Jump to content

KK Crvena zvezda 2024/25 - ...svi su dani ponosni i slavni!


Kooineeperk

Sta ocekujete od ove sezone?  

398 members have voted

  1. 1. Ocekivanja u Evroligi?

    • Dno kace (15.-18. mesto)
      22
    • Malo nam je falilo (11. - 14. mesta)
      122
    • Play-in... Doigravanje i to je to! (7. - 10. mesto)
      98
    • Play-in... i idemo u Top8 doigravanje!
      98
    • Direktno u Top 8 (1-6)
      28
    • F4 baby!
      15
    • Bicemo sampioni!
      13
    • Ma sta god samo da ne budemo iza komsija :-)
      1
  2. 2. Ocekivanja u regionu i Srbiji?

    • Sveeee!
      316
    • Prvi u selu (KRK/KLS pehari), drugi na Jadranu (poraz u finalu a mozda i pre)
      67
    • Beztrofejni debakl
      14
  3. 3. Ko ce prvi napustiti tim?

    • Teodosic
      4
    • Davidovac
      6
    • Kenan
      24
    • CMM
      12
    • Daum
      109
    • Nedovic
      1
    • Gidra
      10
    • Neko ko nije naveden
      70
    • Niko!
      161


Recommended Posts

Apropo povratka na teren. Postoji šansa da se Bolomboj vrati i pre roka od mesec dana. Ali polako, ne treba nigde žuriti. Opekli smo se sa Topićem jednom. 

Ako ništa drugo s obzirom da povreda nije ozbiljnija ovo će samo ubrzati dovođenje još jednog visokog u reketu. Nadam se. Ako ima bar neko i malo mozga u klubu. 

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, NMX said:

 

Da ne mracim, verujem da SK ne bi tek tako izleteo i navukao gnev cigana u slucaju netacne vesti (a imamu istoriju lupetanja), samo me zanima - ako nije radjena MR sinoc kako sagovornik koji je pratio utakmicu uzivo moze ovo da zna bez dijagnostike

Cek oni su izbacili ovu vest na osnovu tog iz quote-a?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Dusko said:

Cek oni su izbacili ovu vest na osnovu tog iz quote-a?

 

Pa, da. Ok, klub je izasao odmah sa saopstenjem tako da kapiram da je neko iz kluba. Mada je vest SKa sacuvaj me boze kako zvuci.

 

Kako god, imam bas osecaj radosti zbog samog Bolomboja pre svega jer nece propistiti mnogo dok igra kosarku zivota

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Dusko said:

Cek oni su izbacili ovu vest na osnovu tog iz quote-a?

 

Sagovornik koji je uživo pratio utakmicu, u Miškovom fazonu to znači neko iz kluba.

Verovatno je bilo nezvanično, pa neće čovek da se zna ko je. Svejedno evo sad je i klub objavio.

 

Po ovome sa klupskog sajta, nisu ni oni najsigurniji o pauzi, ali znaju da je ovo najmanje bolan scenario posle onoga kako je izgledalo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Nini3112 said:

Ipak ima Boga,neka momak sto pre ozdravi♥️

A ovi beka dovedu pojacanje jos danas inace smo ugasili.

 

Čović Drčela dok skroluje forum:

 

Znači beka oćete? Odma dođe... Gudurić!

  • Ha-ha 5
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, NMX said:

Ako se ne varam, nije ni blizu ista povreda kao kod malog Topa (prva povreda). el tako bese? 

Nije ista. Ali se išlo neinvazivnom metodom i ako je mogla odmah operacija i da se završi sve do kraja sezone. Sad bi bio spreman za ovu. Ali avaj, šta bi bilo kad bi bilo. Poenta, ne žuriti nigde. Zdravlje je uvek na prvom mestu. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, NMX said:

 

Pa, da. Ok, klub je izasao odmah sa saopstenjem tako da kapiram da je neko iz kluba. Mada je vest SKa sacuvaj me boze kako zvuci.

