Jump to content

KK Crvena zvezda 2024/25 - ...svi su dani ponosni i slavni!


Kooineeperk

Sta ocekujete od ove sezone?  

398 members have voted

  1. 1. Ocekivanja u Evroligi?

    • Dno kace (15.-18. mesto)
      22
    • Malo nam je falilo (11. - 14. mesta)
      122
    • Play-in... Doigravanje i to je to! (7. - 10. mesto)
      98
    • Play-in... i idemo u Top8 doigravanje!
      98
    • Direktno u Top 8 (1-6)
      28
    • F4 baby!
      15
    • Bicemo sampioni!
      13
    • Ma sta god samo da ne budemo iza komsija :-)
      1
  2. 2. Ocekivanja u regionu i Srbiji?

    • Sveeee!
      316
    • Prvi u selu (KRK/KLS pehari), drugi na Jadranu (poraz u finalu a mozda i pre)
      67
    • Beztrofejni debakl
      14
  3. 3. Ko ce prvi napustiti tim?

    • Teodosic
      4
    • Davidovac
      6
    • Kenan
      24
    • CMM
      12
    • Daum
      109
    • Nedovic
      1
    • Gidra
      10
    • Neko ko nije naveden
      70
    • Niko!
      161


Recommended Posts

sto se tice plavsica, sinoc je bila primetna razlika u stavu

kao da je shvatio situaciju u kojoj je i bio spreman da grize vise i sl, sa manje glumatanja i pogleda ka sudijama

nazalost, to je jedina promena

on ovu sferovu odbranu ne moze da igra, a u napadu jednostavno nema dovoljno da ponudi

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, pavlaka said:

Bolomboju zelim sto brzi oporavak!

Kaze onaj Miskov profil da se Zvezdi ne svidja ponuda iz Nba nego se okrece Rusiji i Evrokupu...

Nema u Nba nista dovoljno belo i da im je deda Srbin.

  • Like 3
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Nije uporedivo po kvalitetu i dometima ali Petrusev je proigrao posle povrede Hasana Martina , mozda se i Plavsic "oslobodi" i igra makar ono sto ume jer neznalica nije

 

Za izdanje sinoc ne znam sta se ocekivalo od igraca koji maltene nije ni igrao da udje hladan u vrelu atmosferu 

On kakav je jos je i bio solidan

Edited by srlepajce
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Fromthecorner said:

U tom trenutku, dok su ga izvodili pripadnici obezbedjenja iz hale, pognute glave, ponizenog i besnog zbog nepravde koja ga je zadesila, Zeljko Drcelic je podigao glavu, pogledao u tribine i rekao “Dacu svoj poslednji dinar za Crvenu Zvezdu”.

 

Krade od siromašne države da bi još obogatio svoju Zvezdu. Moj izabrani ciganski Superhik ❤️

  • Like 3
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

@Guru mišljenje o Kabangeleu?

Da li nam treba takav profil i da li on kao igrač odgovara Janisovoj filozofiji košarke(defanzive prvenstveno).

 

Bio mi je zanimljiv i prošle godine dok je igrao u AEK-u ako se ne varam.ALi je nije napravio stepenicu više ,igrajući za nekog EL-aša.

Voleo bih čuti tvoje viđenje pomenutog igrača.

 

Inače,šta god mi pričali o Nedoviću ,on nam je držao gaće i upisali smo pobede Paris,Fener,evo i sinoć Podgorica.

Igra sjajno i ima lude procente.Više zabrinjava Kenan,koji je nestao evo već trecu utakmicu.

 

Bolomboy drži se !!!

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Zadnji vezni said:

@Guru mišljenje o Kabangeleu?

Da li nam treba takav profil i da li on kao igrač odgovara Janisovoj filozofiji košarke(defanzive prvenstveno).

 

Bio mi je zanimljiv i prošle godine dok je igrao u AEK-u ako se ne varam.ALi je nije napravio stepenicu više ,igrajući za nekog EL-aša.

Voleo bih čuti tvoje viđenje pomenutog igrača.

 

Inače,šta god mi pričali o Nedoviću ,on nam je držao gaće i upisali smo pobede Paris,Fener,evo i sinoć Podgorica.

Igra sjajno i ima lude procente.Više zabrinjava Kenan,koji je nestao evo već trecu utakmicu.

 

Bolomboy drži se !!!

Meni se vise Austin Wiley uklapa,bolji defanzivac

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Chaos Is Me said:

Glava za glavu zamenu nećemo naći sigurno

 

Glava za glavu postoji i igra u Asvelu, al ne smem ime da napisem da mi ne bi bio izbrisan upis. Mozda ce i ovaj, al vidim da sme da se spomene Merkezefendi vise puta pa reko valjda smem da spomenem i Asvel. Kao ovo je evropski klub i ovo je evropski klub, valjda nece opet dupli standardi.

