Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

2 hours ago, pavijan2 said:

Pustili publiku bez ikakve distance 

Igrači se ljube, za malo, pa u usta. Koji je ovo qrac?

 

Nije to nista.

 

Quote

"Меч са Радником из Сурдулице биће одигран уз присуство публике, али уважавајући све мере и прописе, како би се спречило ширење корона вируса. У складу са одлуком о поштовању размака од једног места између гледалаца, половина капацитета нашег стадиона биће пуштена у продају, што значи 24.500 карата", наводи се у  саопштењу Звезде.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mi ako želimo da napravimo bilo šta sa ovom ekipom moramo podhitno da nađemo kvalitetnije igrače od Jovančića, Vukanovića i Gobeljića. I Rodić da počne da igra fudbal, krajnje mu je vreme, dosta se zajebavao. Milunovića neću ni da spominjem, valjda će neko da se zajebe pa da ga pokupi. 

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, K.Dot said:

Mi ako želimo da napravimo bilo šta sa ovom ekipom moramo podhitno da nađemo kvalitetnije igrače od Jovančića, Vukanovića i Gobeljića. I Rodić da počne da igra fudbal, krajnje mu je vreme, dosta se zajebavao. Milunovića neću ni da spominjem, valjda će neko da se zajebe pa da ga pokupi. 

Realno tu je Jovančić najveći problem. Juče se videlo kako Petrović gubi 50% na kvalitetu kada igra pored njega. Ok, ajde da razumem da Stanković isprobava kombinacije, ali to može lako da mu se obije o glavu. Ne znam šta je sa Sanogom, ne znam šta je sa Boaćijem, ali realno niti Jovančić, niti Tomane/Pavkov nemaju dovoljno kvaliteta, niti su ono što nam treba.

Link to comment
Share on other sites

Baš tako, hvala Jovančiću za sve, imao je onu jednu sezonu gde je baš dobro odigrao, greška je što mu je produžen ugovor ali to ne znači da mora da odigra svaku. Realno malo smo prenatrpani na toj poziciji. Videli smo kad Petrović igra zajedno sa Nikolićem, da mu je mnogo lakše jer se Veljko češće spušta po loptu pa Njegoš može više da se posveti defanzivnim zadacima plus njegova ubacivanja otpozadi i šutevi sa distance. Baš me zanima kada ćemo da vidimo Sanoga na terenu i umesto koga. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, K.Dot said:

Baš tako, hvala Jovančiću za sve, imao je onu jednu sezonu gde je baš dobro odigrao, greška je što mu je produžen ugovor ali to ne znači da mora da odigra svaku. Realno malo smo prenatrpani na toj poziciji. Videli smo kad Petrović igra zajedno sa Nikolićem, da mu je mnogo lakše jer se Veljko češće spušta po loptu pa Njegoš može više da se posveti defanzivnim zadacima plus njegova ubacivanja otpozadi i šutevi sa distance. Baš me zanima kada ćemo da vidimo Sanoga na terenu i umesto koga. 

Meni je juče bila smešna situacija kada su namestili Petroviću da šutira iz daljine, on se prvo nešto spetljao pa nije ni šutirao, ali nekako došao do lopte, pa onda opet pokušao da šutira i spucao Tomanea u glavu🙂. Sreća nije šutirao iz sve snage 🙂

Edited by Don Laki Juan
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Deki fino poceo, ali ne znam kakvo je sad ovo zajebavanje. Eliminaciona utakmica, a Gavric i Nikolic na klupi. 

 

Posle prelaznog roka cemo videti na cemu smo. Cim se zavrsi sezona videcemo na koga racuna, a ko je igrao jer se jednostavno zatekao tu u trenutku njegovog dolaska.

Link to comment
Share on other sites

Inace Zezeljev mondo.rs tesko rasisticko smece sta se sve dozvoljava u komentarima.

Na primer na vest sta je Ben uradio ide komentar:

 

Quote

Crnci se bore za svoja "prava". Sram da vas bude. Treba ukinuti sport, baš me zanima šta bi onda radili, kad za ništa drugo nisu sposobni. Čast izuzecima..

