Jump to content

KK Crvena zvezda 2024/25 - ...svi su dani ponosni i slavni!


Kooineeperk

Sta ocekujete od ove sezone?  

377 members have voted

  1. 1. Ocekivanja u Evroligi?

    • Dno kace (15.-18. mesto)
      22
    • Malo nam je falilo (11. - 14. mesta)
      121
    • Play-in... Doigravanje i to je to! (7. - 10. mesto)
      93
    • Play-in... i idemo u Top8 doigravanje!
      91
    • Direktno u Top 8 (1-6)
      23
    • F4 baby!
      14
    • Bicemo sampioni!
      11
    • Ma sta god samo da ne budemo iza komsija :-)
      1
  2. 2. Ocekivanja u regionu i Srbiji?

    • Sveeee!
      302
    • Prvi u selu (KRK/KLS pehari), drugi na Jadranu (poraz u finalu a mozda i pre)
      61
    • Beztrofejni debakl
      13
  3. 3. Ko ce prvi napustiti tim?

    • Teodosic
      4
    • Davidovac
      5
    • Kenan
      24
    • CMM
      12
    • Daum
      108
    • Nedovic
      1
    • Gidra
      11
    • Neko ko nije naveden
      64
    • Niko!
      147


Recommended Posts

1 hour ago, Stefi88 said:

Ne, nego se ide iz krajnosti u krajnost, i cesto se previse preteruje, kuka, sve neka tragedija kao da sutra ne postoji...

Sva neka naknadna pamet, sada je Teo problem, nije trebao biti produzen, meni je to nekad smesno nekad tuzno kako ljudi dozivljavaju sport i kako se sve brzo zaboravlja...

Ali dobro, svako ima pravo da pise sta hoce, ja jedva cekam Sredu i da pobedimo Baskoniju i odemo na 2-0.

Kuka se jer gledamo reprizu iste sezone 10 godina zaredom.

 

Dosta smo se pretvarali da ce sve biti kako treba.
 

 

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Don Dusko said:

Sfero mora sto pre da presece.Ali to je lako napisati nego uraditi.

Ako zakuca Dedu, Luku i nazalost Dobrica na klupu...Moze se desiti da ga izbuse jer domaca osnova se drzi zajedno.

A ako bude nastavio da deli minutazu na ravne casti rezlutati ce patiti. Zajebano.

 

Ja ne verujem da ce biti busenja pre ce on pasti tako sto ce izgubiti poverenje igraca,  a plasim se da vec jeste. Na onom TO kad se dernja samo sam pomisljao da ce neko viknuti na njega.

 

Koliko god su oni bliski, domacu osnovu cini i Kalina, Nedovic. Tesko mi je da zamislim da se oni zauzdaju za minutazu Dede, Dobrica ovog onog na ustrb svoje uloge i na kraju rezultata ekipe a videli smo da ih izvodi i ubacuje ko na traci. Toga nije postedjen niko.

 

Igraci moraju da znaju svoje uloge ma kakve one bile i to je sustina. Sve ostalo je opste rasulo.

 

 

Edited by srlepajce
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Brate moj, početak je sezone, znam da je pregolem roster ali ne vjerujem da igrači imaju klauzule da moraju da odigraju x minuta svaku utakmicu.

 

Kakvi crnih 12 igrača da ulazi, prži projektovane nosioce na max I protiv Pariza i protiv Splita, ako ostane onde garbage time protiv Splita nek igraju od 9 do 12 igrači.

 

 

Znaci tim mora da se uigra, a na treninzima se neće uigrati sigurno.

 

E kad prodje mjesec dana, i kad zaredaju dupla kola i šta znam, onda majstore odmaraju nosioce koji su pregorili protiv Morana, Krka i ostalih, tako što ćeš ih nagraditi da sjede na tribinama da bi se odmorili za sledeće EL kolo, a nek prže ovi ostali + par nosioca.

 

Jebemu mater, ne treba izmišljati toplu vodu, pogledaj NBA, počne sezona svi igraju, onda kad možeš na pola odmaram zvijezde na nebitnim utakmicama i opet pred plej of se skraćuje rotacija i igraju glavni.

 

Pa jbt Iverson je igrao 42.5 minute u prosjeku 82 utakmice, i to ne jednom.

