Jump to content

KK Crvena zvezda 2024/25 - ...svi su dani ponosni i slavni!


Kooineeperk

Sta ocekujete od ove sezone?  

398 members have voted

  1. 1. Ocekivanja u Evroligi?

    • Dno kace (15.-18. mesto)
      22
    • Malo nam je falilo (11. - 14. mesta)
      122
    • Play-in... Doigravanje i to je to! (7. - 10. mesto)
      98
    • Play-in... i idemo u Top8 doigravanje!
      98
    • Direktno u Top 8 (1-6)
      28
    • F4 baby!
      15
    • Bicemo sampioni!
      13
    • Ma sta god samo da ne budemo iza komsija :-)
      1
  2. 2. Ocekivanja u regionu i Srbiji?

    • Sveeee!
      316
    • Prvi u selu (KRK/KLS pehari), drugi na Jadranu (poraz u finalu a mozda i pre)
      67
    • Beztrofejni debakl
      14
  3. 3. Ko ce prvi napustiti tim?

    • Teodosic
      4
    • Davidovac
      6
    • Kenan
      24
    • CMM
      12
    • Daum
      109
    • Nedovic
      1
    • Gidra
      10
    • Neko ko nije naveden
      70
    • Niko!
      161


Recommended Posts

2 hours ago, JPM said:

Možemo mi da tupimo o tome koliko je dosadna priča o Petruševu ali ovo je bitno.

 

1. Mile kaže done deal

 

2. Miško kaže nije ni bilo kontakta.

 

Znači neko žestoko laže jer su ovo nedvosmisleni upisi. Jedan kaže da smo već doveli igrača, drugi da  nije ni bilo kontakta. 

Miško očigledno, da bi smirio tenzije u oba kluba pred duplo kolo El i utakmice Zvezde i Olympiacosa protiv Barse i Efesa u petak.. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mile1 said:

I posle prvog puta kada je Filip bio blizu nas, isto su mi se ljudi nakacali zasto lozim ljude i ostalo, verovatno bi to tako ostalo da pre par dana Petrusev izasao sa izjavom da je sve bilo gotovo izmedju dva kluba, da nije bilo povrede Milutinova on bi bio nas igrac. Ako je lakse slobodno udrite nije problem, nemam ovde razloga nikome da se pravdam, opet ponavljam cim cujem prenesem 

nema potrebe da se pravdas

ali mozda bi trebao drugi put da razmislis kome verujes

done deal i nije bilo nikakvog kontakta(od igracevog agenta) su 2 bas onako kontradiktorne informacije

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Čak i da je tačna vest u vezi Petruševa, neće je sigurno niko zvanično potvrditi u sred duplog kola. A što se tiče kome se veruje, u ovom konkretnom slučaju ne verujem Mišku. Mene samo nervira jer smo zapeli Petrušev pa Petrušev, kao da ne postoji neki drugi igrač da zapuši rupetinu koju imamo na poziciji 4/5.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

“Poštujem novinarstvo i novinare, vaš posao je veoma bitan jer prenosite vesti narodu. Novinarstvo uvek pomaže da istina izađe na videlo. Kao i u svakoj profesiji, postoji neko usmereno novinarstvo, koje prenosi vesti koje su potpune laži, u trenutku kada imamo 3-0. Hvala Bogu, to je manjina i ona ne može u potpunosti da naudi vašoj profesiji. Kao što možete da shvatite, ne razmišljamo da angažujemo nikoga“, rekao je Sferopulos

Link to comment
Share on other sites

Siguran sam da je jedini koji koči transfer, Barcokas.

 

Mnogo love je uloženo i ne želi se ništa prepustiti slučaju, a Filip je na superkupu pokazao da se na njega može ozbiljno računati ukoliko se povredi bilo ko od igrača na poziciji 4 i 5. Tako da je on za Barckosa, u slučaju nužde razbiti staklo, joker koga neće koristiti do takvog nwkog momenta.

 

Filip je mlad i njemu se igra, sigurno ima želju da se vrati kod nas gde bi imao 20+mpg. Verujem da i ova situacija na tabeli daje dodatni motiv.

 

Trebamo biti strpljivi i dolazak Petruseva ne treba forsirati, neka se njima vrate svi ti povređeni igrači i za nekih 2-3 nedelje lagano vratiti Filipa 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ma ljudi doci ce Fića nema on sta da trazi tamo, 2 najbitnije godine je bacio u vodu, ovu nece. Samo malo stpljenja jos. Misljenja sam da dolazi cim Barcokas bude siguran da su ova dvojica spremni ko puške.

Inace idealan fit za nas roster. Ali prica toliko izlizana da ga ne vredi spominjati vise, kad dodje dobrodosao.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Desiderius said:

Koliko je ljudima teško da prihvate da trener trenutno ne želi novog igrača pa čak ni kad on to sam izgovori pred kamerama.Zaista neverovatno
Bitnije je da se vrti cela priča i da smo non stop u nekoj fazi "daj ovog,teraj onog" nego da sezona teče u miru

 

 

svaka je sezona tečina hehe

 

odlazim izv. svi

  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

Ali ne dovodimo nikoga....

Kao da su svi opijeni ovim startom pa više niko realno ne sagledava situaciju. 

Bolomboj je jedini igrač na poziciji 5 koji treba da rilja po 30 + minuta u EL I tako iz kola u kolo da bi se mi nadali pobedi. Svaki njegov minut van terena je hod po ivici i rizik. Covek nema zamenu. Koliko je realno da on igra ovoliko i da sve bude u redu.

Daum je pokazao znake života, ali je i on ovaj zadnji meč odigrao preko 30 min, pa se postavlja isto pitanje kao za Bolomboja....Ajde tu da krpiš sa Gidrom i Kalinicem, ali sa čim na poziciji 5.....

 

Mi smo prodisali jer je skratio minute pod kosem Davidovcu ( u Turskoj igrao 2 minuta) I Mitrovicu ispod 10 minuta...čim Bolomboj I Daum budu vraćeni na 22-23 min, a ova dvojica se popnu na svojih 15-20 minuta, biće problem...

Ali ajde, možda grešim...rezultati će pokazati...

Edited by No name
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Barsa vam je zajeban mecap zbog sajza i nacina igre. Ako uspete da im sprecite unutrasnju igru i katove imate sanse. Oni ce verovatno probati da eksploatisu mismeceve kojih ce biti dosta i ako kriterijum bude takav da se sve svira, Bolomboj bi mogao rano u probleme sa licnima a iz te rupe biste se tesko izvukli.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...