Jump to content

KK Crvena zvezda 2024/25 - ...svi su dani ponosni i slavni!


Kooineeperk

Sta ocekujete od ove sezone?  

333 members have voted

  1. 1. Ocekivanja u Evroligi?

    • Dno kace (15.-18. mesto)
      13
    • Malo nam je falilo (11. - 14. mesta)
      107
    • Play-in... Doigravanje i to je to! (7. - 10. mesto)
      82
    • Play-in... i idemo u Top8 doigravanje!
      86
    • Direktno u Top 8 (1-6)
      20
    • F4 baby!
      13
    • Bicemo sampioni!
      11
    • Ma sta god samo da ne budemo iza komsija :-)
      0
  2. 2. Ocekivanja u regionu i Srbiji?

    • Sveeee!
      280
    • Prvi u selu (KRK/KLS pehari), drugi na Jadranu (poraz u finalu a mozda i pre)
      43
    • Beztrofejni debakl
      9
  3. 3. Ko ce prvi napustiti tim?

    • Teodosic
      4
    • Davidovac
      4
    • Kenan
      22
    • CMM
      7
    • Daum
      97
    • Nedovic
      1
    • Gidra
      10
    • Neko ko nije naveden
      49
    • Niko!
      138


Recommended Posts

3 minutes ago, bosMan_jr said:

Ovo me podseca na delusional bezbednjake u gradjevini kad kazu: glavni cilj svih nas na projektu je da se niko ne povredi.

 

Nije tacno lave, da je to glavni cilj onda bi istih nas 450 sedelo kuci 24h u sobama sa mekanim zidovima. Glavni cilj je da se projekat zavrsi, a da pri tome ne bude povreda. 
 

Tako i ovaj krip/broj/prolazna pojava umesto da kaze glavni cilj je ostvarivanje tih i tih rezultata, a dodatnu satisfakciju bi predstavljalo da do tih ciljeva stignemo uz veci broj domacih igraca sa bitnim ulogama, on izjavi ovo i pokaze svima zasto bi bilo bolje da ne daje ni ovu jednu izjavu godisnje.

 

E i ti si živ :classic_smile:

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, fradler said:

Gledam na sta lici Atamanov drim-tim protiv komsija i dobijam novu perspektivu na nas nastup u Rusiji. Spektakularni smo bili.

 

11 hours ago, Čočo said:

Pa to su pripreme. Igraju i ne igraju svi. I oni koji neće imati ni minut ove sezone igraju i oni koji će biti u prvih pet ne igraju. Tako je bilo i sa nama u Rusiji, tako je i sa Panatom. Zato govorim da se ne uzima zdravo za gotovo utakmice na pripremama. 

 

11 hours ago, Don Dusko said:

Ma ajde Pao ocigledno igra ove pripreme sa 40% gasa. Da je takmicarski mec pa da kazes....

 

Ljubomorni ste što je Partizan pred 35 iljade ljudi srušio evropskog prvaka. :smiley53: :classic_biggrin: U svakom slučaju ako i sezona krene loše, treba sačekati. Pisao sam ranije da nemam dobar osećaj u vezi ovog tima, ali se nadam da grešim i da će sve biti u redu. :smiley53:

Link to comment
Share on other sites

A ja baš imam dobar osećaj u vezi ovog tima. I mislim da je plafon ove ekipe dosta veći nego prošle sezone ako Janis sve skocka kako treba i ako nas zaobiđu povrede. Verujem u momke i verujem u Janisa. Ajde Janise vodi nas u pobede! Idemo momci! ❤️

Screenshot-20240922-101715-com-android-g

  • Like 7
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...