 

Jest da nije veliki uzorak, jest da nije bas skroz isti kao Bolomboj ali je nesto najvise prilblizno i trenutno takodje igra u formi kao top5 centara u El. Taj tamo nema platu vecu od 500-600k s obzirom odakle je dosao. Taman da mu se da tolko za obestecenje i da mu se duplira plata. Taj novac imamo svakako. Evo samo juce smo dobili toliko od KSS-a a vec smo imali jos milion za Petruseva isplaniran. Ne vidim problem da on ne zeli da ima duplo vecu platu kao ni njegov menadzer da dobije veci procenat a ni da Asvel ce da se inate da po svaku cenu da zadrze igraca koji zeli da ide, dobice obestecenje i cao djaci. Nesto slicno kao Lojd iz Makabija u Monako. Ili kao nekad sto su odlazili od nas igraci u bogatije evropske klubove za obestecenja, sada smo mi bogatiji od pomenutog kluba i po meni trebamo dovoditi najbolje igrace odande a ne 12. igraca Reala ili Barselone, primera od prosle sezone radi. Ukoliko smo ozbiljan klub vec smo poslali carter let. In Drcela we trust.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ima u Rusiji jedan što je već sarađivao sa Janisom a pokriva segmente koje nam pokrivao i Bolomboj. Mana mu je šutira i trojke i zna baš da se zanese pa i po 3, 4 da šutne po meču. 

Mi treba da uzmemo u obzir da nam se Bolomboj vraća ubrzo. Ne treba nama kopija Bolomboja. Treba nam kvalitetan igrač koji i kad se Bolomboj vrati može da Bolomboja pošteno zameni. A takvog nije teško naći. Ima ih i po Rusiji i po EC. Teško je to što kod nas nema ko to da gleda i traži. Vidim opet ista mantra nema u NBA ništa za nas(kao prošle godine Oturu i Rajt) pa na kraju smo našli ono šta nam odgovara. Gilespija. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Čočo said:

Ne treba nama kopija Bolomboja

 

Jel ti bolje Bolomboj i njegova kopija ili Bolomboj i Mitrovic? Rekao bih da je ovo prvo puno jace.

 

Ne pricam samo da je idealna zamena u ovih mesec dana nego mislim i za dalje. Pa kad se oporavi Bolomboj imao bi 2 atletska centra i Mitrovica kao 3. (sto je po meni idealno) a u tom slucaju Plavsica poslati na pozajmicu u neki Ek, Fiba ls ili rendom spanski/turski klub.

 

7 minutes ago, Čočo said:

Vidim opet ista mantra nema u NBA ništa za nas(kao prošle godine Oturu i Rajt) pa na kraju smo našli ono šta nam odgovara. Gilespija.

 

Nema u Nba nista ni za Fener i Real koji su trazili centra a kamoli za nas. Odnosno ima na papiru par dobrih al verovatno ti igraci ne zele u Evropu. Mozda se nesto promenilo u medjuvremenu, videcemo. Mantra su zapravo Oturu i Rajt, to sam detaljno objasnio barem 5 puta. Mogu i 6. ako nisi ispratio. Ukratko, jedan je igrao u Kini dok smo mi trazili centra a u vezi drugog, tad se cekao Tobi jos uvek koji je em bio jedan od najskupljih pojacanja em je pokazivao neku zelju i mislim da je bilo logicno da se ceka neki period i proba. U trenutku dovodjenja Gilespija Oturu je nedeljama igrao u Efesu a Rajt je igrao u Kini. Zvezda uvek dovodi najbolje igrace koje moze sto na leto u doselekciji nekad je to Kampaco nekad Gilespi zavisi sta ima na trzistu na odredjenoj poziciji. Isti je slucaj i sa svim drugim klubovima iz top10 budzeta. Svi dovode najbolje sto mogu, svi. Video si kkp hteli su Monekea a doveli Majka, koji je slican profil igraca a razliku nebo i zemlja verovatno, mozda ovaj i pokaze nesto priblizno u El al slozicemo se da je ovaj kao najkorisnija cetvorka prosle sezone i ovaj sa 0 el iskustva daleko manje pouzdanije resenje. E isti je tako je Zvezda htela neke ozbiljne centre iz Nba al smo doveli Gilespija, najbolje sto smo mogli u tom trenutku. Tako ce biti i sada, tako je i u svim drugim klubovima. Mozda po nesto i znam o tome svemu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ukoliko se ovo sa BB uspostavi tacnim, da se samocipelarimo do prekosutra. A onda crvenih guzica na noge Misku i ostalima na remont rostera ... ako nam Barsa i Futura nisu nacrtali sta nam treba i sta je visak onda jbg

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Brat od Korneta said:

 

Jel ti bolje Bolomboj i njegova kopija ili Bolomboj i Mitrovic? Rekao bih da je ovo prvo puno jace.