 

Bili su i slicni i  grozniji komentari, kada na to pokusate da odgovorite nesto slicno tipa ovako naravno cenzura, ruzno je ovo karati, ali rasizam nije:  Verovatno bi karali tebe kada bi ukinuli sport.

Edited by Zvezdinho
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mirko Nikolasevic (05) potpisao profi ugovor danas. Verovatno najbolji igrac u drzavi u tom godistu, odlican sut, dribling, brzina, pravo krilo.

 

Elem, igrace za nase kadete sl sezone, koje je preuzeo Srdjan Stojcevski iz Rada. Ekipa ce biti sastavljena od 04-05 generacije, s tim da ce bas malo 04 igraca biti u timu, tako da cemo ubedljivo najmladji biti. 

 

Bice dolazaka koliko znam, ali u ovom trenutku bi ovako tim izgledao:

 

Marinkovic (05)- Gluscevic (04), Lekovic (04), Markovic (04), Stojsavljevic (05)- Djuric (05), Sljivic (05), Brajic (04)- Mijatovic (05), Nikolasevic (05), Rakic (04)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Sada sam pročitao da je Mrkela izjavio da su prioritet domaći igrači, pošto smo doveli prebiše stranaca. Pa doveli smo i previše domaćih igrača, mislim da nije problem u tome. Možda u onom ko ih dovodi, i koga dovodi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam koliko na forumu ima ljudi koji se dovoljno stari da se jasno sećaju 1991.

Kronos je sigurno medju njima.

Kapetan Dragan je jedini vojni i paravojni

komandant koji je tada govorio o zaštiti civila, zaštiti ratnih zarobljenika, protiv prekomerne upotrebe sile, o potrebi primene Ženevske konvencije .

Sećam se njegovog gostovanja na B92 kod Srdjana Kusovca, negde krajem 91. Zaista briljantan intervju i njegovi odgovori o RSK, Babiću, Miloševiću, Tudjmanu, raspadu Jugoslavije. I Kusovac je bio oduševljen, a on nije poznat kao neko ko se oduševljava ratnim zločincima.

Jednom rečju, kapetan Dragan je bio jedna svetla tačka te 1991.

E sad kako je on 2020. najgori na svetu ne znam. Nisam dovoljno pratio proces protiv njega u Hrvatskoj, ali teško mi je da prihvatim bilo koju odluku hrvatskog suda.

Za njih je i general Vlada Trifunović ratni zločinac, a ovde je proglašen za izdajnika jer nije hteo decu iz varaždinske kasarne da upotrebi kao topovsko meso, već ih je žive i zdrave vratio u Srbiju.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Sve je to deo sireg Terzinog govnarluka.

 

Zvezda = Srbija = Samo mrtav ustasa je dobar ustasa = nas BDP je 189834763963784,65 posto, a hrvatski samo 0,0000089834763963784 = zahvaljujuci predsedniku Vucicu = koga podrzava i kapetan Dragan = zaokruzi 1

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Don Laki Juan said:

Sada sam pročitao da je Mrkela izjavio da su prioritet domaći igrači, pošto smo doveli prebiše stranaca. Pa doveli smo i previše domaćih igrača, mislim da nije problem u tome. Možda u onom ko ih dovodi, i koga dovodi.

Price tog lizguza ne uzimati za ozbiljno, jasno je kako se radi u klubu.

Ubrzo ce se zavaljati bar dva klinca za "odgovarajucu" kintu, a ponovo puniti magacin upitnim domacim igracima pored zive omladinske skole, uz jos neku "bombu" iz Portugala na mestu spica i to sve dok Pavkovu raste skembe oko karlice i nema gde da ode iz Zvezde...

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Perkos2 said:

Osuđen je za ratni zločin u međunarodno priznatoj državi i tu nema mnogo da se polemiše. Ne vidim potrebu da mu se Zvezda i delije nešto posebno zahvaljuju.

OK.

Ali ne vidim ni razlog da navijači kluba u kojem je Arkan bio svje i sva, reaguju sa takvim zgražavanjem.

Edited by pavijan2
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...