Jump to content

Recommended Posts

5 minutes ago, Patriota iz kauca said:

Znači sve osim pobede Partizana sa potpuno novim timom, u gostima kod učesnika TOP8 je iznenađenje?

 

20 minutes ago, ScepanScekicSto said:

 

a jes ono, nije bitan tajmin promasenih slobodnih, nije bitan tajming promaeenih trojki, da li su otvoreni sutevi, izgradjsni..

 

 

Pobogu ljudi

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Patriota iz kauca said:

Bonga je novi Zek Ledeje ove ekipe.

 

Ne gine mu 35+ ove godine.

 

Želimir zadovoljno trlja ruke :classic_cool:Ostariće Bonga još 10 godina u tom procesu. 

 

Poku isto kad se vratio u igru odbrana je bila bolja, odmah ukradena u poeni u kontri. Kod njega se vidi da napreduje svakodnevno, nisu to prevelike promene ali su svakako značajne.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, DameTime said:

 

Poku isto kad se vratio u igru odbrana je bila bolja, odmah ukradena u poeni u kontri. Kod njega se vidi da napreduje svakodnevno, nisu to prevelike promene ali su svakako značajne.

Izvini, ali moram da pitam odakle ovaj zakljucak? Odigrane dve zvanicne utakmice, a vec se vidi svakodnevni napredak igraca koji je drugu utakmicu presedeo skoro celu na klupi i skupio svega pet minuta?

 

EL utakmice ce mnogo vise da pokazu kakvo je pravo stanje igraca i pojedinacno i timski. Za sada Bonga i Karlik deluju najbolje, a Dejvis i Vanja ispod ocekivanja, ali premali je uzorak da se nesto vise zakljuci. 
 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, jedibojan said:

Odlicna tekma u odlicnom trenutku. Dobra reakcija tima. 

Jeziv disparitet unutrasnje i spoljne linije.

Nama fale prva petica i cetvorka da bi pricali o nekom visem dometu.

Balsa postavio neke standarde za Brandona...

 

Dejvis je sasvim dobra prva petica na EL nivou. E sad, to sto igra na startu sezone jeste za zatvor. Ali da ume mnoogo bolje, ume.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, СтелаРоса said:

Izvini, ali moram da pitam odakle ovaj zakljucak? Odigrane dve zvanicne utakmice, a vec se vidi svakodnevni napredak igraca koji je drugu utakmicu presedeo skoro celu na klupi i skupio svega pet minuta?

 

Vidi se po pozicioniranju u odbrani, što timskoj što individualno, kao i po uticaju koji ima na istu.

 

Naravno da je rano za definitivne zaključke, ali Poku je mlad igrač koji je (čini se) dugo u fazi stagnacije, a ovde mu ipak nešto prija.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Barkley#34 said:

Ne bih imao ništa protiv da se počne s tim.

 

Lesor je bio na 4/16 protiv TT onomad. I nije klupiran zbog toga. A tek disciplinski, i to kod Željka. Ima jedna priča iz Fenera, i Janovih 1/10 sa CSKA, razgovor nakon izgubljenog finala: „Slušaj Jan. Ne interesuje me što si šutirao 1/10. Ti si osoba koja mnogo toga daje ovom timu i zahvaljujući tebi mi smo igrali na visokom nivou cele sezone, a na kraju i u finalu. Čak i da sada šutiraš 0/20 ja ne bih mario. Najvažnije je da razumeš da je to apsolutno psihološka stvar i da bi sa penala trebalo da šutiraš kao i uvek jer si u veoma dobroj formi. To je to“, otkrio je Žoc

 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, MC Thunder 2 said:

 

Dejvis je sasvim dobra prva petica na EL nivou. E sad, to sto igra na startu sezone jeste za zatvor. Ali da ume mnoogo bolje, ume.

Ajde pa da to i pokaze... Nadam se da gresim, ali jako se bojim defanzivnog skoka i mislim da smo tu fulali koncepcijski

3 minutes ago, Papanikolesku said:

 

Lesor je bio na 4/16 protiv TT onomad. I nije klupiran zbog toga. A tek disciplinski, i to kod Željka. Ima jedna priča iz Fenera, i Janovih 1/10 sa CSKA, razgovor nakon izgubljenog finala: „Slušaj Jan. Ne interesuje me što si šutirao 1/10. Ti si osoba koja mnogo toga daje ovom timu i zahvaljujući tebi mi smo igrali na visokom nivou cele sezone, a na kraju i u finalu. Čak i da sada šutiraš 0/20 ja ne bih mario. Najvažnije je da razumeš da je to apsolutno psihološka stvar i da bi sa penala trebalo da šutiraš kao i uvek jer si u veoma dobroj formi. To je to“, otkrio je Žoc

 

Jones za 14 minuta na terenu +/- -15. Sledeci najgori su Nakic i Washington sa -4. Mislim da je to sva misterija

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...