Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

1 hour ago, Green23 said:

Ekipe iz LŠ su automatski povlašćene u žrebu za LE, bez obzira na koeficijent

Pa sada nije baš tako. Ekipe koje dolaze iz LŠ, imaju zaseban deo, tako da se ne "mešaju" sa klubovima koji su u delu gde nisu šampioni država, dako da ne mogu sve ekipe da budu povlašćene 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ovakvim igrama oborena su ocekivanja fudbalske javnosti. Fudbalski plebs iz sirokih narodnih masa veruje da ce zvezda igrati LS I ove godine. Fudbalska aristokratija medjutim, ozivljava gusle I smislja tuzbalice kojom opisuju stanje u Zvezdi. Zvezda je uvek izlazila u susret sirokim masama, svom navijackom korpusu, borbom, sadrzinom, istrajnoscu. Vidim mnogi sumnjaju, samo ne znam da li su ludi bez pameti ili od viska pameti. Ludost je reci prolazimo,ludost je reci I ispadamo. Da nije te ludosti, drcnog stava ne bi bilo ni Zvezde. Cestitam Bate Borisovu, Hajduku I ostalim velikanima fudbalske igre.Svima onima koji su stali u red da cestitaju Zvezdi kao Hajduku I ostalima nek se strpe malo. Dok strpljivo cekaju da upute telegram poruka igracima- Borba bre!

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Liska Manjina said:

Zaista ne znam koliki je koeficijent inteligenciji ljudi koji tvrde da je ovo loše izdanje plan našeg stručnog štaba i da smo namerno odigrali ovako loše da bi prikrili karte!? Pretpostavljam onda da smo i finale kupa odigrali tako kako bi prikrili karte, samo ne znam od koga ih prikrivamo? Pa igra nam je goli kurton već 7-8 meseci, apsolutno se ništa nije promenilu i genijalci tvrde kako je ovo prikrivanje karata :ajme:

 

this-is-fine-meme-625x350.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, perkos said:

kako vam bre više ne dosadi da se brukate ?

čuj forum od Robija napravio legendu!  veću glupost odavno ovde nisam pročitao!

Robert Prosinečki je legenda Crvene Zvezde i to neće nikad moći ni jedan šipkaš da promeni!

Zašto?  eto zato!:87:

 

 

Legenda kao igrac.  Ali zestoko precenjen kao trener. Nesto kao i Pizon.

Link to comment
Share on other sites

Miloje iskusno skriva karte već godinu i po dana. Ni ove ekipa iz Srbije ne mogu da provale kako igramo a kamoli ove evropske.

E da, mnogo mi je drago što Darko neće da se vrati u ovu vukojebinu od kluba. Šta će mu to u životu.

 

 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, vepar said:

 

Legenda kao igrac.  Ali zestoko precenjen kao trener. Nesto kao i Pizon.

Legenda se ne postaje tek tako, mnoge su hteli da nasilno promovišu u legende ali ne ide.

Nikom zvezdina publika ne daje poverenje preko noći i na osnovu pisanja burek novinara.  Robi je legenda postao kao fudbaler a sve to je dodatno potvrdio u vreme dok je bio trener Zvezde bez obzira što nije po nekim imao velike rezultate.

Edited by perkos
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, DonJuan said:

Pa sada nije baš tako. Ekipe koje dolaze iz LŠ, imaju zaseban deo, tako da se ne "mešaju" sa klubovima koji su u delu gde nisu šampioni država, dako da ne mogu sve ekipe da budu povlašćene 🙂

Objasnio sam u narednom postu 🙂

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Crni Bombarder said:

Zulo Stojkovic :lol_2::lol_2::lol_2::lol_2:
Ni kod prvog gola se nije proslavio,ali ono na kraju...bukvalno da se ne ljubimo.

Jevtovic se nije proslavio,ali imamo mi daleko vecih problema od njega. I @Markossi @Barracudasu apostrofirali neke od njih: Milunovicev brainfart pas u prvom poluvremenu :krstipd4:, Ivanic bas metiljavko najobicniji. Deluje kao da svaki pun napuni cega cim se pojavi pred protivnickim golmanom. Pogresno sam ga procenio kad je igrao za BATE protiv nas. I zestoko precenio. Mada ima i do toga sto stalno luta po pozicijama i izmedju klupe i terena.
Grota je gledati Marina kako zapravo nema s kim da igra..:classic_sad:

Po prvi put cu,u ove dve godine,bez ikakvog entuzijazma otpratiti zreb za poslednje kolo kvala. Posto mislim da nas tamo biti nece. Kopenhagen nije bauk,ali za nas ovakve ce biti prevelika prepreka.
Liga Evropa puna kapa. I da se u doope sutiramo od srece ako i tamo zavrsimo.

