Jump to content

KK Crvena zvezda 2024/25 - ...svi su dani ponosni i slavni!


Kooineeperk

Sta ocekujete od ove sezone?  

387 members have voted

  1. 1. Ocekivanja u Evroligi?

    • Dno kace (15.-18. mesto)
      22
    • Malo nam je falilo (11. - 14. mesta)
      123
    • Play-in... Doigravanje i to je to! (7. - 10. mesto)
      96
    • Play-in... i idemo u Top8 doigravanje!
      94
    • Direktno u Top 8 (1-6)
      24
    • F4 baby!
      14
    • Bicemo sampioni!
      12
    • Ma sta god samo da ne budemo iza komsija :-)
      1
  2. 2. Ocekivanja u regionu i Srbiji?

    • Sveeee!
      308
    • Prvi u selu (KRK/KLS pehari), drugi na Jadranu (poraz u finalu a mozda i pre)
      64
    • Beztrofejni debakl
      14
  3. 3. Ko ce prvi napustiti tim?

    • Teodosic
      4
    • Davidovac
      5
    • Kenan
      24
    • CMM
      12
    • Daum
      109
    • Nedovic
      1
    • Gidra
      10
    • Neko ko nije naveden
      68
    • Niko!
      153


Recommended Posts

Moj utisak je da i pored sjajnih partija Bolomboja, Dauma i Nedovica, ipak Kalina taj glue guy ove ekipe i da je on taj čiji pobednički mentalitet drži fokus cele ekipe. Šta je sve danas pokrpio u odbrani sa strane pomoći, nestvarno...

  • Like 32
  • Love 5
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Crni said:

Ne znam sto mesate ljude koji vole Zvezdu i pisu na forumu sa Edinom?

 

Čuj odjavio Zvezdu u predikciji, koliko puta je Zvezda odjavljena na ovom 4umu? Šta se sve ovde prizivalo posle dva poraza u ABA ligi? 

 

Nije Edin nikakav vrhovni autoritet među komentatorima i novinarima pa da je u obavezi da uvek bude u pravu. 

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Kad je nešto dobro, onda treba i pohvaliti Sveropulosa, pre svega oko raspodele minuta .

Kalina 30+

Bolomboj 30 min 

Daum 30 min, 

CMM 26

Teo i Yago 7 i 5 minuta

Mitrovic I davidovac ispod 10 minuta.

 

Stvar je prosta...Da bi dobio bilo koga u Euroligi, nekoliko nosioca moraju da odigraju oko 30 min . Ranije smo znali da podelimo minute na ravne časti, pa da se Luka popne na 20 + , Deda da sakupi 15-20 minuta...

 

Dva skalpa na gostovanju, jedna od toga Fener sa Jasikavičijusom, I druga ekipa Pariza gde će mnogi polomiti zube kao veceras prvak Evrope da tamo dobiju. 

 

 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, DameTime said:

 

Čuj odjavio Zvezdu u predikciji, koliko puta je Zvezda odjavljena na ovom 4umu? Šta se sve ovde prizivalo posle dva poraza u ABA ligi? 

 

Nije Edin nikakav vrhovni autoritet među komentatorima i novinarima pa da je u obavezi da uvek bude u pravu. 

Opet ovde mogu da pisem sta hocu, a on kao novinar ipak mora da zadrzi dozu profesionalizma kada vodi svoje emisije i da obrazlozi zbog cega

  • Like 13
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DameTime said:

 

Čuj odjavio Zvezdu u predikciji, koliko puta je Zvezda odjavljena na ovom 4umu? Šta se sve ovde prizivalo posle dva poraza u ABA ligi? 

 

Nije Edin nikakav vrhovni autoritet među komentatorima i novinarima pa da je u obavezi da uvek bude u pravu. 

Ma nek je ziv i zdrav i nek nastavi da "pogadja" 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Mile1 said:

Opet ovde mogu da pisem sta hocu, a on kao novinar ipak mora da zadrzi dozu profesionalizma kada vodi svoje emisije i da obrazlozi zbog cega

Covek (Edin) koji je svojevremeno vise hvalio Nurkica nego Jokica ne zasluzuje komentar.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dala sam im neke sljokice da crtaju i tempere, sta ti ja znam, nisam ni otisla da pogledam kakav su kaos ostavile, sutra cu da cistim.

 

Na poluvremenu pokusavam da ih uspavam, da bar drugo pogledam "na miru", naravno ne ide ni njima ni meni.

 

Onako iznervirano, izlazim iz sobe i moje najmladje i najludje dete ulazi u dnevnu sobu i pocinje da skace i navija: "plavi, plavi".

