Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Očekujem lošu utakmicu, kakve su većinom bile poslednjih 10+ godina. Neće biti fudbala na derbijima dok se sudi kako se sudi. Sve dok su sudije u fazonu da ne dele žute kartone maltene celo prvo poluvreme, biće hrkljuš odakle se posle ne može ništa razviti.

 

Nadam se Babiću umesto Milunovića, a osim toga ne deluje mi da će biti dilema. Jovančić/Jovičić će početi pored Petrovića pošto Deki izgleda ne računa uopšte na Vulića. Preporođeni Ivanić će igrati umesto Velje Nikolića. Jedino gde smo dobri su krila sa Gavrićem i Benom, ali s obzirom da je Vukanović u špicu ne znam ni kako će to da izgleda.

 

Na kraju krajeva, jeste bitno samo da pobedimo i na neki način otklonimo svaku sumnju  ko je šampion države. Na šta su ličili prethodni derbiji i na šta smo mi ličili na njima, bilo kakva pobeda je sasvim zadovoljavajuća. A posle toga ćemo videti šta i kako sa igrom i pripremama za kvalifikacije.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kako Mocart najavljuje, naša postava će izgledati ovako:

Borjan, Gobeljić, Degenek, Milunović, Rodić, Petrović, Jovančić, Ben, Ivanić, Boaći, Vukanović u formaciji 4-4-2

 

Iskreno se nadam da je patka i da neće derbi startati bez Gavrića, sa Ivanićem na krilu. I ivanić i Ben su igrači koji ulaze u sredinu, bukvalno ulazimo u prostor gde operišu dva zadnja vezna Partizana i sužavamo sami sebi manevarski prostor. Umesto da iskoristimo prodornost i dribling Gavrića, mi tromog Mirka guramo na krilo. Nikakve jebene logike to nema, ali ajde da zvanično sačekamo sastave ekipa i da vidimo kako ćemo odigrati, ako bude ovakvav sastav.

 

Javljaju da Velja Nikolić nije ni u protokolu, da li se zna razlog? Od najboljeg aktera prolećnog derbija i redovnog startera do tribina, za vrlo kratko vreme. Bez ikakvog razloga! edit: Pominju neku lakšu povredu!

Edited by Liska Manjina
Link to comment
Share on other sites

Ekipa nam deluje sve jadnije

 

Ovde je minimalan poraz premija, ocekujem totalnu katastrofu 

 

Kao i da se pokaze na delu kakav je Stankovic amater najklasicniji

19 hours ago, Crni Bombarder said:

Nisam prokomentarisao,a moram..

Dragan Dzajic je nekada razmenjivao dresove sa Peleom,Euzebijom,Bekenbauerom..danas dres poklanja smrdljivom kapetanu Draganu..bukvalno,postajemo profasisticki klub..najverniji podrzavaju svakog jebenog zlocinca u ovoj bednoj zemlji.. libo me racku za tog ratnog zlikovca! Ima li neko da zaustavi potpuni sunovrat kluba? Da li mozemo sacuvati bar malo dostojanstva i nekadasnjeg sjaja? Ili previse ocekujem?

Nikako ne mogu da svarim dodeljivanje dresa ovom nepismenom olosu sto bi Legiju i Zvezdana proglasio nacionalnim herojima..pogodilo me mucki ovo u zvezdaski ponos i prkos.

Tako da..vaistinu - majku vam jebem!
 

Aj idi na tviter pa kukaj haha

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Liska Manjina said:

Kako Mocart najavljuje, naša postava će izgledati ovako:

Borjan, Gobeljić, Degenek, Milunović, Rodić, Petrović, Jovančić, Ben, Ivanić, Boaći, Vukanović u formaciji 4-4-2

 

Iskreno se nadam da je patka i da neće derbi startati bez Gavrića, sa Ivanićem na krilu. I ivanić i Ben su igrači koji ulaze u sredinu, bukvalno ulazimo u prostor gde operišu dva zadnja vezna Partizana i sužavamo sami sebi manevarski prostor. Umesto da iskoristimo prodornost i dribling Gavrića, mi tromog Mirka guramo na krilo. Nikakve jebene logike to nema, ali ajde da zvanično sačekamo sastave ekipa i da vidimo kako ćemo odigrati, ako bude ovakvav sastav.

 

Javljaju da Velja Nikolić nije ni u protokolu, da li se zna razlog? Od najboljeg aktera prolećnog derbija i redovnog startera do tribina, za vrlo kratko vreme. Bez ikakvog razloga! edit: Pominju neku lakšu povredu!

 

Ja mnogo gotivim Velju Nikolića i verujem da bi mogao da postane sjajan igrač ali, ne da nije bio najbolji akter prolećnog derbija, nego je bio jedan od slabijih na terenu. Za razliku od Gavrića, recimo. Ipak, svakako je zaslužio da bude bar na klupi. 

 

I ja se plašim kombinacije Jovančić, Petrović u sredini i Ivanića na krilu. Gledajući sastave, ne deluje mi da smo nešto mnogo kvalitetniji. Možda zbog toga što imamo par miliona evra plate na tribinama. Uglavnom, pobedićemo samo ako ih prebijemo više nego oni nas.

Edited by Tunji Awojobi
Typo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Tunji Awojobi said:

ne deluje mi da smo nešto mnogo kvalitetniji

Nismo mnogo kvalitetniji to je jasno kao dan. Da li su oni malo bolji ili mi, to je otvoreno pitanje.

Edited by Don Laki Juan
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Don Laki Juan said:

Nismo mnogo kvalitetniji to je jasno kao dan. Da li su oni malo bolji ili mi, to je otvoreno pitanje.

 

Jbg, kad plaćamo milion godišnje dvojici zadnjih veznih da sede na tribinama, a derbi igra Jovančić. 

 

Plaćamo više od milion trojici napadača koji ne mogu da sastave dve utakmice, pa derbi igra Vukanović.

 

Zamisli da njima sede Natho, Asano, Sadik i Suma na tribinama. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Prvo pol proslog derbija pokazalo je kako treba igrati i sa kojim snagama.

Deki definitivno ne radi kako treba sa ovim jajarenjem i dozvolom da mu tim sastavlja jeftina transfer politika.

Sa klicima bar znas da mora biti bolje.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...