Jump to content

KK Crvena zvezda 2024/25 - ...svi su dani ponosni i slavni!


Kooineeperk

Sta ocekujete od ove sezone?  

401 members have voted

  1. 1. Ocekivanja u Evroligi?

    • Dno kace (15.-18. mesto)
      22
    • Malo nam je falilo (11. - 14. mesta)
      122
    • Play-in... Doigravanje i to je to! (7. - 10. mesto)
      99
    • Play-in... i idemo u Top8 doigravanje!
      99
    • Direktno u Top 8 (1-6)
      28
    • F4 baby!
      15
    • Bicemo sampioni!
      14
    • Ma sta god samo da ne budemo iza komsija :-)
      1
  2. 2. Ocekivanja u regionu i Srbiji?

    • Sveeee!
      319
    • Prvi u selu (KRK/KLS pehari), drugi na Jadranu (poraz u finalu a mozda i pre)
      67
    • Beztrofejni debakl
      14
  3. 3. Ko ce prvi napustiti tim?

    • Teodosic
      4
    • Davidovac
      6
    • Kenan
      26
    • CMM
      12
    • Daum
      109
    • Nedovic
      1
    • Gidra
      10
    • Neko ko nije naveden
      70
    • Niko!
      162


Recommended Posts

Nije uporedivo po kvalitetu i dometima ali Petrusev je proigrao posle povrede Hasana Martina , mozda se i Plavsic "oslobodi" i igra makar ono sto ume jer neznalica nije

 

Za izdanje sinoc ne znam sta se ocekivalo od igraca koji maltene nije ni igrao da udje hladan u vrelu atmosferu 

On kakav je jos je i bio solidan

Edited by srlepajce
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Fromthecorner said:

U tom trenutku, dok su ga izvodili pripadnici obezbedjenja iz hale, pognute glave, ponizenog i besnog zbog nepravde koja ga je zadesila, Zeljko Drcelic je podigao glavu, pogledao u tribine i rekao “Dacu svoj poslednji dinar za Crvenu Zvezdu”.

 

Krade od siromašne države da bi još obogatio svoju Zvezdu. Moj izabrani ciganski Superhik ❤️

  • Like 3
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Ono što je jedino sigurno je da mi u goste Realu idemo sa centarskom linijom Mitrović - Plavšić, gde već vidim scenario da Mitrović ne može da uhvati ništa, a ni odbrani, vadi ga Janis, uleće Plavša i pravi tri lične greške za dva minuta.

 

Jedino neka improvizacija sa Daumom mi pada na pamet, ali generalno, ne da ne valja, nego je baš loše.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Brajan Danston said:

Ono što je jedino sigurno je da mi u goste Realu idemo sa centarskom linijom Mitrović - Plavšić, gde već vidim scenario da Mitrović ne može da uhvati ništa, a ni odbrani, vadi ga Janis, uleće Plavša i pravi tri lične greške za dva minuta.

 

Jedino neka improvizacija sa Daumom mi pada na pamet, ali generalno, ne da ne valja, nego je baš loše.

Pošto nećemo imati skok jedino da se molimo da ih tog dana ne ide šut. Onda ćemo i imati neke šanse. Mada ja ne bih nas tek tako otpisivao u Madridu. Bez obzira što idemo bez Bolomboja mislim da je ova ekipa spremna i ima kapaciteta da se mobiliše i stisne zube. Kombinovaće tu Janis i očekujem tu dosta izenanđenja. Niska petorka, Daum na centru itd. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Brajan Danston said:

Ono što je jedino sigurno je da mi u goste Realu idemo sa centarskom linijom Mitrović - Plavšić, gde već vidim scenario da Mitrović ne može da uhvati ništa, a ni odbrani, vadi ga Janis, uleće Plavša i pravi tri lične greške za dva minuta.

 

Jedino neka improvizacija sa Daumom mi pada na pamet, ali generalno, ne da ne valja, nego je baš loše.

Mitrovic se plasi Tavaresa kao djavola,kad igramo protiv njih bezi od njega sto dalje moguce

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Čočo said:

Pošto nećemo imati skok jedino da se molimo da ih tog dana ne ide šut. Onda ćemo i imati neke šanse. Mada ja ne bih nas tek tako otpisivao u Madridu. Bez obzira što idemo bez Bolomboja mislim da je ova ekipa spremna i ima kapaciteta da se mobiliše i stisne zube. Kombinovaće tu Janis i očekujem tu dosta izenanđenja. Niska petorka, Daum na centru itd. 

 

Ako ih ide šut, neće imati ofanzivne skokove.

 

tkt-smart.gif

 

  • Like 2
  • Ha-ha 41
Link to comment
Share on other sites

I da, neka ostane ovaj upis ovde, pa će vreme pokazati da li sam u pravu.

 

Zbog svega onog misterioznog kada su povrede naših igrača u pitanju, mišljenja sam da ćemo Bolomboja na terenu ponovo videti tek nakon Kupa, a to je ako se ne varam tamo negde kraj februara, početak marta.

 

Ne pamtim kada se kod nas neki igrač vratio brže nego što je najavljeno.

Edited by Brajan Danston
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, pavlaka said:

Gostujemo Realu, Zalgirisu, kuci Pao i Alba, gostujemo Monacu i Asvelu, kuci Partizan i Bajern...gostujemo Armaniju i Virtusu, kuci Oly

 

Do Monaka moramo da imamo vec uhodano pojacanje inace nema nista od plej ina ni ove godine.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Čočo said:

A sad malo o Drčeliću. Jeste sirovina ali je juče reagovao junački i sa srcem. U prepunoj hali onakvih sirovina nije dao na klub i nije dao na igrače. I to bez pisanja saopštenja. Čovek dela a ne reči. Kako ga onaj iz obezbeđenja uhvatio za ruku a Drčela ga saseko pogledom,, miči tu ruku od mene ako želiš još da je koristiš". Malo me je kupio sinoć stavom i željom kakvu ima da brani i bude tu za naš klub. 

 

Ne znam da li me više zabrinjava tvoj upis ili količina pozitivnih reakcija na njega...

  • Like 7
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Brajan Danston said:

I da, neka ostane ovaj upis ovde, pa će vreme pokazati da li sam u pravu.

 

Zbog svega onog misterioznog kada su povrede naših igrača u pitanju, mišljenja sam da ćemo Bolomboja na terenu ponovo videti tek nakon Kupa, a to je ako se ne varam tamo negde kraj februara, početak marta.

 

Ne pamtim kada se kod nas neki igrač vratio brže nego što je najavljeno.

Ma ja mislim tek za jedno 2 godine 😀

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...