Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Sta je Katai bogu skrivio da ozeni ono? Sjecam se prije godinu dana kad mi je sestra pokazivala njen instagram. Svaki dan voznja kroz USA otvorenih prozora a jala brat do daske. Da je makar lijepa pa da ga shvatis. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako uradi pametan potez ovo moze da mu spasi karijeru. Uzeo je pare od LaG za raskid ugovora ako izabere da igra ozbiljan fudbal mozda bude imao sansu za jos 1 jak ugovor u top 5 ligi. A moze i da nastavi gde je stao igranjem rekreativnog fudbala u Kini ili na bliskom istoku i da izvuce sto je moguce vise para pre penzije.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Dropkick Murphys said:

U ozbiljnim klubovima najure sportskog direktora posle toliko promašaja sa pojačanjima. Čak je i sam priznao da je sve pogrešio. Mi ga čašćavamo novim ugovorom, jer je ionako njegova funkcija protokolarna.

Kako drugacije?

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Golijat said:

Sta je Kataieva zena pisala po tw? Znam da su neke bljuvotine vezane za ove proteste u USA ali ne mgou da nadjem tacno sta je pisala

 

Mislim da je bio instagram u pitanju. Objavila je sliku kako policija avtom gazi demonstrante i komentarisala sa: pobij govna bre. Ili nešto u tom stilu.

 

 

Ono, i da imaš takav stav privatno, zamisli koja je to glava, da tako nešto objaviš, ne shvatajuči kakav uticaj to može da ima na partnerovu karijeru. Ludilo.

 

59 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Ako uradi pametan potez ovo moze da mu spasi karijeru. Uzeo je pare od LaG za raskid ugovora ako izabere da igra ozbiljan fudbal mozda bude imao sansu za jos 1 jak ugovor u top 5 ligi. A moze i da nastavi gde je stao igranjem rekreativnog fudbala u Kini ili na bliskom istoku i da izvuce sto je moguce vise para pre penzije.

 

Da 'prostiš na izrazu, ali uzo je kurac da izbije oči. Pa nisu ameri vesla sisali. Klavzula o narušavanju ugleda kluba, bla bla bla. Raskid na štetu igrača i putuj igumane

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, L' Imperatore said:

 

A agent Kataia jeste sisao vesla pa im je dao 2 godine izlaza zbog stvari koju je uradila njegova zena? Ajde da je Katai pa da prodas tu pricu rusenje imidza kluba.
A posto je u pitanju cuveni "Sporazumni raskid ugovora" to najcesce podrazumeva godisnju platu ili sta je ostalo od iste. A posto su odigrali cele 2 utakmice dosta im je ostalo od godisnje plate.
 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

A agent Kataia jeste sisao vesla pa im je dao 2 godine izlaza zbog stvari koju je uradila njegova zena? Ajde da je Katai pa da prodas tu pricu rusenje imidza kluba.
A posto je u pitanju cuveni "Sporazumni raskid ugovora" to najcesce podrazumeva godisnju platu ili sta je ostalo od iste. A posto su odigrali cele 2 utakmice dosta im je ostalo od godisnje plate.
 

 

Sve te američke lige u večim sportovima imaju te ugovore i klavzule več spremne na nivou lige, i po tom pitanju nema puno mjesta za pregovaranja. Dobro su oni pripremljeni i osigurani za svakakve ispade, i zbog toga verujem da je Katai izvukao deblji kraj ovde. Al nemogu da tvrdim, pošto nisam bio sa njima na tim sastancima.

Link to comment
Share on other sites

Imaju ali niti jedna od njih im ne dozvoljava besplatan izlaz iz ugovora pogotovo kada nije on rusio ugled kluba.Arenasa Washigton do dana danasnjeg placa, Bugija nisu sutnuli kada ga dobio tuzbu za pretnje ubistvo..
https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/sledeci-korak-aleksandra-kataija-postoji-kontakt-sa-zvezdom-realnost-je-azija/358805
Ovde kaze da je dobio deo ugovora a imao je 2 godine po 675k. Sada koliko je deo ko zna, videcemo koji je sledeci klub.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Don Laki Juan said:

Ajde ne pričaj svašta. To može da kaže samo neko ko nije gledao utakmicu. Niti se Partizan povukao, niti je Zvezda domimirala. Pobedili na penale, i to dosta srećno.

Sreća ili "sreća" je bila što je uopšte došlo do penala. Očekivala se lagana pobeda FKP, koji je odigrao jako loše. Penali su bili veliko iznenađenje a posle su se provlačili razni izgovori, uključujući i famozne jagode. Ovo je i za mene novost.

3 hours ago, Kosjan Willavić said:

Svi kukaju da su Avangarda i RSB sipkarski forumi, a ovde sve go huligan 😛 (uz Clash-a , naravno)

Zajebavaj se ti ali kronos ima ozbiljan skalp u kolekciji. :classic_biggrin:

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Oprostite što upadam ovako, ali ako se kojim slučajem vrati Katai, biće mi neizmerno krivo što se nisu u istom trenutku u klubu susrela dva majstora svoga zanata. Katai i Marin.

Edited by Cvarkov
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Nista zena nije pogresila, samo je ispljuvala ljude koji pljackaju i koriste protest za kradju i nasilje

 

Bitno da su vam demonstranti za Kosovo bili losi, a ovi su dobri

 

Na stranu sto je Amerika sila i ne treba da trpi takvo divljastvo, znaci, sve po kratkom postupku

 

Ali je generalno debil jer se mesala u celu pricu

 

A Katai fizicki ne moze vise da igra fudbal, bar ne na evropskom nivou. Za nase livade nam i ne treba uopste

  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...