Nisam fan Milunovica ali iz nekog razloga se ne pise da je recimo Babic bio pet puta gori. Pljune se na Ivanica koji je odigrao pola sata, ali zato se ne pominje Ben, koji je go kurac godinu dana. Da, Boa je juce bio definicija beskorisnosti. Sem Marina i donkle Jovance i Pavkova, svi su bili ocajni. Najvise zameram Miloju sto je izasao na teren da sacuva rezultat iz prve utakmice protiv realno mnogo losije ekipe od nas. 

 

Zulo je kod drugog gola bar prosle sezone redovno cistio, limitiran igrac, ali nije imao bas onakve propuste. Bice da je ljut sto je razjeban klan gardista pa ga boli patka da se cima. Sto ne opravdava onu sramotu od juce, treba mu spremiti koliko danas papire da bude free. 

 

Ova prasina oko Jevtovica se bezveze dize, juce je bila idealna prilika da vidimo koliko ne moze i to je to. Neka nastavi on sa dobrim partijama u Norveskoj ili Turskoj. 

 

Sto pre Miloje shvati da njegov stoperski tandem mora da cini Degenek i Pankov, mozda se sezona i spase. Ne brinem za Rodica kad je gusto, decko tada igra na reprezentativnom nivou. Desni bek je problem, jer ako ne ozivimo Gajica mi onda kao da nemamo desnog beka. 

 

Ivanic je najpismeniji igrac posle Marina, ali ovde se najvise kritikuje... 

 

Veliki je udarac povreda Bakule. Bukvalno onaj prvi gol ne bi primili da je on bio tu. Kanjas ne moze pozadi da pokrije ono sto je radio Bakula. Nadam se da je Petrovic(ako dodje) igrac koji nam je neophodan. 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Markoss said:

 

Prozivam ga jer decko veze s vezom nema. I jer ce da nas ponovo ukanali u bitnoj utakmici ako bude igrao.

 

Fenomenalan potez sa pocetka utakmice gde je izneo loptu na 25 metara od gola i onda odigrao poprecni pas koji je presecen. To stopere u petlicima nauce da ne rade. 

 

Da, ok je odigrao danas, odigravao je i Fibel ok utakmice, dok nije nailazio na krstene igrace. 

Ok nema veze sa vezom, to niko ne osporava. 

Al u utakmici gde je ceo tim odigrao katastrofa on je uz Marina bio jedini okej, krpio i za stojkovica i za Babica... nema potrebe da se on pljuje za partiju od sinoc, ja o tome govorim, a svakako mi je zelja da ga vidim na klupi.

Kad je dolazio ti si medju prvima pisao hvalospeve o njemu, najbolji srpski stoper, ne igra za repku samo zbog menadzera inace bi bio u prvih 11, odlicno pozicioniranje, klizeci.... sad odjednom ispade covek amater. (Nisi mozda sve od navedenog ti pisao, ali secam se da su se ovakve teze provlacile)

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Igor028 said:

Ok nema veze sa vezom, to niko ne osporava. 

Al u utakmici gde je ceo tim odigrao katastrofa on je uz Marina bio jedini okej, krpio i za stojkovica i za Babica... nema potrebe da se on pljuje za partiju od sinoc, ja o tome govorim, a svakako mi je zelja da ga vidim na klupi.

Kad je dolazio ti si medju prvima pisao hvalospeve o njemu, najbolji srpski stoper, ne igra za repku samo zbog menadzera inace bi bio u prvih 11, odlicno pozicioniranje, klizeci.... sad odjednom ispade covek amater. (Nisi mozda sve od navedenog ti pisao, ali secam se da su se ovakve teze provlacile)

 

Covek je pre povrede bio 10x bolji igrac i bio sve to sto sam pisao.

Link to comment
Share on other sites

Teško je reći ko je veći amater u našoj odbrani, Stojković sa reakcijom kod drugog gola, Rodić sa onim gubljenjem lopte kod prvog gola, Milunović sa najgorom poprečnom loptom ikad ili Babić kojeg je Dalstrom izbacio najobičnijom promjenom pravca kao Mesi Boatenga.

Link to comment
Share on other sites

Mnogo bi bolje i taj Milunovic i Babic izgledali da nemaju bekove koji imaju blagu bol u predelu ku...

Stojkovic redovno ispada i pravi probleme stoperima koji moraju da ga krpe, juce se dosta puta Jevtovic vratio i krpio Rodica inace bi nam prosli jos jedno 10ak puta po njegovoj strani.

 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, perkos said:

Legenda se ne postaje tek tako, mnoge su hteli da nasilno promovišu u legende ali ne ide.

Nikom zvezdina publika ne daje poverenje preko noći i na osnovu pisanja burek novinara.  Robi je legenda postao kao fudbaler a sve to je dodatno potvrdio u vreme dok je bio trener Zvezde bez obzira što nije po nekim imao velike rezultate.

 

Тако је али појединцима је џабе причати. Једно 100 пута се објашњавало да поређење тренера не иде једнодимензионално или да Љупко Петровић који има резултат свих резултата није никакав тренер...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...