Jump to content

Košarka - Pariz 2024


Recommended Posts

+4 i Gober prima loptu dole i ne pravis faul...

 

Nikad mi nece biti jasne ekipe sto na +3 i vise ne prave faul, pa uleti otkini ruku igracu pa nek suta bacanja.

 

Zvezda Asvel prva utakmica Ivanovica u novembru, pusta Ponsa da primi loptu i odma sikirica, on naravno masi oba i dobijamo utakmicu.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ne guraju sudije Francuze nego je ova zalutala na OI, a pogotovo na muški turnir. Imala je wtf odluka i kontra njih, nema to veze s namjerom već s neznanjem. 

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Herojska utakmica Japanaca, :thumbsup: ispuštanje najveće pobjede u istoriji najviše je posljedica dvije nesmotrenosti, da ne kažem gluposti. Prva ona od strane Rui-a, a druga branjenje zadnjeg napada na +4. Šteta za njih! :classic_sad: S druge strane, Francuzi su jači nego što izgledaju, ubjedljivo najveća slabost sjedi na klupi. Biće oni opasni u nastavku, protiv dva tornja pod košem nikome neće biti lako, tu je i domaća publika koja pravi lijepu atmosferu. Ponavljam, četvrtfinale će biti klanica - mnogo toga će zavisiti i od sreće, uostalom kao što je bilo večeras. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je sasvim realno da se Francuzi podignu i dobiju Nemce. Nemci su odlicni ali se pravi od njih ekipa koja je rame uz rame SAD sto realno nisu. Daj Boze da jesu, da ostalima olaksaju zivot, ali dosta toga bi tu trebalo da se poklopi. 

Sve u svemu, navijacu za Francusku, ako nista drugo, bilo bi zaista lepo poslati ih kuci (Nakon edita sam shvatio koliko je debilno reci "poslati ih kuci" kad igraju kod kuce) pred domacom publikom. 

Edited by Problem sa licnim greskama
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Vise bih se plasio Japana u QF nego Francuza. A i tu se bukvalno Ameri pitaju koliko ce gaziti ove u nasoj grupi. Francuzi ce sigurno imati goru kos razliku od kako stoje stvari Spanaca. Ako Ameri ne razvale SSD, mozda i ispadnu. Lupam gluposti, dobili su Brazil.

Edited by McLeod
  • Love 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Šteta baš mi žao Japana, ovo je mogao da bude istorijski skalp za njih. Možda su mogli da prave faul na +4 ali čak i da je bila samo trojka bez faula imali bi i dalje pobedu u rukama. Kawamura je trebao da bude oprezniji.

 

Ipak, highlight utakmice mi je francuski trener koj traži challenge nakon što je Gober raspalio Batuma po ustima :lol_2:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:

Meni je sasvim realno da se Francuzi podignu i dobiju Nemce. Nemci su odlicni ali se pravi od njih ekipa koja je rame uz rame SAD sto realno nisu. Daj Boze da jesu, da ostalima olaksaju zivot, ali dosta toga bi tu trebalo da se poklopi. 

Francuzi: ja sam mislio da će da se dignu nakon traljave pobjede protiv Brazila, a oni danas prokopali dno. Ovako loši ne mogu da budu ponovo, ali neće biti ni mnogo bolji, to će protiv Njemaca biti dovoljno za poraz u rasponu od 0,5 do 0,7 stoke.

 

Njemci: prošle godine su dobili Amerikance u polufinalu, prije toga su izgubili za malo u prijateljskoj, ove godine su izgubili za malo u prijateljskoj. Oni u tim utakmicama nastupaju kao da jesu rame uz rame sa Amerikancima i što se mene tiče to je u ovom trenutku tako, a vidjećemo da li će Amerikanci dokazati da nije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:

Meni je sasvim realno da se Francuzi podignu i dobiju Nemce. Nemci su odlicni ali se pravi od njih ekipa koja je rame uz rame SAD sto realno nisu. Daj Boze da jesu, da ostalima olaksaju zivot, ali dosta toga bi tu trebalo da se poklopi. 

Sve u svemu, navijacu za Francusku, ako nista drugo, bilo bi zaista lepo poslati ih kuci (Nakon edita sam shvatio koliko je debilno reci "poslati ih kuci" kad igraju kod kuce) pred domacom publikom. 

Francuzi su odigrali ovu utakmicu na granici mogucnosti, napadacki bolje ne mogu. Ljudi su zasenjeni Vembanjamom koji jos uvek nije game changer, plus je forsiranje njega i Gobera zajedno upitno. Van toga, tri vrhunska igraca kojima je bas davno prosao zenut, Jabusele kao dobar ali ne igrac ekstra klase kakvi su ovi bili i grupa bezveznjaka pogotovo na beku. Strazel, Nikilina, Albisi, De Kolo je postavka za Evrokup bukvalno, sprdali se neki sa Kavamurom, Tominagom i ostalima, lagano su bolji igraci u ovom trenutku od ove cetvorice.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, McLeod said:

Francuzi ce sigurno imati goru kos razliku od kako stoje stvari Spanaca. Ako Ameri ne razvale SSD, mozda i ispadnu.

 

Kako misliš da Francuzi ispadnu? Oni već imaju dvije pobjede i praktično su sigurni za četvrtfinale.

Link to comment
Share on other sites

Editovao sam posle, u glavi mi je bilo da su izgubili od Brazila. Svejedno, ko god da igra sa njima u QF imace lagan zadatak. Najpozeljniji protivnik, mozda cak i ispred Grcke (ako ovi kojim cudom uspeju da udju u QF), jer im se rupe prelako eksploatisu i ima ih previse.

Link to comment
Share on other sites

Nikome oni neće biti lak zadatak, čak ni Amerima. Dobili su Strazela večeras, Evan je podigao formu, Batum je klasa bez obzira na godine, uz dvojicu tornjeva i Yabusele-a dosta je to džebane da se pošibaju s bilo kime u jednoj utakmici. Uostalom, brzo ćemo vidjeti...

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Da su Francuzi ovo izgubili, već bi bili jednom nogom u ambisu raspada. Ovo izvlačenje može samo da ih psihički ojača. Bez obzira na sve mane, u takvom stanju mogu biti veoma neprijatni kao protivnici.

 

Ajde videćemo svakako, cenim da će protiv Nemaca biti neizvesna utaknica.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ne razumem zasto navijati za Francusku protiv Nemacke (iako ne vidim kako mogu da dobiju Nemacku), zar nije bolje da idemo na Francuze u 1/4 a ne na Nemce?

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, wrach said:

Ne razumem zasto navijati za Francusku protiv Nemacke (iako ne vidim kako mogu da dobiju Nemacku), zar nije bolje da idemo na Francuze u 1/4 a ne na Nemce?

 

Nikad nije bolje ići na domaćine koji su projektovani kao finalisti turnira, bez obzira ima li to veze sa realnošću ili ne. U eliminacionim utakmicama, bili bi gurani od strane sudija za sve pare.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Francuzi nas mogu dobiti 1 u 10 i to ako iskljuce Jokica kao Hacija, Nemci su favoriti protiv nas

2 minutes ago, drgnk said:

 

Nikad nije bolje ići na domaćine koji su projektovani kao finalisti turnira, bez obzira ima li to veze sa realnošću ili ne. U eliminacionim utakmicama, bili bi gurani od strane sudija za sve pare.

Ne verujem da i oni sebe projektuju kao finaliste. Oni su po svim predikcijama QF exit.

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...