Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

3 minutes ago, pavijan2 said:

Dejan "pokušao sam u Udinama kao trener i video da to nije za mene" Stanković.

Aj nek je sa srećom. Trebaće nam.

Ovo je ozbiljan problem, svesntan je toga svako ko realno sagleda sliku.

Verujem da je i sam Deki razmisljao o svemu, mislim da nije glup pa da ne zna sa kim ulazi u pricu, pritom sva zvezdaska posvecenost nije dovoljna naspram onoga sto ga ceka u danasnjoj Zvezdi kao vodju sa klupe. Pretpostavljam da ce uci energicno u posao, mora i stab biti oformljen kako treba obzirom da Deajn nema iskustva.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ZiS said:

Za trenera pocetnika je iznimno vazno da ima iskusne saradnike...

 

Zato ce tu uvek nezamenjivi Krntijas da pokaze novim generacijama kako se ne zivi profesionalno, kako se ne trenira ozbiljno, kako se busi trener itd...

 

Garant mu klub i dalje duguje neke pare.

Link to comment
Share on other sites

Hvala puno Miloju za sve sto je ucinio! On je pre svega jedan jako dobar covek, a to se retko vidja.  Moglo je bolje u nekim trenucima, ali moglo je i gore naravno. Ostavio nam je dobar koeficijent i to je jako vazno. Idemo dalje jer tako se mora. Utisak je da je za nas bolje da vise ne ulazimo u LS, nego da se igra Liga Evrope. Jer ta Liga Sampiona trosi i trenere i igrace, i stvara negativu.

 

Sto se tice novog trenera, ako vec mora neko jako ime a mlad trener, onda bolje da je to bio Nemanja Vidic, nego Dejan Stankovic.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Manoly said:

od tad mora da je naucio neke stvari

 

drag mi je igrač i kao čovek ne deluje da je loš, šta znam, ne znam ga lično, al bile po forumu neke priče kako je dočekivao neke navijače PFC kad su u Milanu igrali protiv Intera i tako te neke pikanterije...  al ti se vraćaš u klub da budeš štit Terzi i Mrkeli... brate mili  nije dobro nikako.

A ako je došao u Piksijevkom stilu, da razjebe bagru i da napravi pomak, prvi jedem sve ovo što sam u ova dva tri upisa izasrao.  na keca.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, ZiS said:

Terzic je mag u disciplini "zamazati oci sirokim narodnim masama"...Naravno da niko nece avansno reci nista lose o Dekiju, veliko je ime...ali ako krene po zlu, nece imati nikakav problem da ga proguta i ispljune...

Ovo će se i desiti na kraju, žao mi je što je Deki uopšte došao. Potrošiće ga bagra očas posla

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Константин said:

Ови што су шокирани ваљда су гледали КЗШ, ишла је посебна захвалница Терзи и Мркели а посебно истакнут Мита за којег каже да је радио заједно са њим нон стоп.

Čisto da se niko ne naljuti na njega i da još malo oliže dupe vladajućoj garnituri. Umesto da je izneo sve probleme i da je objasnio kako su ga ti isti saradnici bušili i kako su okrenuli igrače protiv njega. On je izabrao da ode kao klasičan dupeuvlakač iza koga su se sakrili Terzić i kompanija, e zbog toga će za mene uvek ostati Sisoje. Naravno to je moje mišljenje, i sam se svestan da to nije toliko jednostrano (nikako se ne može zanemariti rezultatski uspeh) kako ja to predstavljam, ali takvi su moji stavovi.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, StephenBob said:

Nije ovo losa ideja da Milos Milojevic ustvari vodi glavnu rec, a da Deki bude kao tim menadzer.

 

Nismo mi Partizan. 🙂

 

Deki je dosao da bude trener i ne treba da bude fikus. Jasno je da nema iskustva i da ne treba da bude sujatan, te da treba da slusa pomocnike, ali mora da se mesa u svoj posao, a ne da bude lice sa naslovne strane.

 

Miloje ce meni ostati u lepom secanju, za razliku od Grofa i uvek cu da imam respekt za sve rezultate i uspehe. Nazalost, doslo je do zasicenja, zbog razlicitih faktora i realno je bilo najlogicnije da se ovako rastanemo, a ne da se desi neki Kairat ili tako nesto.

 

Ponavljam, ne znam sto se potencira to Dekijevo neiskustvo, a druge opcije su bile Veselinovic i Vukomanovic? Pa jjbt nije da je Antic bio u razmatranju pa da se kao vagalo kako i sta, nego dva lika koja nisu bolji treneri od Milojevica, a nisu ni neka imena. Zvezdasima treba budjenje, treba lik koji ce da privuce publiku na stadion, harizmatican, neko ko ce i likom i karakterom moci da ide uz sve ove uspehe.