 

Ne pricam samo da je idealna zamena u ovih mesec dana nego mislim i za dalje. Pa kad se oporavi Bolomboj imao bi 2 atletska centra i Mitrovica kao 3. (sto je po meni idealno) a u tom slucaju Plavsica poslati na pozajmicu u neki Ek, Fiba ls ili rendom spanski/turski klub.

 

 

Nema u Nba nista ni za Fener i Real koji su trazili centra a kamoli za nas. Odnosno ima na papiru par dobrih al verovatno ti igraci ne zele u Evropu. Mozda se nesto promenilo u medjuvremenu, videcemo. Mantra su zapravo Oturu i Rajt, to sam detaljno objasnio barem 5 puta. Mogu i 6. ako nisi ispratio. Ukratko, jedan je igrao u Kini dok smo mi trazili centra a u vezi drugog, tad se cekao Tobi jos uvek koji je em bio jedan od najskupljih pojacanja em je pokazivao neku zelju i mislim da je bilo logicno da se ceka neki period i proba. U trenutku dovodjenja Gilespija Oturu je nedeljama igrao u Efesu a Rajt je igrao u Kini. Zvezda uvek dovodi najbolje igrace koje moze sto na leto u doselekciji nekad je to Kampaco nekad Gilespi zavisi sta ima na trzistu na odredjenoj poziciji. Isti je slucaj i sa svim drugim klubovima iz top10 budzeta. Svi dovode najbolje sto mogu, svi. Video si kkp hteli su Monekea a doveli Majka, koji je slican profil igraca a razliku nebo i zemlja verovatno, mozda ovaj i pokaze nesto priblizno u El al slozicemo se da je ovaj kao najkorisnija cetvorka prosle sezone i ovaj sa 0 el iskustva daleko manje pouzdanije resenje. E isti je tako je Zvezda htela neke ozbiljne centre iz Nba al smo doveli Gilespija, najbolje sto smo mogli u tom trenutku. Tako ce biti i sada, tako je i u svim drugim klubovima. Mozda po nesto i znam o tome svemu.

Treba da budemo malo i realni. Jesmo cigani ali ne bi bilo na odmet. Taj o kome ti pišeš je prvi centar Asvela, sa 26min u proseku gde se sjajno uklopio. Ne postoji ni jedan jedini razlog zašto bi neko sve dobro urađeno do sada bacio na kocku i rizikovao bill šta. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako već ne žele da rizikuju kao sa Smartom, ima dovoljno igrača koji mogu da zamene Bolomboja dok se ne oporavi, a onda da budu njegova zamena. 

 

Ovako na prvu ako gledamo Evropu mi padaju na pamet Motley, Jaylen Reynolds, Kabengele, Jekiri... Verujem da imaju izlaz za EL a negde sam i pročitao da Virtus želi Kabengelea, tako da ko hoće, nađe način... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ono što je jedino sigurno je da mi u goste Realu idemo sa centarskom linijom Mitrović - Plavšić, gde već vidim scenario da Mitrović ne može da uhvati ništa, a ni odbrani, vadi ga Janis, uleće Plavša i pravi tri lične greške za dva minuta.

 

Jedino neka improvizacija sa Daumom mi pada na pamet, ali generalno, ne da ne valja, nego je baš loše.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Brajan Danston said:

Ono što je jedino sigurno je da mi u goste Realu idemo sa centarskom linijom Mitrović - Plavšić, gde već vidim scenario da Mitrović ne može da uhvati ništa, a ni odbrani, vadi ga Janis, uleće Plavša i pravi tri lične greške za dva minuta.

 

Jedino neka improvizacija sa Daumom mi pada na pamet, ali generalno, ne da ne valja, nego je baš loše.

Pošto nećemo imati skok jedino da se molimo da ih tog dana ne ide šut. Onda ćemo i imati neke šanse. Mada ja ne bih nas tek tako otpisivao u Madridu. Bez obzira što idemo bez Bolomboja mislim da je ova ekipa spremna i ima kapaciteta da se mobiliše i stisne zube. Kombinovaće tu Janis i očekujem tu dosta izenanđenja. Niska petorka, Daum na centru itd. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Čočo said:

Treba da budemo malo i realni. Jesmo cigani ali ne bi bilo na odmet. Taj o kome ti pišeš je prvi centar Asvela, sa 26min u proseku gde se sjajno uklopio. Ne postoji ni jedan jedini razlog zašto bi neko sve dobro urađeno do sada bacio na kocku i rizikovao bill šta. 

 

Pa igra u Asvelu ne igra u Fenerbahceu. Ako tamo igra za recimo 60k mesecno i Zvezda mu ponudi 120k mesecno, igraci odlaze u druge klubove i za 100k na godisnjem nivou vece ugovore a kamoli za 600k recimo. Dakle em daleko vise novca em konkurentniji tim u El, bukvalno ne vidim razlog zasto bi ostao i ne vidim sta rizikuje i ne vidim sta je tu tolko nerealno. Jedino da mu je zivotni san bio da zaigra za Asvel i tamo odradi celu sezonu, u sta sumnjam...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...