Jump to content

KK Crvena zvezda 2024/25 - ...svi su dani ponosni i slavni!


Kooineeperk

Sta ocekujete od ove sezone?  

387 members have voted

  1. 1. Ocekivanja u Evroligi?

    • Dno kace (15.-18. mesto)
      22
    • Malo nam je falilo (11. - 14. mesta)
      123
    • Play-in... Doigravanje i to je to! (7. - 10. mesto)
      96
    • Play-in... i idemo u Top8 doigravanje!
      94
    • Direktno u Top 8 (1-6)
      24
    • F4 baby!
      14
    • Bicemo sampioni!
      12
    • Ma sta god samo da ne budemo iza komsija :-)
      1
  2. 2. Ocekivanja u regionu i Srbiji?

    • Sveeee!
      308
    • Prvi u selu (KRK/KLS pehari), drugi na Jadranu (poraz u finalu a mozda i pre)
      64
    • Beztrofejni debakl
      14
  3. 3. Ko ce prvi napustiti tim?

    • Teodosic
      4
    • Davidovac
      5
    • Kenan
      24
    • CMM
      12
    • Daum
      109
    • Nedovic
      1
    • Gidra
      10
    • Neko ko nije naveden
      68
    • Niko!
      153


Recommended Posts

5 minutes ago, Sector said:

 

SanLi je značajno bolji igrač od Muke a Boban sumnjam da bi izgubio direktan duel sa Plavšom, koliko god da je penzioner iako vjerovatno ni jedan ni drugi neće dobiti minute.

 

Overall su prilično jači od nas, što kaže Chaos na svim pozicijama osim na SG ali i to pada u vodu ako ne igra Nedović.

 

 

Шанли је један од највећих безвезњака у евролиги, једини разлог што си написао да је бољи играч је тај што не подносиш Митра.

 

Боломбој који ће играти 25-30 минута је бољи од сваког њиховог центра и ту је јасно онда ко има предност на тој позицији.

 

Фенер јесте и у оваквом саставу фаворит, али никакав апсолутни фаворит већ неких 60:40.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Čočo said:

Ja jesam sklon oscilacijama. Ali ovo što pišeš nije tačno. Ni u jednom trenutku nisam imao oscilacije. Bili smo užasni do Baskonije ali smo pokazali reakciju. Sad je potrebno potvrditi taj napredak. Od samog starta ako je neko bio optimističan bio sam ja. Još kad se govorilo o rosteru koji smo sastavili ove sezone. Pesimističan nisam bio, bar za sada. Duga je sezona. Zabrinut jesam jer nismo baš najbolje izgledali u prve tri utakmice što sigurno jeste bio osećaj većine navijača. Kad govoriš o nečemu moraš prvo da se informišeš o čemu pričaš. Pesimizam i zabrinutost nije isto. 

Nije bila nikakva zla namera, nema ljutnje :smiley53:

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, khabib said:

Razbiće nas danas, rastaviti na proste činioce. Nemamo mi ovakvi šta da tražimo u Stambolu, sem turističke posete, i to je tako...

Da je takvo razmišljanje imao taj sa tvog avatara čiji nickname imaš ,i ja bih ga tukao kao vola u kupusu,a ne da bude UFC šampion.😀

 

Večeras nemamo šta da izgubimo.Da se muški pošibamo i da skupo prodamo svoju kožu,pa neka bude što biti mora.

Samo da vidim borbu,stav,želju....pa možda i možemo do iznenađenja kao prošle sezone.Ako se to iznenađenje i ne dogovdi,

onda čekamo Barsu u svom domu,nije da nam nisu dužnici.

Hrabro momci!!!

Edited by Zadnji vezni
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Bogoljub Gagic said:

Шанли је један од највећих безвезњака у евролиги, једини разлог што си написао да је бољи играч је тај што не подносиш Митра.

 

Боломбој који ће играти 25-30 минута је бољи од сваког њиховог центра и ту је јасно онда ко има предност на тој позицији.

 

Фенер јесте и у оваквом саставу фаворит, али никакав апсолутни фаворит већ неких 60:40.

 

Ko se na Mitrovića opeče i u SanLija duva.

Link to comment
Share on other sites

Nema šta posebno da se obrazlaže o snazi Fenera. Baldwin je trenutno premium EL igrač iako nisam njegov fan, Hall će odraditi svoje - nije neka klasa ali je pouzdan dvosmerni igrač, Colson je značajno bolji igrač od Gidre i bolji igrač od Kalinića iz Barse, sa ovim iz Zvezde je tu negde, Biberović je izuzetno napredovao, a tu je i uvek neugodni Pierre, Hayes Davis je EL MVP kandidat, Melli je igrač koji može svakom da napravi problem na obe unutrašnje pozicije, Birch meni uopšte nije izgledao potrošeno do sada u sezoni, Bobi i dalje može na brzaka da natrpa dosta za 10ak minuta, a Šanli je bio šampion EL sa Efesom, igrao u Barsi i sad u Feneru, mora da ipak ima neki kvalitet jer npr Luka Mitrović klubove tog renomea može samo da sanja. Autsajderi smo ali naravno ne kao u Radonjić eri, imamo šta kvalitetom da tražimo protiv bilo koga pa i protiv (kompletnog) Fenera, ali ako uđemo na bilo koji način osim maksimalnog fokusa i energije može da bude i jako ružno/tužno. Nema spuštanja gaća nipošto i na ovoj utakmici može samo mnogo toga da se dobije.

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

На 2-0, утакмица у којој немамо шта да изгубимо. Прилика да одиграмо једну утакмицу где може рука да се опусти и покажемо да се можемо потући за нешто више.

  • Like 28
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Cavani said:

Glavu za glavu ne bih menjao nas sastav za ovaj njihov.  Njihova jedina prednost je sto igraju kuci, kakvi crni apsolutni favoriti. 

Trenutna kvota na Fener je 1.28, a na Zvezdu 4.4. To je, otprilike, neki realan odnos snaga na današnji dan, u očekivanim sastavima.

Kad je kvota ispod 1.3 uglavnom se smatra da je taj tim apsolutni favorit. Ipak, iznenađenja se dešavaju, pa nekad izgubi i Real od La Korunje, a tek su moguća u EL. Ali i dalje ostaje iznenađenje kad u basketu pobedi tim sa kvotom 4.4.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Cavani said:

Mora sve ili nista, pitanje je da li bi menjao ceo ovaj njihov okrnjeni sastav za nas kompletni..

 

Ako ne može da se probere, ništa onda. Još bih našao mesta za Colsona i to je to iako rizikujem da me linčuju na forumu. 

 

Spoiler

Skontao sam šta si pitao, znaš da se šalim brat.

 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...