskakao vezni red, ali ja stvarno ne znam da li je to do njega ili zato sto nam je vezni red takav kakav jeste. Jedino sto mu definitivno zameram jeste sto Gavric nije igrao. Ove ostale price piksla, stvarno ne raspolazem informacijama., ali da li ce igrati Jovancic ili Jovicic, Milunovic ili Babic, Tomane ili Boace mislim da je to sve slican nivo igraca. 

Na leto , obavezno vezni ( ako je i Sanogo prevara onda 2), napadac i na trecem mestu stoper koji zna sa loptom u nogama.

Jedan mali osvrt na Terzica i Mrkelu. Ne znam da li je iko ikad uspeo da promasi toliko pojacanja za redom. To stvarno treba uspeti.

Edited by Desetka
  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...