Jump to content

3x3 basket - Pariz 2024


Recommended Posts

37 minutes ago, Beonegro said:

@Kooineeperk evo olandezi zveknuli uvijekneugodnu Poljsku

Poljaci su dobili Kinu (rutinski) i USA (sve vreme su vodili protiv USA), a tesno izgubili od Francuske (vodili sve vreme osim na pocetku, pa do 17:17 i 19:19 i izgubili dvojkom Francuske). Jedino su ih Litvanci rutinirali. 

 

Imaju atipicni sastav za basket sa jednim klasicnim centrom, visokim, jakim. 

 

Nisam ih gledao jutros. 

 

Ali meni oni stvarno deluju nezgodni.

 

4 hours ago, Beonegro said:

Francuze smo dobili skoro rutinski, nije bilo neizvjesnosti, a ne znam zašto se Holanđani potcjenjuju, Worthy de Jong je za mene jedan od najboljih igrača na turniru.

 

Sta znam, meni ono nije bilo rutinski. Odlicno se Francuska drzala, jesmo ih prelomili tamo pred prekid ali do tada je bilo bas neizvesno. Rano smo usli u faulove, srecom da smo to brzo iznivelisali, ali Francuska je imala cak i +3 u jednom trenutku. Nekako mi to nije rutinski onda. 

 

I Holandija je dobra, ako USA ne prodje dalje, pa ne nalete na njih u 1/4 mogu i do medalje. Zavisi da li ce se USA izvuci i ko ce dobiti naredni mec Holandija/Litvanija jer je to borba za 3. i 4. mesto na tabeli i neko od njih ce na USA ako se oporave... 

 

Francuska ako danas dobije USA em sto prolazi dalje em mislim da time eliminise USA. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...