 

Evo samo prošle godine, Luka je igrao 37+ min po utakmici, i Durent od 140 godina je imao 37 min po utakmici. 

 

I ti sada meni reci da CMM ne može igrati bar 28-30 (da uhvati i ritam i formu, i nosi igru jer je zato i doveden) ili Bolomboy itd.

  • Like 30
Link to comment
Share on other sites

Ne mora Grk nužno da ode ali mora da , već večeras, preseče. Surovo i nemilosrdno. Da se reši "zaslužnih" igrača tipa Deda, Baba, Laza , Jagnješko.... Da oformi kostur tima sa jasno definisanim ulogama i da ebe mamu neradničku , lenju  i lelemudnu svakome pa makar on bio i Teo. Daum mu je izgleda od Teče nametnut. Jedino to je neko racionalno objašnjenje za takav odnos prema tom , solidnom, igraču.  Nešto sumnjam da on ima petlje da to uradi ali u Parizu jeste a , čini mi se, i da je danas pobesneo tj. podivljao ( a što do danas nikada nisam video ). S druge strane poraz od smešnog i jadnog Splita je 3/4 njegov. Buni me odnos prema Daumu. I da, ne četvorka nego petica i to odmah. Mislio sam da je linija Bolomboj-Mitrović-Plavšić jedna od najslabijih u EL ali baš sam se zahebao. Ona je najgora. Ubedljivo. No, sve će biti kristalno jasno posle utakmice sa Baskima.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Markoss said:

 

Jago nije hteo za manje od milion da ide u Rusiju.

 

Uglavnom, ne znam sta ste se uhvatili Jaga koji nije u top 5 problema Zvezde. Veci nam je problem na toj poziciji CMM koji je nominalno prvi plej, a deluje kao Nikola Radicevic. Problem je sto Davidovac i Mitrovic i dalje igraju, sto je Dobric dosao mimo svakog rezona, i sto nam fale igraci i na PF i na C. I na sve to, sto se trener potpuno pogubio. Ajde da se to prvo sve resi, pa cemo onda o problemu zvanom Jago (bez koga bi EL gledali na televiziji). 

1. Kako da se resi?

 

2. To se resava pre pocetka sezone, a ne sada. Ako sad moras da resavas, onda imas copy-paste pretprosle sezone.

Link to comment
Share on other sites

Janis je sve ovo zakuvao. Šta je radio na pripremama? Kako mu je tim igrao u prvim kolu? Drugom? Na jedvite jade uzeo Pariz tamo koji je jedna od skromnijih ekipa u EL I to je uspeo na ludilo dva igrača.

Cemu besomučne rotacije na startu zvaničnih utakmica? Čemu dozirana minutaza nosiocima? Od čega ih štedi i odmara, kada ne možemo da prelomio meč? Milion pitanja za trenera može da se postavi. 

Da li je bitnije da se svi " igraju" ili da tim pobedi. 

 

Ima da leti perje posle Baskonije. Ako dobijemo, malo će da splasne bes , ali ako izgubi ima da pršti na sve strane. Pogotovo što nakon toga ide Barsa, Fenerbahce, Budućnost. Sam je zakuvao , naravno sa mandrilima iz uprave , sad neka se vadi. 

Sprcali su milione u plate,  pa misli da će pobede same da se nižu. Ceo tim splita ne vredi kao CMM. Ni malo mi ih nije žao...

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Cavani said:

Ide se iz krajnosti u krajnost.

Baskonija ima cca 5 EL igraca. Hauarda, Monekea, Sedekerskisa, Halla i Luvavua, ostalo je pomocno osoblje i par novih Amera koji za sada nisu pokazali nista specijalno. Zvezda ima kvalitetnije igrace i duzu klupu, igra se kuci.

To mora da se dere kuci ukoliko se nada bilo cemu.

Jebe nas to što se na parketu igra baš 5 na 5, a ne 16 na 16. Da je tako, ne bi nam prešli centar. 

  • Like 1
  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Jebe nas to što se na parketu igra baš 5 na 5, a ne 16 na 16. Da je tako, ne bi nam prešli centar. 