 

Jbt kad se setim da se Djorovic prizivao i predstavljao kao neki wonderkid trener, a nidje veze, sto se i pokazalo posle. Ja sam pomenuo Vidaru, ali kad se gleda karakterno, Deki se vise uklapa u ove uslove. Pritom sad mozemo da se lozimo da ce Katai da se vrati. 😄

 

Elem, prva stvar koja treba da se uradi je ciscenje igrackog kadra. Svi nezainteresovani i nekvalitetni da odjebu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Liska Manjina said:

Čisto da se niko ne naljuti na njega i da još malo oliže dupe vladajućoj garnituri. Umesto da je izneo sve probleme i da je objasnio kako su ga ti isti saradnici bušili i kako su okrenuli igrače protiv njega. On je izabrao da ode kao klasičan dupeuvlakač iza koga su se sakrili Terzić i kompanija, e zbog toga će za mene uvek ostati Sisoje. Naravno to je moje mišljenje, i sam se svestan da to nije toliko jednostrano (nikako se ne može zanemariti rezultatski uspeh) kako ja to predstavljam, ali takvi su moji stavovi.

Stav niko ne moze da ti zabrani da izneses, isto tako u neko proslo vreme Robi je za neke bio Veliki Zuti, a za neke Prosinecki.

Sam rad trenera u Zvezdi zahteva puno energije, zivaca i spremnosti da se saradjuje sa protuvama svog kova, kapiram da Milojevic nije zeleo da ulazi u bilo kakav konflikt sa navedenim tipovima, gde se interesi raznih sfera preplicu i mesaju.

Zbog toga nije sisoje, vec covek koji je nasao nacin da premosti razlicite uticaje.

Naravno, svako ima pravo da misli kako misli.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Stoned Laki21 said:

 

drag mi je igrač i kao čovek ne deluje da je loš, šta znam, ne znam ga lično, al bile po forumu neke priče kako je dočekivao neke navijače PFC kad su u Milanu igrali protiv Intera i tako te neke pikanterije...  al ti se vraćaš u klub da budeš štit Terzi i Mrkeli... brate mili  nije dobro nikako.

A ako je došao u Piksijevkom stilu, da razjebe bagru i da napravi pomak, prvi jedem sve ovo što sam u ova dva tri upisa izasrao.  na keca.

 

Ne..  nije dosao da bude niciji stit, vec trener u klubu koji neizmerno i iskreno voli. Na zalost, ti to ne razumes, taj osecaj, strast ( uz duzno postovanje).

 

43 minutes ago, Liska Manjina said:

Čisto da se niko ne naljuti na njega i da još malo oliže dupe vladajućoj garnituri. Umesto da je izneo sve probleme i da je objasnio kako su ga ti isti saradnici bušili i kako su okrenuli igrače protiv njega. On je izabrao da ode kao klasičan dupeuvlakač iza koga su se sakrili Terzić i kompanija, e zbog toga će za mene uvek ostati Sisoje. Naravno to je moje mišljenje, i sam se svestan da to nije toliko jednostrano (nikako se ne može zanemariti rezultatski uspeh) kako ja to predstavljam, ali takvi su moji stavovi.

 

Kolika kolicina gluposti i gneva u samo 2 pasusa..

Link to comment
Share on other sites

Apropo tima, treba nam remont, ali nema potrebe sad pravi neke velike rezove. Imamo glomazan kadar i ne treba nama mnogo pojacanja. Ali treba oterati likove koji likom i delom nisu za Zvezdu, a opet su tu i kvare opsti utisak i atmosferu oko ekipe. Nema potrebe ni da se zuri oko pojacanja jer verujem da ce na leto da bude veci izbor.

 

Ovim bih licno bio zadovoljan:

 

Borjan- Gajic, Pankov, Degenek, Ristic- Petrovic, Vulic, Marin- Ben, Garsija, Tomane. 

 

Popovic- Gobeljic, Milunovic, Erakovic, Hajdin- Jovancic, Ivanic, Nikolic- Van La Para, Jevtovic, Gavric, Vukanovic, Krstovic. 

 

Sto se golmana tice, Borjan, Pop i Sale je sasvim ok. Vasiljko negde na pozajmicu, sigurno treba nekom SL klubu golman, a on ne vidim da ima ista od ovog sedenja na klupi. 

