Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

31 minutes ago, prolup said:

Jevtović jbt. Stručna komisija na forumu ga proglasila za vihorno krilo samo što mu zli Sisoje ne da da to pokaže. Lik veze sa ovim sportom nema, ali baš nikakve veze, bilo koji od 500 igrača na platnom spisku može odigrati minimum isto ovako.

 

Hah neka se javi onaj lik od pre neki dan koji me je ubedjivao kako je Jevtovic igracina. 

 

Lepo kazem da forumasi vole da prave zrtve od nekih igraca. 

 

Jevtovica i Simica prodati prvom prilikom i vratiti Jirku za klupu. 

 

Ako ima ponuda, resiti se i Bena sto ranije, sve je gori. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Cufta said:

 

Publike nema na stadionu zato sto nema Zvezdine dece. Publika hoce Zvezdinu decu.

 

Od Vladimira Beare,

pa nadalje,

nije "Zvedino dete" bilo bitno za publiku,

nego fudbalska magija.

 

Piksi, Dejo, Pančev, ...

 

Potpuno je deplasirano da pričamo o vremenu kada je 28 godina starosti, 

bio uslov za odlazak u inostranstvo,

 

mada lično, Pižona stavljam ispred svih,

jer sam gledajući njega, shvatio fudbal.

 

Ukoliko sam ga uopšte shvatio... :))

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Хахаха опет иста прича као да је ово игрица па убацујеш и избацујеш играче до изнемоглости.:classic_laugh:

Мало је оних као Меси и Роналдо који одмах донесу инстант квалитет, мада чак ни Меси није у Аргентини онај из Барсе. Зато и постоји тренер, прво да селектује  а онда да узме од играча оно најбоље, а они класни начине и саме играче бољим.

п.с. Бен је опет имао пар добрих дефанзивних излета због оне гардијске будале, не вјерујем да је и он срећан због задатака које добија.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Markoss said:

I sto se Kanjasa tice, mozda je dobar igrac, mozda i proigra, ali ovo sto je do sad odigrao je neki Jovicic za sirotinju level. 

 

I dokle ce cacanski Fibel da ima garantovano mesto u ekipi? Ni on ni Babic nisu za prvih 11 igraci, jedan moze da se istrpi (Babic je svakako manje los), ali obojica na terenu i to kad smo vratili Degeneka je apsolutno kretenski. 

Uz duzno postovanje preterujes, sasvim solidna partija Milunovica danas, jedan od boljih. Ne vidim sto pored svih ti njega prozivas?

Ben,stojkovic rodic babic jevtovic. Svi pomenuti su bili gori od njega veceras, pa cak i Borjan sa ciganskim zadrzavanjem vremena od 10 minuta.

Kanjes igrao sta se trazilo, dosta je pomagao Jovancicu na sredini, nista lose za njega. I da Jovicic nam nista ne treba.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, suptil said:

A nas koji smo stavili fiks 2 ko jebe...

 

:79:

 

Ovo mi je definitivno ulepšalo veče )))))))

 

Ideja da se pišljivi cvonjak uloži na ovo govno od kluba je bukvalno maestralna. I to još na pobedu u gostima.

 

:roflmao:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

Ne mogu ništa momcima da zamerim, ja sam taj koji snosi odgovornost. Lako je da se priča posle meča. Imali smo plan koji smo ispoštovali u većoj meri. Želeo sam ovu pobedu više od svega da je posvetimo Bakuli, Jovičiću koji nije ovde sa nama. Na žalost, nije se dogodilo. Došlo je do pada koncentracije i dogodilo se što se dogodilo. Da li ćemo mi moći to, da ja igračima usadim u glavu to da se meč igra 90 minuta, stvarno ne znam. Možda će to da uradi neko ko dođe posle mene - zaključio je Milojević.

 

Добије кога хоће за наше услове, има 2 тима, прима 500.000Е годишње  и не може да усади 11 играча у главу да је меч 90'.:lol_2:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Vredni mrav said:

Nije Čavrić bolji od Jevte 😋

Opet, po cemu bolji? Jer se nadavao golova u Slovackoj? 

Cavric nikad nece ni zaigrati kod trenera poput MIloja ako nema defanzivu, a Jevta je igrao kako je igrao i ceo tim. Njegovi kvaliteti se nece videti u timu koji igra u odbrani sa 5 u poslednjoj liniji gde je on taj poslednji, ili ja nisam gledao dobro utakmicu? Da sumiramo, imas krilo koje igra beka i ocekujes od njega a u defanzivnoj postavci igre odigra nesto? Hoce to tako...sigurno bi se i Cavric tu snasao kao desni bek. Nego hajde, doslo vreme za frustracije pa da sacekamo sutra.