Pa nasa petorka CMM-Kenan-Gidra-Kalina-Bolomboj je barem jednaka njihovoj prvoj petorci, a nasa klupa je kvalitetnija. Kvote su na nasoj strani, prva utakmica kuci, ekipa se vadi. Mora to da se dobije.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Prvi put pisem vrv i poslednnji, dugo citam (zaista), citacu I dalje...

U kontekstu trenera(ovog Grka), varate se ako mislite da je on trazio CMM i na njemu insistirao. Da jeste imao bi plan kako da ga iskoristi i koncipirao tako tim. On je prihvatio svakog koga su mu mu je trazio neko iz uprave zbog poznatih fetisa (domaca osnova, bivsi prekoputa, el veterani). Od mitrovica je dobijao ospice celu proslu sezonu, kako nije iskoristio priliku da ga se resi u prelaznom roku? Mislite da on ne vidi koliko davidovac ne moze, koliko mu dobric nije bio potreban itd...

Covek je tu da odradi poslednji ozbiljan ugovor, a za to je kod nas najbolje da se ne mesas puno u svoj posao.

Najbolje bi po nas bilo da ne dobije otkaz, nego odresene ruke, jer bilo ko da dodje previse je "svetih krava" u ovom klubu i ni jedan trener u tako toksicnom okruzenju ne bi mogao mnogo.

  • Like 6
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Cavani said:

Ide se iz krajnosti u krajnost.

Baskonija ima cca 5 EL igraca. Hauarda, Monekea, Sedekerskisa, Halla i Luvavua, ostalo je pomocno osoblje i par novih Amera koji za sada nisu pokazali nista specijalno. Zvezda ima kvalitetnije igrace i duzu klupu, igra se kuci.

To mora da se dere kuci ukoliko se nada bilo cemu.

Split nema ni jednog EL igrača a kamoli pet. 

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pogledajte sa kakvim rosterom smo prošle sezone trebali dobiti Baskoniju da Howard nije odigrao vjerovatno najbolju utakmicu,pogadjao nemoguće.Bez Tea i Nedovića,sa Smartom iz aviona,na 1-2 Jago,Smart,Hanga i Lazić,a oni jači nego ove sezone.

Link to comment
Share on other sites

Sfero mora da bude najuren...

Zato sto bi njemu i Jokic, ako mu se zalomi tako, gledao u odlucujucim minutima sa klupe kako Luka briljira na terenu.

Zato sto Dobric pre par meseci u reprezentaciji maltene bude starter i igra odlicno, a kod njega ne moue da se sastavi.

Zato sto Kodi nije zaboravii da igra kosarku za dva meseca.

Zato sto ne skloni Dedu iz ekipe jer ako drzimo jednog lelemuda zbog utakmica u maju, izbaci ga, pa ga vrati onda tek krajem aprila.

Zato sto ne shvata da igraci vole novac, ali vole i da igraju, da nisu svi kao Luka Jovic i da popizde kada sa klupe gledaju kako odlucujuce minute igraju slabiji od njih.

Ozbiljni klubovi bi jos veceras najurili Grka, ali mi cemo, kao sto rekoh, oko Svetog Aranđela da ovog isteramo. A dotle ce se iz kancelarije šefa KSS slati depeše u kkcz sa tekstom saopstenja da "nece nama kafana, neki Laki i još neki voditi kadrovsku politiku..."

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Čočo said:

Lako se sve ovo reši. Od početka pričamo. Davidovac, Mitrović i Plavšić su beskorisni igrači. Više puta sažvakana priča. Sve dok njih imamo u timu biće teška priča. Da se sklone njih trojica i dovede jedan PF i jedan C. I to je to. Plavšić da uskače kad zasluži. Ali što je babi milo... 

  

   buraz moj, ti si celo leto pisao da je Plavsic drugi centar, da Mitrovic nece igrati pored njega i posle 3 zvanicne utakmice pises ovo...

 

   takodje cim insajderi krenu previse da pisu po forumima nece to na dobro da izadje...kao dan nam se sprema novi Napier scenario...dovedemo pleja, zato veliku platu + obestecenje, odigra 11 min i prozivamo ga kako je on za nesto kriv...u Parizu je CMM izgledao manje vise izgubljeno prvo pol pa je onda na kraju bio jedan od zasluznijih za pobedu...

