Jump to content

Vaterpolo - Pariz 2024


Recommended Posts

Bila sam juce na mecu Srbija - Madjarska, tako lepo je pocelo 4-2 , 6-4 i posle katastrofa. Madjari su bili bitno bolji nema dileme i u napadu i u odbrani a i golmana kao da nismo imali. Ne znam da li je to samo juce bio kiks.

Bilo je malo srba ali vrlo malo, bila jedna ekipa iz Nis navijali su iz sve snage ! Inace publika je dosta navijala za Madjare ne znam zasto, ispred mene velika ekipa navija za madjare iz sve snage , pricaju engleski medjusobom posle sam shvatila da su iz Australije, zasto navijaju tako iz sve snage za Madjare , ko zna. Inace publika vrlo pristojna, organizacija savrsena

Edited by ciao
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Od Vaterpolista se nije ni očekivalo više od 1/4 oni samo mogu da iznenade.

 

Grci nas rešavaju sa pola gasa unazad 4 godine. Zadnji put je bilo 13-7 nešto slično očekujem i sad.

 

Šteta što nisu malo bolji, prošetali bi se do finala, u onoj donjoj polovini su se nagurala 4 najveća favorita i tamo svako svakog može da pobedi. Španci su kao najveći favoriti, ali su to bili i u Tokiju, pa smo ih ugasili mi u SF. 

Očekujem da opet čoknu od nekoga tamo.

Link to comment
Share on other sites

Pre povlacenja trofejne generacije mi smo bili najcvrsca ekipa da ne kazem mesari, kad zategnemo tesko su nam davali golove, igrala se atomska odbrana.

 

Ova nova garnitura nije na tom nivou, sve osim poraza bi bilo bas iznenadjenje za mene, cetvrt finala i jeste trenutna mera.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Promena pravila u vaterpolu je i nas i Madjare isekla. Mi smo uvek bili najveci konji, kad se sekla igra i igralo sporije mi i Madjari smo zbog fizikalija ubijali sve. Na kraju utakmica neki muceni Italijani ili Ameri ne mogu vise da sutnu, a kamoli da nam naude.

 

Sad je drugacije, vecina reprezentacija sada ima vaterpoliste koji su brzi, vizljasti, gde je glavna stvar plivanje, kontra, dolazenje u optimalni polozaj pre protivnika.

 

Onda mi kasnimo i kao posledicu toga imamo kamaru iskljucenja.

 

Nije stvar u tome da li su ovo slabiji igraci, nisu, i van Mandica, Jaksic, Rasovic, Cuk itd. su i dalje bolji od 95% protivnickih igraca, ali sada imaju manje vremena da udju u svoju poziciju, mnogo vise plivaju i umaraju se.

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Без везе што ово на крају нисмо материјализовали, 4-5 напада на овом резултату нисмо дали.

 

Битно да овај баксуз Степић у свакој утакмици говори како изгледамо трилион пута боље, а кад год је то говорио, окренули су нас. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...