Jump to content

KK Crvena zvezda 2024/25 - ...svi su dani ponosni i slavni!


Kooineeperk

Sta ocekujete od ove sezone?  

377 members have voted

  1. 1. Ocekivanja u Evroligi?

    • Dno kace (15.-18. mesto)
      22
    • Malo nam je falilo (11. - 14. mesta)
      121
    • Play-in... Doigravanje i to je to! (7. - 10. mesto)
      93
    • Play-in... i idemo u Top8 doigravanje!
      91
    • Direktno u Top 8 (1-6)
      23
    • F4 baby!
      14
    • Bicemo sampioni!
      11
    • Ma sta god samo da ne budemo iza komsija :-)
      1
  2. 2. Ocekivanja u regionu i Srbiji?

    • Sveeee!
      302
    • Prvi u selu (KRK/KLS pehari), drugi na Jadranu (poraz u finalu a mozda i pre)
      61
    • Beztrofejni debakl
      13
  3. 3. Ko ce prvi napustiti tim?

    • Teodosic
      4
    • Davidovac
      5
    • Kenan
      24
    • CMM
      12
    • Daum
      108
    • Nedovic
      1
    • Gidra
      11
    • Neko ko nije naveden
      64
    • Niko!
      147


Recommended Posts

4 minutes ago, Don Dusko said:

Ovako 70% ekipe igra lose(Yago,CMM, Bokiboj i ostali nosioci ili clanovi rotacije).

Znaci ako ti preko 50% ekipe igra lose ili ispod svojih mogucnosti.

Tu je kriv trener.

 

Sfero je bivsi po svemu sudeci.

 

Apsolutno se slažem. Većina igrača igra kao da imaju uloge koje prvi put u životu moraju da igraju. Neka doselekcija ne može da resi taj problem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, kokodakalo said:

Ocito da se ove godine nece zapinjati u ABA ligi. Prosla godina je pokazala da ona ne donosi apsolutno nista. Za EL mora da se plati. Ko plati vise igra.

A gde da se zapinje? U Evroligi je nemoguce zapinjanje sa Dedom, Mitrom Urosem nejakim.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Maksim said:

Platili smo 600k obeštećenje za CMM da bi nam Yago bio prvi plej?Davidovac nam završava utakmice?

Sramno zaista na više nivoa, što je najgore nista nam ovaj poraz neće promeniti..

 

Za onaj šut na kraju treće kad su dva igrača na njemu a Teo sam na trojci po meni ide oduzimanje jedne plate.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Još jedan trener u nizu koji će platiti ceh Udbojšinog idiotskog sastavljanja ekipe po nacionalnom ključu. Rotacija sa ovolikim brojem igrača koji žele minute je nemoguća. Očekivano, kao i to da se uvek nadje neka prevara, prvo ćelava, pa repata i sada grčka. Javlja mi se da će da ponude Kariju grdnu lovu da preuzme.

  • Like 17
Link to comment
Share on other sites

Ja ne bih na igrace bacao ovde toliki hejt.Nije lako uopste.

Mi nemamo rotaciju(ovde mislim da su 7-8 igraca stabilni po minuti i ulozi).

I kad povezu par poteza odu na klupu pa se vrate pa zeznu.

I tako u krug.

Jos ako zaboravi nekog bitnog...

Anarhija.

Edited by Don Dusko
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Rekoh ja da ćemo ovo u nekom trenutku prelomiti. Famous last words.

 

U stvari i prelomili bismo da je Sfero to dopustio. Čist njegov poraz. Uopšte nije problem što npr. Kalinić nije igrao drugo poluvreme, jer ga ni u prvom nije naročito išlo, ali kada si već jednom pronašao petorku koja pravi razliku, drži te igrače u igri i lomi protivnika tom postavom! Desilo se da se Dobrić danas zapalio, a onda ga nije bilo celu četvrtinu. Nebitno je ime, mogao je umesto Dobrića to biti Kenan, Kodi, Daum...

 

Sferopulos mora pod hitno da skupi hrabrost i mnogo čvršće uhvati volan ovog rostera, inače ćemo sleteti sa puta.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Doviđenja prvo mesto. :smiley53: Janis nije tutuban, dovoljno vremena je bio ovde da prokljuvi kako neke stvari funkcionišu. Sad mu je džaba da se vata za glavu, bolje da vata maglu. Al i bilo ko drugi da dođe, teško da ovog bućkuriša može nešto napraviti. Malo igrača koji igraju u oba pravca, malo igrača od kojih možeš očekivati konstantno dobre partije. Kodi ko da je razočaran što Jago ima prednost, deluje tugaljivo, pogubljeno. Ja ne tugujem, nisam ništa posebno očekivao od ovog tima. A i igrači kao da znaju da je ovo poslednja sezona ABA lige pa se i ne cimaju mnogo. Uaaa lezilebovići, sram vas bilo. :smiley53::smiley53::smiley53:

Edited by Volter
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Да ли је могуће да не играју завршницу Даум и Недовић који су били добри у овој утакмици? Да ли тренер намерно ово ради или шта је проблем нмп. Да је убацио Недовића на бар 3 минута до краја добили би он га убаци на 1:30 до краја смејурија какве ротације и како не уме да распореди ко кад треба да игра. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...