Jump to content

KK Crvena zvezda 2024/25 - ...svi su dani ponosni i slavni!


Kooineeperk

Sta ocekujete od ove sezone?  

335 members have voted

  1. 1. Ocekivanja u Evroligi?

    • Dno kace (15.-18. mesto)
      13
    • Malo nam je falilo (11. - 14. mesta)
      107
    • Play-in... Doigravanje i to je to! (7. - 10. mesto)
      82
    • Play-in... i idemo u Top8 doigravanje!
      87
    • Direktno u Top 8 (1-6)
      21
    • F4 baby!
      13
    • Bicemo sampioni!
      11
    • Ma sta god samo da ne budemo iza komsija :-)
      0
  2. 2. Ocekivanja u regionu i Srbiji?

    • Sveeee!
      281
    • Prvi u selu (KRK/KLS pehari), drugi na Jadranu (poraz u finalu a mozda i pre)
      44
    • Beztrofejni debakl
      9
  3. 3. Ko ce prvi napustiti tim?

    • Teodosic
      4
    • Davidovac
      4
    • Kenan
      23
    • CMM
      7
    • Daum
      97
    • Nedovic
      1
    • Gidra
      10
    • Neko ko nije naveden
      49
    • Niko!
      139


Recommended Posts

1 minute ago, Juan Pablo Montoya said:

Umesto Čovića dobićemo Drčelića, a to je isto što i Ostoja. Tako da u principu isti kurac, samo što će Drčelić biti lakši za smenu. Čović je mnogo opasniji čovek nego što se čini.

Pa nije samo to isto. Ja verujem da sad stvarno mogu biti makar malo bolji odnosi između dva kluba. Bez nepotrebnih saopštenja i pozivanje na linč a samim tim i dizanje tenzija. Ako će Drčela kao Ostoja da gleda samo svoj posao ja ću biti prezadovoljan. Nadam se da posle odlaska Čovića da sa njim odlazi i ogromna sujeta iz kluba koji cupka u mestu godinama zbog toga. Nadam se da će sad moći da u klub uđu stručniji ljudi koji smeju da izraze svoje mišljenje i daju doprinos klubu. Da ne pričam o tome što njegovim odlaskom nam se opet u nekom momentu, otvaraju vrata za povratak nekih kvalitetnijih trenera. Takođe nadam se da će se podeliti uloge i da će predsednik kluba raditi zajedno sa Upravom samo na obezbeđivanju sredstava a stručni štab će raditi selekciju. Nadam se ali i ne očekujem da ćemo se brzo rešiti ispušenih muštikla barem do isteka njihovih ugovora ali zato očekujem da će se lakše skloniti na stranu i da od narednog prelaznog roka nećemo gledati dosadašnji način vođenja prelaznog roka. 

  • Like 1
  • Ha-ha 6
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, forumko topic said:

 

I gde mi tu gubimo? Ostoja nabavi pare, ne bavi se saopštenjima i pusti Željka i Savića da rade svoj posao. Malo mi za sriću triba. 

 

Samo sto mi nemamo naseg Savica. To ne mogu da rade ni Dozet ni Bagzi a sumnjam da bi to mogao da bude i Rakocevic. 

Jer prljav posao koji je kod nas radio Covic kod komsija radi Savic (samo sto je to na nivou vasara).

Idealan bi bio Ristovic al njega to vise ne zanima ni u snu. 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Juan Pablo Montoya said:

Umesto Čovića dobićemo Drčelića, a to je isto što i Ostoja. Tako da u principu isti kurac, samo što će Drčelić biti lakši za smenu. Čović je mnogo opasniji čovek nego što se čini.

 

Pazi, ako Drčelić uradi ono što je uradio Ostoja - dovede sportskog direktora koji to zaista jeste i, in turn, trenera na duže staze (ili ovog sadašnjeg zadrži na duže staze), ja sam za Drčelu all the way.

Samo sumnjam da će to da se desi. Mislim da će on biti Nebojšin proxy, koji će i dalje da vuče sve konce.

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, forumko topic said:

 

I gde mi tu gubimo? Ostoja nabavi pare, ne bavi se saopštenjima i pusti Željka i Savića da rade svoj posao. Malo mi za sriću triba. 

 

Ja nisam rekao da gubimo. Rekao sam da je to isto što i Ostoja.

Čović je mnogo ozbiljniji igrač od Drčelića. Drčelić će da pristaje na naloge da malo mi pobeđujemo malo oni, zarad mira u kući. Čović to nije hteo.

 

Ultimativno, ideja je da se oba kluba uguraju u Evroligu, a ABA za kurac neće nikog da zanima. Ne znam ni da li će postojati.

@quentin isti odgovor i tebi. Čitajte ljudi napisano a ne ono što mislite da je napisano.

 

Ostoja=Drčela.

5 minutes ago, pilif88 said:

Samo sto mi nemamo naseg Savica.

 

Pa Savić je naš. Transfer bomba.

  • Love 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Ima sigurno dobrih sportskih direktora ako ne kod nas onda u Evropi. Vidim da se i to sad praktikuje da klubovi uzimaju od drugih klubova. Mogli bismo i to da pokušamo. Ili nekog bez angažmana ili da se otkupi od nekog. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, quentin said:

Samo sumnjam da će to da se desi. Mislim da će on biti Nebojšin proxy, koji će i dalje da vuče sve konce.

Pa to ce i biti.Radice po Nebojsinim notama. Msm da sam negde i procitao da i on sl razmislja o domacoj osnovi kao i Nebojsa.

