Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Sreca pa se vratio Degenek. Babic i Milunovic su najkilaviji tandem ikad.

 

Miloje jos jednom pokazao da je bunkeras klasicni koji ima nerealno puno srece. Smesno sta igramo danas. 

 

Igracki, fale nam dva kvalitetna igraca na strani posto imamo 3 prosecna jsl krila i Bena koji je u jadnoj formi, a i ovako ne moze nista po krilu. 

 

Bolje da smo se koncentrisali na kvalitet, a ne kvantitet, imamo 50 igraca u timu, od kojih je polovina visak ili su menadzerske kombinacije. 

 

 

Edited by vepar
Link to comment
Share on other sites

Seljački mentalitet... Važi za sve srpske ekipe. Milion puta da igramo, milion puta nećemo napasti, već ćemo braniti 2:0 u revanšu. Ime protivnika i njegov kvalitet nisu referenca koja bi promenila ovakav način razmišljanja...

Link to comment
Share on other sites

Ovo uopšte ne menja činjenicu da smo mi izašli sa namerom da sačuvamo 0:0 pa ako ga umuljamo, odlično. Serem se na takvu filozofiju kluba. Jbt protiv Helsinkija. Ovako je miloje i od Partizana u kupu napravio galaktikose iz Madrida.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Milojevic je predefanzivno orijentisan trener. Necemo se mi nagledati leprsave igre dok je on tu.. Rezultata ce biti nadam se, mada ono u kupu i celu zadnju godinu mi smo bili ocajni, sve na individualni kvalitet Marina smo gurali..

 

S obzirom kakve igrace ima, nas  tim zasluzuje bolju brzu tecniju moderniju igru, a ne ovu bata djoricevsku kataklizmu.

Link to comment
Share on other sites

Ne želim da zvuči kao da branim trenera i igrače, al ne znam šta ste vi očekivali...da srljamo napred, a imamo sasvim pristojan rez iz I utakmice? Pa nije baš tolika razlika u kvalitetu da bi bili sigurni da ćemo da ih nakantamo, a i videlo se da ovi eskimi mogu da budu opasni iz kontre (gol u BGD iz malog ofsajda)

Link to comment
Share on other sites

Lepo sam pisao juce za Jevtovica, nije potrebno puno da se proceni da li neki igrac ima kvalitet. 

 

Decko ne ume da sutne loptu, a ne treba ni da komentarisem prodornost... oduvali ga bekovi Helsinkija svaki put. 

 

Ovi nasi defanzivni igraci sve odbitke salju pod oblake. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...