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, hakeem said:

  

   buraz moj, ti si celo leto pisao da je Plavsic drugi centar, da Mitrovic nece igrati pored njega i posle 3 zvanicne utakmice pises ovo...

 

   takodje cim insajderi krenu previse da pisu po forumima nece to na dobro da izadje...kao dan nam se sprema novi Napier scenario...dovedemo pleja, zato veliku platu + obestecenje, odigra 11 min i prozivamo ga kako je on za nesto kriv...u Parizu je CMM izgledao manje vise izgubljeno prvo pol pa je onda na kraju bio jedan od zasluznijih za pobedu...

Problem jeste u tome sto nije drugi nego treći centar. Da si pročitao sve do kraja video bi da i dalje treba da igra, kad zasluži. Adekvatna šansa mu nije pružena i neće mu se ni pružiti sve dok je Mitrović u klubu. I dalje stojim pri tome da treba da bude drugi centar ispred Mitrovića i tu se ništa nije promenilo. Što ne znači da nam ne treba bolja alternativa za Bolomboja. Što sam od samog starta naglašavao da sa centarskom linijom Bolomboj, Plavšić, Mitrović nema šta da tražimo u EL. A to svako ko bar malo prati košarku, znao je od početka. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

On 10/5/2024 at 8:44 AM, NMX said:

6 kuci, 9 gostovanja, dva dupla EL kola, dueli sa 2 od 4 najbolje ABA ekipe, gostovanje u Moraci.

 

Sfero nek pogleda jucerasnju tekmu i nek vrati film sta je i kako rotirao i nek vidi jel ce to proci na utakmicama koje slede. Evo sad Splita pa posle Igokee, nek se Dobric, Plavsa, Deda i Jago razmasu po 25 minuta. Ostali fokus na EL.

 

Bravo, majmune.

  • Love 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 22
Link to comment
Share on other sites

Nama za EL trebaju 10 igrača.

Kodi, Jago, 

Kenan, Nedović

Kalinić, Rokas

PF, Daum 

Bolomboj, C

+Dobrić, Plavšić i Teo

Znači samo da se skrati roster i dovede ono što nam od samog starta nedostajalo. Ubeđen sam da ovaj tim koji imamo u sistemu kada postoji može da da dobre rezultate. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ista prica vec 10 godina.

Coviceve ,,pola,pola,, kombinacije tipa Luka, Davidovac,Lazarevic i ekipa. Sa  njima i ekipom 10 godina smo epizodisti u EL sa sve vecim budzetom iz godine u godinu. 

Uvek se ide na kvantitet a ne kvalitet tima. Bitno je nabiti pojedine pozicije sa po 4 igraca dok na centru i cetvorci od Kvinsija nemamo krstenog igraca.

Hoces iskorak u EL sa Bolombojem i Lukom na 5 i Davidovcem i Daumom na 4????

To nije dovoljno ni za iskorak u EC.

Zato na pleju imas 3 igraca

Na 2 tri

Na trojci 3 igraca.

Dovedes CMM koji je igrao 40+ minutabu Baskoniji svaki mec u sezoni. Covek rutma,tranzicije. Prvi mec u EL, prvi plej je Yago??????

Dati Yagu 800.000

Davidovcu 750.000

Daumu 550.000

Nama su 16,17 igrac neko ko ima 600.000+ platu

Da rasporesis Kalinu, Gidru,Dobrica na 3????

Jebeno kako.

Da bi Luka igrao 20+ minuta

Za te pare od Yaga,Dede,Dauma  dovedes jednog top igraca na 4 i imas em 3 puta bolji tim, manji roster .

Ali mora Covic,Bagzi i podguzne muve da uzmu neki dinar.

Ova sezona je kao svaka od prethodnih 10

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Najgora stvar koja moze da nam se desi jeste da dobijemo Baskoniju i tako produzimo ovu agoniju. A to ce da se desi jer se Baskonija raspada. Gangrenu treba seci na vreme dok jos nije zahvatila celu nogu. Bice kasno tamo u novembru da dajemo otkaz Sferopulosu jer cemo ga do tad ispusiti i u Evroligi. Sto pre otkaz i novi trener da napravi neki rez jer ovo ovako mrcvarenje nicemu ne vodi.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...