Jump to content

Recommended Posts

10 hours ago, realno *w said:

 

Dobro, Panatinaikos bi se pre mogao nazvati najtežim mogućim ispitom. Prvak Evrope koji je zadržao sve moguće + se još pojačao, pred 35k svojih navijača, deluje kao preveliki zalogaj na novu ekipu kao što je naša.

Ali ok, valjda ćemo i u slučaju poraza, moći da izvučemo neke korisne zaključke.

35k, pa gde se to igra?

Link to comment
Share on other sites

Iščupasmo ovo nekako. Teža utakmica nego što sam očekivao, Pariz odigrao sa dobrom energijom i sad mi je baš nekasan taj njihov poraz juče.

 

Dajemo koševe u zadnjim sekundama, dobijamo neizvjesne završnice, da nije onog autokoša Daviesa pomislio bih da ovo uopšte nije naš Partizan. 😁

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, realno *w said:

Biće problem sa skokom u EL i to ozbiljan.

 

Jako neprijatno ce biti. Neka se ne zajebavaju i dovedu jos jednog visokog asap. Bilo bi strava da ima i domet, ali u ovom trenutku je jedino vazno da skace i kupi lopte. Masakrirace nas iz 2nd chancea svaka iole kvalitetna ekipa. 

Link to comment
Share on other sites

Ne znam sta bi trebalo da bude smesno ovde. Sasvim ok prvi korak. Videcemo hoce li nastaviti da se izjasnjavaju za svaki naredni ispad ovakve vrste i koliko dosledni ce biti u osudi i slanju poruke o neprihvatljivosti ovakvog vida "podrske". Odnekle mora da se pocne i ne mislim da je ovo za podsmeh. Ako nista, bar je na formalan nacin konstatovana i prepoznata pojava koja je jasno obojena neprihvatljivom.

  • Like 23
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Ne znam sta bi trebalo da bude smesno ovde. Sasvim ok prvi korak. Videcemo hoce li nastaviti da se izjasnjavaju za svaki naredni ispad ovakve vrste i koliko dosledni ce biti u osudi i slanju poruke o neprihvatljivosti ovakvog vida "podrske". Odnekle mora da se pocne i ne mislim da je ovo za podsmeh. Ako nista, bar je na formalan nacin konstatovana i prepoznata pojava koja je jasno obojena neprihvatljivom.


Da budem konkretan - meni je smesno jer sam gledao tekmu i video Zeljkovu reakciju kada su mu sudije prisle. U fazonu "daj, zabole me, sta smaras, jesi li normalan?". Sve sa sirenjem ruke itd.

Nemojmo se zajebavati. Isto bi bilo i kod nas, uopste ne bi verovao u iskrenost takve patetike i sa nase strane. Ista smo govna po tom pitanju.

Btw mnogo je cool kada vidis klince od 12 godina koji urlaju da se Covic Vesna jebe kao besna, da li ta deca imaju roditelje?! Svo ludilo ovog naroda u jednom kadru. Opet, nista drugacije nije kod nas. Iako svi potenciraju da "nismo isti", jesmo.

Dosli smo u situaciju gde 3 puta moras razmisliti da li dete mozes odvesti na utakmicu ne zbog nereda nego zbog bolesnih skandiranja. Ovo nije tema KKP nego tema u Srpskog sporta generalno. Izvinjavam se na offtopiku i nije mi bio cilj da vam spamujem temu.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:


Da budem konkretan - meni je smesno jer sam gledao tekmu i video Zeljkovu reakciju kada su mu sudije prisle. U fazonu "daj, zabole me, sta smaras, jesi li normalan?". Sve sa sirenjem ruke itd.

Nemojmo se zajebavati. Isto bi bilo i kod nas, uopste ne bi verovao u iskrenost takve patetike i sa nase strane. Ista smo govna po tom pitanju.

 

Više mi je delovalo u fazonu "šta ja da radim?". Čovek je pokazivao da se stane, ne znam šta više može. I da li je to njegov posao uopšte.

 

Sve u svemu, jebalo ih pevanje toga. da ih jebalo! Pi.

  • Like 13
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

@Problem sa licnim greskama

Upravo ovo sto kaze realni, gestikulirao je da se stane s tim, pa je onda u razgovoru sa sudijama bio u fazonu sta ja vise da radim, nije to moj posao. A zaista i jeste tako, nije na treneru da vadi fleke i to usred utakmice. Ako se ne zavrsi na ovome i nastavi se sa osudama svaki sledeci put, mozda nesto i bude.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

@Problem sa licnim greskama

Upravo ovo sto kaze realni, gestikulirao je da se stane s tim, pa je onda u razgovoru sa sudijama bio u fazonu sta ja vise da radim, nije to moj posao. A zaista i jeste tako, nije na treneru da vadi fleke i to usred utakmice. Ako se ne zavrsi na ovome i nastavi se sa osudama svaki sledeci put, mozda nesto i bude.


Ako je tako bilo sam totalno pogresno protumacio.

Link to comment
Share on other sites

Da li postoji mogucnost da neko iz kluba poprica sa onim debilima sa sipke i da im se objasni da svaki put kad krecu sa tim pesmama samo nanose stetu ekipi? Razumem da moze i spontano da krene ali ako bas oni pokrecu sa sipke onda smo u velikom problemu jer kao po pravilu pokrecu u trenutku kad smo u dobrom naletu. 

Link to comment
Share on other sites

Mi smo društvo koje je isfrustrirano već decenijama, ako se sutra ne bude skandiralo to neće riješiti ni naše probleme a ni frustriranost. 
 

Sad kad sam to napisao da napišem i da sam protiv bilo kakvog vređanja i nema bilo kakvog ali.

 

Potrebno je napraviti korjenite promjene u društvu pa ljudi neće biti frustrirani kad ne budu imali razlog da to budu. Samim tim prestaće i uvrede na sportskim manifestacijama koje, po meni, čine 1% frustracija u društvu a medijski su među najpropraćenijim.

 

Šta mi kao klub možemo da uradimo? Pa ovo što smo i uradili, da apelujemo protiv toga i to je to.

 

Hoće li nam to vratiti Kosovo, radna mjesta, platežnu sposobnost, funkcionalnu javnu upravu, slobodne medije, monetarnu nezavisnost i šta ti ja znam sve? Pa neće ali treba odnekud početi.

 

To što se kreće sa dna samo je pokazatelj koliko smo narod pogubljen, izmanipulisan, pogrešno fokusiran i na svaki mogući način ojađen i ubijen u pojam.

 

To nam je što nam je. Biće gore.

  • Like 9
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, SteveFrancis#3 said:

 

Jako neprijatno ce biti. Neka se ne zajebavaju i dovedu jos jednog visokog asap. Bilo bi strava da ima i domet, ali u ovom trenutku je jedino vazno da skace i kupi lopte. Masakrirace nas iz 2nd chancea svaka iole kvalitetna ekipa. 

 

Dakle, sve novo a opet isto.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...