 

Kako god, imam bas osecaj radosti zbog samog Bolomboja pre svega jer nece propistiti mnogo dok igra kosarku zivota

Znaci dobro je...Ono da se ne poradujem a ono  da ne kazem sta.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Stefi88 said:

- Zvezda je veliki evropski klub, a zna se kako u ovakvim situacijama reaguju veliki klubovi.

 

Što bi rekao Inspektor Gedžet: That can only mean one thing... and that's what I have to find out!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DameTime said:

 

Čović Drčela dok skroluje forum:

 

Znači beka oćete? Odma dođe... Gudurić!

 

6 minutes ago, Čvarkov said:

 

CENTRA! :classic_biggrin:

 

Besan sam od sinoc jos,prastajte

Kakav centar?? DVA!

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Kao da mi je pao kamen sa srca. Tek sad mogu polako da osećam draž pobede sinoć. Pokazali smo ipak da je ovo ekipa koja se ne predaje i može u svim uslovima. Kapa dole Nedoviću. Kakav blickrig! Usrao im se u život. Plašio sam se da ne sagori posle verbalnih napada ali je pokazao da je sazreo i odgovorio na svoj način. Na terenu. U lice! ❤️💪

  • Like 21
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Markoss said:

Nedovic takover.

 

Mogu ovi iz Buducnosti da se loze do prekosutra, bukvalno rivalitet izmedju Zvezde i Partizana je nivo iznad. Ovo sve sto rade je solidno usiljeno.

 

Trebaju nam dva igraca minimum. 

Dva centra. Dve klasicne petice.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam ko je bese to napisao ovde, moguce @Guru kako god, da parafraziram, nema mnogo igraca u Evropi koje je lepse gledati kad se zapale i krenu da plesu po terenu.

 

Kad se zapali onako kao sinoc, pa na sve to uz provokacije onih pavijana sa šipke, samo da pozelis da sutira jos vise

  • Like 21
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Čočo said:

Apropo povratka na teren. Postoji šansa da se Bolomboj vrati i pre roka od mesec dana. Ali polako, ne treba nigde žuriti. Opekli smo se sa Topićem jednom. 

Ako ništa drugo s obzirom da povreda nije ozbiljnija ovo će samo ubrzati dovođenje još jednog visokog u reketu. Nadam se. Ako ima bar neko i malo mozga u klubu. 

@Čočo je od sad moj izabrani lekar ❤️

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, JPM said:

 

Ja sam od Kodija očekivao baš ovo. U dlaku.

On nije šuter ali je jak kao stena, dobro kontroliše loptu, dobro probija. On je ovo radio i u Baskoniji ali je češće išao do obruča jer oni igraju bržu košarku.

Plus je imao Meta Kostela koji je visio na popu, širio za 3 i njemu ostavljao livade za trku i prodore. Ovde toga nema, morao bi Janis bolje da pakuje petorke kad je Kodi tu. On je elitni igrač samo u tom šablonu, sve ostalo je stvarno nabildovani Kalates. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Dobro je BB, brz oporavak!!!

 

 

Nama je i sa BB-om trebao jos jedan visoki igrac. 

 

Sada kad je BB na pauzi i dalje nam treba jedan visoki igrac i jos jedan mozda na neki kratkorocni ugovor - mozda da se proba neka macka u dzaku iz Amerike (samo da nisu oni sto lome obruc loptom a ne rukama - aka Gilespi, ili oni sto su ispusene mustikle koje se oporavljaju od tezih povreda - aka TT). 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Don Dusko said:

Ako je istina super.No ja se plasim da ovo nije kao sa Topicem.

Za Topica se znalo odmah sta je, ali su oni slagali zbog Nba drafta, sto je naravno sumanuto ali tako je bilo

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Stefi88 said:

Drčelić je imao kratak i misteriozan odgovor:

 

- Zvezda je veliki evropski klub, a zna se kako u ovakvim situacijama reaguju veliki klubovi.

 

 

Sviđa mi se što je klasična sirovina i nije namazan kao teča da zna da uvija u oblandu, te smo dobili odgovor koji očekujemo.

  • Like 7
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...