Jump to content

Dresovi, šalovi, trenerke - Navijački rekviziti


Мџе

Recommended Posts

Kao što sam napisao na PDF-u fudbal, mislim da je dobra ideja imati topik koji će se baviti dresovima i ostalom navijačkom garderobom. Ja često iz hobija provodim vreme na https://www.classicfootballshirts.co.uk/ da vidim šta imaju interesantnog i snimim u wishlist nešto što bi naručio kasnije kada se stvori prostor u budžetu. Do sada sam naručivao sa dva sajta, ovog iznad i sa ebay-a i sa oba imam pozitivna iskustva. Jedina problem može biti oko veličine ali sam naučio vremenom da istažim kako dres stoji na igračima ili nekom modelu, pa ako izgleda više kao slim fit naručim XXL to jest broj veći ako se čini širim onda idem sa mojim brojem (XL). Običnom dresovi koje Makron i Homa prave za ruske i italijanske klubova su mi omanji pa idem sa brojem gore dok dresovi koji Addidas pravi su mi taman. 

 

Od nekih dresova koje sam skoro (prethodnih dva-tri meseca) naručio i kupio:

Novi Lokomotivin za 2024/25 sezonu bez brenda proizvođača, prosečan kvalitet ali solidan dizajn. 

spacer.png

 

 

Uzeo ovaj sa ClassicFootballShirt-a za evropsko prvenstvo. Sa Tadićem (10) na leđima.

 spacer.png

 

 

I ovaj skoro naručio i čema ga kao ozeblo sunce. Izbacio je Adidas za Boku kada je Maradona preminou 2020. godine. Lepotica od dresa. 

spacer.png

 

spacer.png

 

 

Od nekih dresova koje bih voleo da imam u budućnosti:

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

  • Like 4
  • Love 1
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Мџе said:

 

Uzeo ovaj sa ClassicFootballShirt-a za evropsko prvenstvo. Sa Tadićem (10) na leđima.

 spacer.png

Jednom dobar.

 

6 hours ago, Мџе said:

Od nekih dresova koje bih voleo da imam u budućnosti:

 

spacer.png

:Hail:

 

Parma je isto sjajna, samo mi je lepša kombinacija sa plavom osnovom.

 

Ovih dana ću okačiti par dresova koji meni bude lepa sećanja ili su nekadašnje želje.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kooineeperk said:

https://www.matchwornshirt.com/category/crvena-zvezda

 

Na ovom sajtu budu dresovi sa utakmica, trenutno su Zvezdini sa utakmice sa Benfikom, aukcijski sistem je u pitanju, ko da vise, pa mozda moze nesto zanimljivo da se uhvati. 


Ovi dresovi su baš za kolekcionarstvo. Kapiram kada bi uzeo Prucev dres, ja sa 110 kila i velikom glavudžom teško da bi ga do sisa navukao. 

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Kooineeperk said:

https://www.matchwornshirt.com/category/crvena-zvezda

 

Na ovom sajtu budu dresovi sa utakmica, trenutno su Zvezdini sa utakmice sa Benfikom, aukcijski sistem je u pitanju, ko da vise, pa mozda moze nesto zanimljivo da se uhvati. 

Vidim da Maksimovićev dres sa derbija je 400 evra trenutno. To može da bude fina investicija.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Juan Pablo Montoya said:

@Мџе Дај линк за Марадонин дрес

 

Otišlo je sve na Classic-u, Haland ga je bio nosio negde i svi su se zaleteli. Ostao je na ebay-u a li tu je malo skuplji

 

spacer.png

 

 

Inače na CFS-u ima dosta povoljnih komplet trenerki, dukseva i dresova. Rade "čišćnjene magacina" svake nedelje pa izbace dobre popuste. Na cene dole treba dodati 10 evra poštarine.

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Barkley#34 said:

Jbt, ovo su stvarno sjajne cene za kvalitetnu opremu. Kako ide sa isporukom, je l' nema problema?

 

Ako je do 50 eura (zajedno sa poštarinom) nema nikakvih. Ako je preko, u poslednje vreme isto nema jer CFS pomaže kupcima pa stavi cenu 50e na nalepnici i carina ne dira. Ranije, pre nekoliko godina su znali da zezaju i traže dokaz ali čim i pošalješ gde si kupio puste paket. U suštini, kapiram da je sve od carine do carine. 

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Stigao danas ali mi je mali u ramenima jbg (veličina XL). Platio sam ga 139 funti tj. 19,5k dinara. Hvala bratu iz Buenos Arijesa koji je stavio cenu 10 dolara pa beogradska carina nije dirala. Ako želi neko prodajem ga za 19.000 rsd.


spacer.png


spacer.png

 

spacer.png

Edited by Мџе
  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...