 

Apropo bekova, Gajic mora biti isforsiran jer je talentovaniji dosta od Gobelje. Malo jeste nedorecen, ali ima zelju, volju, borben je. Ja bih doveo Rileta na levog beka. On igra toplo-hladno tamo, verujem da bi ga pustili, sad je vise i na klupi, a mislim da i on ima stosta jos da pokaze. Mladenovic ni pod tackom razno, a ni Rodic. Hajdina vratiti s pozajmice, ok je za klupu. Zandera naravno najuriti govnjivom motkom.

 

Sto se stopera tice, tu ce nam izvesno trebati pojacanje na leto, ali moramo razigrati ovu dvojicu ili bar pokusati. Milun igra bas toplo-hladno i licno nemam poverenja u njega, a Cupavi mora da bude tu. Babic je vec dugo tu, nema nekog napretka, povredjen je cesto i treba ga prodati za bilo kakvu kintu. Jbg, imalo je smisla uloziti u njega, ali sta sad.

 

Dvojac u vezi treba da bude Njegos i Vulic. Mogu oni da se dopunjuju, bar na ovom nivou i da to izgleda korektno. Na leto treba potraziti ozbiljnijeg centralnog veznog igraca i na to ako treba najvise spizditi para. Alternative Bakula i Ivanic. Sta znam, nisam odusevljen nijednim, ali znacila bi mozda agresivnost prvog, a drugi je previse placen da bdue sutnut posle godinu dana. Ispred Marin koji insistira da igra 10, inace bih ga projektovao levo, ali dobro. Alternativa Velja i to bez dileme, on mora da bude isforsiran poprilicno. Jovanci je prosao rok trajanja, malo mi ga je i zao sad. Kanjasa treba pokloniti bilo kome, nebitan lik totalno.

 

Na krilima Ben i Garsija. Jbg, ne bih Matea tek tako otpisivao, pokazao je kvalitet, ali i nespremnost. Alternative Jevtovic koji je neopravdano bio zapostavljen, i Van La Para kog svakako ne mozemo da prodamo nigde jer je vec igrao za dva kluba, a mozda i proigra. Tu naravno i Gavric iz Graficara. Prodati Simica obavezno.

 

Sto se spiceva tice, Tomaneu treba dati sansu, meni je i Vukanovic vise spic nego krilo, a Krstovic eto tu da se nadje. Boaci i Pavkov svakako hoce da idu, tako da ono.

 

Na leto stoper  i centralni vezni pod obavezno. A ostalo u zavisnosti od toga kako se ko pokaze, ko zna, mozda neko prijatno iznenadi, videcemo. 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

13 minutes ago, John Dies at the End said:

Ne..  nije dosao da bude niciji stit, vec trener u klubu koji neizmerno i iskreno voli. Na zalost, ti to ne razumes, taj osecaj, strast ( uz duzno postovanje).

 

Dve stvari postoje:

 

1. Strast

 

2. Racio

 

Ja ne kažem da je čovek ciljno došao da se bavi marifetlucima, već da će ga, kao što je kolega @ZiS već napisao, isturiti govnari napred, kao što su Robija onomad ili Milojevića sada.

 

Veliko zvezdaško ime koje će služiti dvojcu s kormilarem koji lebdi, kao štit iza kojeg će se kriti.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ovo su win-win situacije za likove poput Terzica...Ukoliko rezultati budu na nivou Milojevica ili priblizni, super, opet ce biti neka srceparajuca konferencija...da li ste culi kako je uzdisao za Milojem na danasnjoj, samo sto zaplakao nije...

Ukoliko krene po zlu, opet ce izaci, reci kako su oni postupili racionalno, slusajuci zveudasku javnost, dali sansu legendi kluba ali prosto nije islo...

On ne moze da izgubi, preslikana situacija kao kod onog "lebdeceg", kontrola zatucane mase...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, ZiS said:

Ovo su win-win situacije za likove poput Terzica...Ukoliko rezultati budu na nivou Milojevica ili priblizni, super, opet ce biti neka srceparajuca konferencija...da li ste culi kako je uzdisao za Milojem na danasnjoj, samo sto zaplakao nije...

Ukoliko krene po zlu, opet ce izaci, reci kako su oni postupili racionalno, slusajuci zveudasku javnost, dali sansu legendi kluba ali prosto nije islo...

On ne moze da izgubi, preslikana situacija kao kod onog "lebdeceg", kontrola zatucane mase...

Ocekivan scenario, znamo ko i kako "upravlja".

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...