Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Zavrsili smo Njegosa Petrovica iz Rada.

 

Sto se tekme juce tice, igrali smo fudbal nekih 20 minuta, i onda smo samo stali. Jovancic pola covek, pola potez vise. Bas jede govna i usporava.

 

Nema fudbala bez dobrog krila, cim nam je krilo malo proigralo (Ivanic juce) odmah smo bili mnogo opasniji. Ovo je dovoljno za Fince, protiv Kopenhagena ce biti zajebano. 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Del Piero said:

Koliko je to Jevtovic igrao pa si zakljucio sve to? Momak ima stofa, nedostaje mu utakmica da uhvati ritam, da se malo oslobodi na terenu, stekne kredit. Neka dobije konkretnu minutazu pa da vidimo sta moze a sta ne moze.

 

Dovoljno. Videlo se i prosle godine na par utakmica sve sto ima da se vidi... dao jedan gol iz slobodnjaka, ovo ostalo sve tanko. Opet kazem, ovde forumasi vole da velicaju i prave zrtve od nekih igraca. Ne znam samo zasto je npr. Vukanovic los igrac, a Jevtovica odjednom svi prizeljkuju u 11.

 

Jovelji svaka cast, decko je rodjeni golgeter. 

 

Stvarno je sramota kako su umuljani on i Terzic, a dosta toga ide i Miloju na dusu. 

Edited by vepar
Link to comment
Share on other sites

Ozbiljan udarac je ova povreda Jovicica. Ajde sto od starta sezone je jedan od najboljih nasih igraca uz Marina.
Ako se Kanjes nije oporavio posto je on jedina opcija na toj poziciji, najebali smo ga tu jos imamo Vulica koji je vise zamena za Jovancica nego klasican zadnji vezni.
I jos je ovo 2 ozbiljna povreda Jovicica u ove 3 godine koliko je u klubu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Koliko samo (polu)povredjenih novajlija....

 

Koji je uopste nas najbolji tim, hocemo li neke predloge, ako moze bez zajebancije? Koga ne mrzi neka napise obe varijante, tj najbolji i tim prilagodjen pravilu broja stranaca u Ling longu.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Константин said:

 

Рано је још за прогнозе у случају Јовељић али не може човјек да се не сјети како се лоше ради са младим играчима у Звезди. Видим и мали Терзић игра за Виолу.

Za prognoze je rano, ali eto mi smo igrača na koga u Firenci račanaju pre 6 meseci poslali u Grafičar.

Jovelja je debitovao na prvoj evro utakmici za klub koji je igrao polufinale LE, dakle ozbiljno računaju na njega.

A mi više nemamo mladog igrača za prvi tim, čak ni za rotaciju, i to sve zato što nemaju šansu ili igraju za mafijaški klub Grafičar.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, DonJuan said:

Za prognoze je rano, ali eto mi smo igrača na koga u Firenci račanaju pre 6 meseci poslali u Grafičar.

Jovelja je debitovao na prvoj evro utakmici za klub koji je igrao polufinale LE, dakle ozbiljno računaju na njega.

A mi više nemamo mladog igrača za prvi tim, čak ni za rotaciju, i to sve zato što nemaju šansu ili igraju za mafijaški klub Grafičar.

 

Удружени злочиначки подухват у којем учествују и управа и стручни штаб.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

On 7/25/2019 at 9:55 PM, DonJuan said:

Jovelja odmah dobio šansu, kod nas ne bi bio ni u protokolu. Danci forsoraju Winda koji je kao Jovelja, samo mi izmišljamo toplu vodu.

A i mali Terzić je za ovo malo vremena na pripremama Fiorentine odigrao više min nego kod nas...

Link to comment
Share on other sites

Degenek je prosle godine na jednoj utakmici igrao desnog beka i pokazao da moze i to da odigra sasvim korektno. Otkud opet Simić u prvom timu to je pitanje ?
Ovo će biti neka 3-5-2 varijanta, odnosno 3-4-3 slično kao protiv Javora. A ne sumnjam da pismen fudbaler kao Miloš može da odigra više pozicija.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...