Jump to content

Tenis - Pariz 2024


Recommended Posts

Kolicina gluposti koje je napravio u ona tri gema je neverovatna i sam ga je vratio u mec, a da bi izgubio set potrebno je jos toliko i jos malo preko, tako da je bilo jasno da ce vratiti brejk i privesti mec kraju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jeste ono bilo do Novaka, nema Nadal veze. On je samo iskoristio što se ovaj ugasio jer je mislio da je gotovo. Toliko je valjda iskusan da zna da nikad nema opuštanja...

Edited by Issey
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pustio ga da ne bude da ga je istresao iz gaća u možda zadnjem takmičarskom meču.

 

Inače primetio sam da Nadal uvek uzima cugu iz frižidera na kraju meča. Valjda se stisnuo za par evra koliko to košta u radnji. Trebalo bi da uvedu da se to plaća 🙂

 

  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Покондирани Париз у једном тренутку звиждао Новаку.  Уживајмо док траје. Браво Ноле, идемоооо!

Link to comment
Share on other sites

Ajde malo postovanja za Nadala. Nije upitanju neki random igrac vec jedan od trojice najboljih koje je ovaj sport video.

Jebiga nazalost vise ne moze da se nadmece na visokom nivou zbog povreda ali nemojte ga sprdati i nipodostavati zbog toga.

Edited by Don Dusko
  • Like 21
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Darth Steva said:

 

haha... znam za koga necu.

Ja svoj patriotizam istrosim na japanske sportiste 🙂

 

 

 

Novak igra protiv lika koji je jedva u top200 a to sto se spletom okolnosti taj lik preziva Nadal i igra se na RG-u to nema nikakve veze sa onim Nadalom sto je osvajao taj RG 14 puta

31:29 je 31:29

Ipak postovanje sto izasao da igra

Edited by wrach
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, 40Wins said:

Jebalo ga ono sviranje violine, dok ne vrati humbleness nema od titula nista... 

Au jebem ga...Pa kad izgubi neka ga prozivaju za to. Sta koji q imas da ratujes sa publikom i da im prikazujes kako placu?

...

Link to comment
Share on other sites

Bravo Nole.

Da čestitam i Nadalu što je ipak izašao na meč nespreman i da mu poželim da uzme zlato u dublu.

 

 

 

i pritom izmori Alkaraza maksimalno.

  • Like 8
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Taktički poraz Nadala da bi se borio u dublu za zlato.

 

I kad osvoji zlato, biće: De ti je Nolo zlato u dublu.

 

I onda za OI 2028 Novak bojkotuje sve slemove, kaže da je zlato u dublu highlight karijere.

 

To je otprilike Novakova karijera. Svaki rekord koji poruši, nova stvar se izmisli nešto što Nole ne može. Od rekorda na prvom mestu preko broja slemova do zlata na OI.

Link to comment
Share on other sites

Pa to vam je pravilo kad neko igra samo zato što je osvojio medalju.

Bojala se jesam, ali Novak je brljao uvek kod drugih, ne može biti brljanje kad izgubiše od Nadala.

Sad mi čak ni ta medalja nije ništa, ladno bi je menjala za Vimbldon, čak i za RG.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...