 

Oci moje ne veruju 😍

  • Like 15
  • Love 9
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Mile1 said:

Opet ovde mogu da pisem sta hocu, a on kao novinar ipak mora da zadrzi dozu profesionalizma kada vodi svoje emisije i da obrazlozi zbog cega

Nema danas profesionalizma, on obojeniji od Fegija.

Komentarisao toliko NBА, a oniljeni mu prenosi Kecmanove trojke i nekakve utakmice koju je igrala Bosna.

Upoznao Popovica, Kera itd omiljen mu trener Zoc...

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Mile1 said:

Opet ovde mogu da pisem sta hocu, a on kao novinar ipak mora da zadrzi dozu profesionalizma kada vodi svoje emisije i da obrazlozi zbog cega

 

Kako da ti kažem, on je čika koji prati košarku i komentariše na internetu, ti si isto tako čika koji prati košarku i komentariše je na internetu.

 

edit: I generalno je bzvz ovaj manjak accountability-ja koji se pruža za pisanje na forumu (ili bilo gde drugde), ali ga zato očekujemo od nekog drugog lika koji se isto tako oglašava na internetu kao i mi. Nije Edin nekakva faca u EL ili ABA ligi ni trener takmičarske ekipe, lik doslovno snima podcaste i neke emisije u kojima nije formalan.

 

21 minutes ago, Crni said:

Nema danas profesionalizma, on obojeniji od Fegija.

Komentarisao toliko NBА, a oniljeni mu prenosi Kecmanove trojke i nekakve utakmice koju je igrala Bosna.

Upoznao Popovica, Kera itd omiljen mu trener Zoc...

 

Aha, u tom grmu leži zec.

 

Da ne spominjem ovo sramno poređenje sa Tegeltijom; Tegeltija je problem jer lik stoji ispred KK Partizan što se tiče medija, a lupa gluposti i truje atmosferu. Edin stoji samo ispred sebe, eventualno sponzora ili TV kanala koji ga je zaposlio. 

Edited by DameTime
dopuna
  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Cim je Sfero zategao rotaciju malo i prestao da se bavi time da li ce bas svi biti zadovoljni porcijom minuta, odmah smo poceli da licimo na ozbiljan kosarkaski tim.

 

Sto se Nedovica konkretno tice, meni on konacno deluje veteranski sigurno. Meni je on do ove sezone, bez obzira na to sto ima 33 godine, delovao kao klinac, bas mi nije imao tu dozu prekaljenosti, uprkos dobroj karijeri. Od pocetka ove sezone, bukvalno radi sve ono sto treba. Kad treba povuce, kad ne treba smiri, bas konacno igra u kontinuitetu. 

 

Bolomboj je posle Lesora najbolji centar u EL, makar meni. Vrhunski ubod, bukvalno vrhunski. Covek je masina. Da mu sutra traze da igra pleja, cenim da bi naucio najosnovnije stvari i isporucivao. 

 

Mnogo znaci i ovo sto Daum isporucuje i sto konacno na poziciji PF nemamo kratercinu kao citave prosle sezone kad smo na njoj primali 15-20 poena doslovnu svaku utakmicu, a postizali od 0 do 5. 

 

I da, Kodi odigrao odlicnu utakmicu. Deluje da se opusta, to je mnogo bitno. 

  • Like 40
Link to comment
Share on other sites

Звезда је успела да исконтролише ритам у 5 од 6 одиграних полувремена у Евролиги, максимално споро, олимпијакосовски clock melting без и најмање могућности да се дозволи транзиција како Басконији, тако и Фенербахчеу.

 

 

Фенерова скандалозна утакмица, њима би Лука Митровић био легитиман члан ротације, просто невероватно колико екипа која има оволики буџет дозволи себи да са Мотлија са свим својим манама спадне на ово, а да притом издоминира Отуруа и Поарјеа. Неке ужасне кретње у нападу, играчи се сударају, фаулови у нападу, Звезда други пут у пар дана неутралише противничког најбољег бека, после Хауарда сад је на ред дошао и Болдвин.

 

 

Ја као former Звездаш који баш не подноси шта се дешава у врху српске кошарке кажем јако јако добра представа данас, једна од најбољих коју је Звезда одиграла у Евролиги.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mile1 said:

Samo jos jace treba gaziti po novinarima arene sport i sport kluba

A MozzartSport je inace neutralan... 

 

 

1 hour ago, Nikom nista said:

Kako sad groteskno deluje ovo glasanje 'ko prvi leti iz kluba' sa vrha strane... 😀

Izvini, ima opcija "niko" 😛 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Borky said:

Kod njega nije bio ni u 12. Naravno mitomanija o svim bivsim trenerima i igracima.

Zar nije bilo priče da se Dusko odlucio za Bolomboja umesto nekog centra sa poprilično vecim rejtingom? Ne secam se više ko je bio u pitanju. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...