Jump to content

KK Crvena zvezda 2024/25 - ...svi su dani ponosni i slavni!


Kooineeperk

Sta ocekujete od ove sezone?  

316 members have voted

  1. 1. Ocekivanja u Evroligi?

    • Dno kace (15.-18. mesto)
      6
    • Malo nam je falilo (11. - 14. mesta)
      99
    • Play-in... Doigravanje i to je to! (7. - 10. mesto)
      82
    • Play-in... i idemo u Top8 doigravanje!
      85
    • Direktno u Top 8 (1-6)
      20
    • F4 baby!
      12
    • Bicemo sampioni!
      11
    • Ma sta god samo da ne budemo iza komsija :-)
      0
  2. 2. Ocekivanja u regionu i Srbiji?

    • Sveeee!
      274
    • Prvi u selu (KRK/KLS pehari), drugi na Jadranu (poraz u finalu a mozda i pre)
      38
    • Beztrofejni debakl
      3
  3. 3. Ko ce prvi napustiti tim?

    • Teodosic
      4
    • Davidovac
      4
    • Kenan
      21
    • CMM
      5
    • Daum
      87
    • Nedovic
      1
    • Gidra
      10
    • Neko ko nije naveden
      47
    • Niko!
      136


Recommended Posts

11 minutes ago, pavlaka said:

Meni je bas zao sto mi nismo doveli Borisu. Njegov je klub, mogao bi bar u Aba ligi da igra. Kad mozemo da pretplacujemo neke Davidovce, Nedovice, Lazarevice itd. Mogli smo uhlebiti i ovog divnog momka. 

 

Ili kod nas, pa neka ide na pozajmi u fmp. Ovako momka samo uvukli u politiku dole u RS, okaljase mu ime. Samo zbog toga su ga trebali dovesti. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Guru said:

 

Ne znam što se konstantno Nedović trpa u ovu grupu, on je legitiman EL igrač sa jasnim kvalitetima na tom nivou, uostalom ima 8 EL sezona van Zvezde. A pritom je i on dete kluba još od kadetskih dana i naš oriđinal ganci, što mi taj lagani hejt prema njemu čini još manje razumljivim. 

Zato sto msm da je previse za njega 1.1m po sezoni. Ima 8 el sezona van Zvezde a nijednom mu tim nije usao u plej off, on mi je idealan za Dubai, gde se ne igra odbrana, gde rezultat nije toliko bitan. I nadam se da ce bas u Dubai da ode kad mu istekne ugovor ove sezone..

  • Like 2
  • Ha-ha 9
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Nedović je primer čoveka kojeg ljudi mrze a da nemaju pojma što ga mrze. Sve kritike su ok do neke mere kada se ulazi u njegov lični profajling i potpuno neosnova predrasude o njemu i njegovoj ličnosti i to uvek naravno od ljudi koji pojma nemaju o njemu niti ga poznaju.

Nego eto, ispada čovek pogodan da se poliva govnima.

  • Like 21
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, pavlaka said:

Zato sto msm da je previse za njega 1.1m po sezoni. Ima 8 el sezona van Zvezde a nijednom mu tim nije usao u plej off, on mi je idealan za Dubai, gde se ne igra odbrana, gde rezultat nije toliko bitan. I nadam se da ce bas u Dubai da ode kad mu istekne ugovor ove sezone..

 

Kako to mozemo da zakljucimo za klub koji jos nije odigrao zvanicnu utakmicu?

  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, pavlaka said:

Zato sto msm da je previse za njega 1.1m po sezoni. Ima 8 el sezona van Zvezde a nijednom mu tim nije usao u plej off, on mi je idealan za Dubai, gde se ne igra odbrana, gde rezultat nije toliko bitan. I nadam se da ce bas u Dubai da ode kad mu istekne ugovor ove sezone..

 

Brate, koliko dugo postoji Dubai? 

 

Nedovića ne podnosim, ali budimo malo realni. Mada očigledno ni prvi ni poslednji koji je jaču platu dobio preko veze.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DameTime said:

 

Brate, koliko dugo postoji Dubai? 

 

Nedovića ne podnosim, ali budimo malo realni. Mada očigledno ni prvi ni poslednji koji je jaču platu dobio preko veze.