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Laki21 said:

 

:79:

 

Ovo mi je definitivno ulepšalo veče )))))))

 

Ideja da se pišljivi cvonjak uloži na ovo govno od kluba je bukvalno maestralna. I to još na pobedu u gostima.

 

:roflmao:

Kad udjemo u grupe verovatno ces iskesirati koliko je potrebno za komplet ulaznica. 

Jel strvano mislis da sam stavio dvojku.

Odreagovao sam na taj nacin jer je prosto neverovatno da su majstori dosli da zatvore utakmicu sa iksom a da su primili dva gola na nikakav tempo. 

Link to comment
Share on other sites

Jevtovic je imao defanzivne zadatke ali je igrao i napred... par cistih situacija je zajebao, prosao nije nijednom, jos je imao onaj centarsut sa 20 m iskosa koji je zavrsio medju oblacima... bukvalno bezopasan u svakoj situaciji. 

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Igor028 said:

Uz duzno postovanje preterujes, sasvim solidna partija Milunovica danas, jedan od boljih. Ne vidim sto pored svih ti njega prozivas?

Ben,stojkovic rodic babic jevtovic. Svi pomenuti su bili gori od njega veceras, pa cak i Borjan sa ciganskim zadrzavanjem vremena od 10 minuta.

Kanjes igrao sta se trazilo, dosta je pomagao Jovancicu na sredini, nista lose za njega. I da Jovicic nam nista ne treba.

 

Prozivam ga jer decko veze s vezom nema. I jer ce da nas ponovo ukanali u bitnoj utakmici ako bude igrao.

 

Fenomenalan potez sa pocetka utakmice gde je izneo loptu na 25 metara od gola i onda odigrao poprecni pas koji je presecen. To stopere u petlicima nauce da ne rade. 

 

Da, ok je odigrao danas, odigravao je i Fibel ok utakmice, dok nije nailazio na krstene igrace. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Cufta said:

 

Svasta s vama. Ne valja vam Miloje koji je za 2 godine uzo 2 titule, prosao grupu u LE, igrao LS, pobedio Liverpul sampiona Evrope te godine, uzeo bod Napoliju, bod Arsenalu, pobedio Keln bundesligasa, BATE koji je bio pojam za nase klubove se protiv njega jedva izvukao 2 puta sa 2 remija, isparirao CSKA, pobedio Spartu iz Praga, prosao Krasnodar i Salcburg itekako respektabilne klubove... I vi takvog coveka naseg Srbijanca, Sumadinca i Arandjelovcanina pljujete, a onanisete za nekakvim Robijem koji nije mogo ni titulu da uzme, a kamoli da uradi nesto u Evropi. Stvarno smo lud narod. I nemojte o pricama kako je Miloje dobio budzet jer to nije istina, on je na pocetku imao isti budzet kao Grof Bozovic, znaci slobodni igraci i maksimalna obestecenja od 300-400 k, a tek kasnije kad je vec napravio sa takvim igracima ogromne iskorake, e tek onda je pocelo ovo razbacivanje sa milionskim obestecenjima...

 

Svaka cast kako ti nije bilo mrsko.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Za ovaj poraz nema razloga da kritikujem igrače i trenera. Ovo je poraz klubs koji predvodi okoreli kriminalac kojem je fudbal zadnja samo biznis u kojem vrti lovu. Kad vise livr dobija nasim porazom tako će i da bude.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Moram proznati da nisam upoznat sa kanjasovom karijerom i da danas nisam gledao utakmicu. Pre neki dan priupitah da li je on zamena za jovicica ili jovancica? Na to me je naterao podatak da je u svojoj karijeri dao 1 i slovima jedan gol, a jos vise me je zbunilo kad sam video da mu je nasa struka dala da izvodi slobodnjak protiv radnickog. Pa jbt covek nije i nece dati gol i ti mu das da sutira slobodnjak. Wtf?

Btw. Kako je odigrao danas, sta covek tacno igra i da li je to jos jedan u nizu pogresnih transfera?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, prolup said:

Protiv Kopenhagena u utorak 20:45. U ponedjeljak žrijeb za play off LŠ, potencijalni protivnici Slavija, Young Boys, Maribor-Rozenborg i Apoel-Karabag.

 

APOEL - Qarabag je tu najpozeljnija opcija. Uglavnom sve cetiri ekipe nisu nista jace od Kopenhagena.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...