 

Samo ce se lica promeniti i to je to,

Link to comment
Share on other sites

Interesntan podatak, nisam znao.


“Vec tri godine funkcionise i zajednicki biznis Drčelica,  predsednika 

 Upravnog odbora KK

Crvena zvezda i Ostoje Mijailovića,

predsednika KK Partizan. Oni imaju

zajedniku firmu Lux invest inter-national.”

Izvor: Radar, 15 avgust 2024

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Čočo said:

Ja i da vidim da ode, neću poverovati bez nekog zvaničnog oproštaja, koktela, zakuske, pa ni tad neću moći da verujem. 

Konačno ćemo imati predsednika koji ne zna da priča i koji se sigurno neće mešati u košarkaški deo kluba. Nego, kako navići ovaj naš život bez saopštenja

Za mene mi smo već osvojili najznačajniji trofej ove sezone. Slavite ciganijo moja!!! ❤️🎉🥂

 

Znam jednog čoveka koji bi pristao sigurno da nam piše honorarno.. budi bez brige

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, pilif88 said:
42 minutes ago, forumko topic said:

 

I gde mi tu gubimo? Ostoja nabavi pare, ne bavi se saopštenjima i pusti Željka i Savića da rade svoj posao. Malo mi za sriću triba. 

 

Samo sto mi nemamo naseg Savica. To ne mogu da rade ni Dozet ni Bagzi a sumnjam da bi to mogao da bude i Rakocevic. 

 

A Covic moze?! Jel to poenta? 😄 Daj nemoj nas zajebavati 😄 godinama vec vidimo kako to ide kad Techa bira (srecom ne sve igrace, ali ukanali nas tako sa nekim Keseljima, Raduljicama, nepotrebnim produzavanjem Kuzmica, guranjem sina, da ne nabrajam... mozda da mu onda damo i da sedne na klupu? 

 

 

 

39 minutes ago, pilif88 said:

Jer prljav posao koji je kod nas radio Covic kod komsija radi Savic (samo sto je to na nivou vasara).

Idealan bi bio Ristovic al njega to vise ne zanima ni u snu. 

Niko i ne treba da se bavi prljavim poslovima. Ako to rade drugi, ne moramo i mi. Mozda i oni to rade zato sto mi to radimo? 

 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Kooineeperk said:

 

A Covic moze?! Jel to poenta? 😄 Daj nemoj nas zajebavati 😄 godinama vec vidimo kako to ide kad Techa bira (srecom ne sve igrace, ali ukanali nas tako sa nekim Keseljima, Raduljicama, nepotrebnim produzavanjem Kuzmica, guranjem sina, da ne nabrajam... mozda da mu onda damo i da sedne na klupu? 

 

 

 

Niko i ne treba da se bavi prljavim poslovima. Ako to rade drugi, ne moramo i mi. Mozda i oni to rade zato sto mi to radimo? 

 

 

 

Naravno da nije to poenta 🙂  
Znali smo da ce Drcela preuzeti klub od trenutka kada je tu postavljen i od trenutka kada se pojavljuje na court-side mestima. Bilo je pitanje dana. 

Trazio se samo idealan trenutak i mesto za Covica. 

Ja bih voleo sto se tice sportskog sektora dominatnu figuru koja zna sta radi tipa Marko Pesic, Dragan Tarlac, Sani Becirovic, Karlos Navaro... itd itd itd a nikako nekog tipa Zorana Savica.

 

Vrlo verovatno postoji uzrocno-posledicna veza i beskonacna petlja.

Mi njima, oni nama i tako u krug 100 godina. Na zalost tako nam fukncionise drustvo u kome zivimo zadnjih 100 godina.

Da Covic nije bio prosle godine u bolnici, 5i mec se ne bi ni igrao ili bi opet bio scenario od ove godine (kada su pale petarde pod autobus).

 

Mozda je ovo prilika za izlazak iz petlje ili ce se samo preliti na drugo polje.

ALi na zalost nas sport nije za ljude koji ne znaju da plivaju u mulju, a to je vec sistematski problem. 

Samo sam oprezan 🙂

 

12 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Ja napisah jos pre par meseci da Teca ide na poziciju predsednika KSS, ali me izgleda ovde niko ne uzima za ozbiljno. Sta ces, teska je kora hleba nas insajdera 😂😂😂

 

a 4ka 🤣

 

Edited by pilif88
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, СтелаРоса said:

Ima da se bas usrecimo sa Drcelicem kao predsednikom

 

Pitaće se Drcela koliko i Toma Mona...mora neka figura da se postavi.

2 minutes ago, NikadProtivKaline said:

a ko ce da pise saopstenja?

 

Misliš ko će da ih čita pošto se pisac zna 😶

Link to comment
Share on other sites

Мени Дрчелић не делује као неко ко може да води кошаркашки клуб. Нема искуства у вођењу клуба, пре свега иза кулисних радњи, а и превише је близак СНС.

Уколико Човић преузме КСС, не мора да значи напушта клуб, јер би могао радити из сенке.

Као што је неко написао, Човићевим избором, врло је могуће да ће ова сезона бити последња или препоследња Аба сезона. Он је у више наврата сам најавио, да заступа проходност у ЕЛ из КЛС.

 

 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Uti said:

Pametan Covic,ide tamo gde mu niko nece zameriti zbog domace osnove...

 

:roflmao: to je to

 

I gde je prva četvorka Filip Petrušev. 

 

10 minutes ago, NikadProtivKaline said:

a ko ce da pise saopstenja?

 

Ma biće Čović ghostwriter 😄 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...