Dobio je jacu platu jer je kumasin sa Fikijem 😁

Po profilu igraca koje je doveo Dubai vidi se da nece se tu igrati preterana odbrana..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, pavlaka said:

Zato sto msm da je previse za njega 1.1m po sezoni. Ima 8 el sezona van Zvezde a nijednom mu tim nije usao u plej off, on mi je idealan za Dubai, gde se ne igra odbrana, gde rezultat nije toliko bitan. I nadam se da ce bas u Dubai da ode kad mu istekne ugovor ove sezone..

Posto ti dobro ide to gledanje u buducnost, vidider molim te koji smo na EL tabeli negde oko Nove godine.

Link to comment
Share on other sites

1.1m za Nedovica je realna cena ako placamo Dedu 700k, ako Petrusev ima 1m u Oly, ako Smajilagic ima 750k u Zalgirisu, ako je Panter u Partizanu igrao za 2.5m, itd... Pa cak mi deluje i da igra ispod cene kada ponovo procitam ove primere. Pritom je taj ugovor potpisan u momentu kada je imao 31 godinu, dakle sezona koja mu je potencijalno pik karijere uzimajuci u obzir iskustvo, zrelost, kvalitet, fizicko stanje... Pre toga je odigrao i dve odlicne sezone u Pao i podigao sebi cenu. On i Vildoza su tu prvu njegovu sezonu gotovo sami izvukli i doveli nas pred plej-of, a na pocetku je pretila da bude najgora od kako igramo EL u novom formatu dok se njih dvojica nisu pojavila.
 

Ali bez obzira na sve, on decko ocigledno iritira dobar deo nasih navijaca iz nekog razloga iako mu je ponasanje i vise nego korektno. Verovatno deo toga ide na racun njegove mekanosti, ali jbg takav je igrac ceo zivot i ne treba ocekivati promenu na tom polju. 

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Ne bih ja nešto stavljao ruku u vatru da su ugovori sa pojedinim domaćim igračima baš toliki koliko se priča.

Prilično sam siguran da Čović i preferira provjerena domaća imena jer tu mogu razni dogovori da se prave. Koliko keša na kraju završi u džepu igrača, veliko je pitanje. 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Chaos Is Me said:

Ne bih ni ja nešto voleo Kalinića da navijam za Partizan.

Taman da iskoristim priliku da se podsetimo nekih momenata

 

1.  Kad je teško Kalina

 

2. Pogledajte semafor (u mojoj glavi ovo pokazuje Tegiju)

 

3. Imamo i mi našeg Karija

 

4. Kad je teško Kalina, opet (ovde imate i bonus Pefijevu trojku)

 

  • Like 18
  • Love 8
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DameTime said:

 

Nedovića ne podnosim, ali budimo malo realni. Mada očigledno ni prvi ni poslednji koji je jaču platu dobio preko veze.

Jel mozes ovo da pojasnis, zivo me zanima otkud hejt prema Nedovicu, koji je konkretan razlog?

Tim pre jer si malopre na KKP temi 

pisala o Neda menstruacija kao primeru mizoginije.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Cavani said:

Jel mozes ovo da pojasnis, zivo me zanima otkud hejt prema Nedovicu, koji je konkretan razlog?

Tim pre jer si malopre na KKP temi 

pisala o Neda menstruacija kao primeru mizoginije.

 

Arogantan igrač bez nekog pokrića. 

 

Što se tiče drugog dela, pa to što ga hejtujem ne znači kako mislim da je kul da ga neko sprda Neca menstruacija.

Edited by DameTime
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, DameTime said:

 

Arogantan igrač bez nekog pokrića. 

 

Što se tiče drugog dela, pa to što ga hejtujem ne znači kako mislim da je kul da ga neko sprda Neca menstruacija.

Slazem se.

Mada nije kul ni da se sprda za nepotizam bez pokrica i da se stavlja u isti kos sa ostalom domacom boranijom bez rominga.

Mozda je arogantan, mada je i to subjektivni osecaj, a pokrice mu je vise nego solidna sezona, izlet u Nba, reprezentacija, generalno cela karijera koja odskace od ostale domace osnove.

Jedan od retkih igraca kojeg iz nekog razloga podjednako hejtuju i njegovi i protivnicki navijaci.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...