Jump to content

Tenis - Pariz 2024


Recommended Posts

Ja se ne zajebavam, posle 20 godina praćenja Novaka, meni su danas krenule suze posle meč lopte. Nemam reči opisati koja je ovo sportska veličina i koliko nas je sve usralo što možemo da prisustvujemo ovome. 

 

Ja sam znao da će on danas poginuti i pritisnuti Karlitosa do maksimuma. Mali bez greške finale. I nije dovoljno. I to sa kljakavim bekendom veci deo meca. 

 

Najbolji sportista svih vremena :Hail::Hail::Hail::Hail::Hail::Hail::Hail::Hail::Hail::Hail::Hail::Hail::Hail::Hail::Hail::Hail::Hail::Hail::Hail::Hail::Hail:

  • Like 23
  • Love 12
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, berti said:

Ima li jos nesto da se osvoji....

 

Kvins (500 na travi) i 500 na šljaci mu fale.

Ima 250 na travi, šljaci, dvorani, betonu

Ima 500 na betonu i dvorani..

 

Ali biću zadovoljan sa Kvinsom kao najelitnijem turniru .. 🙂

Edited by Ledd
Link to comment
Share on other sites

Drugi set je odigran perfektno. Alkaraz se mučio na servisu, Nole je servirao perfektno, bio agresivan. 

 

I ja se izvinjavam što sam sumnjao. Verovatno je većina, kladionice su davale 1.4 na Alkaraza, dok je na Vimbldonu bilo 1.75... Novak je očigledno tempirao formu i sve uložio na ovo, iako je povreda to poremetila... I isplatilo se. 

 

Svaka čast legendo, krug je zatvoren... 

 

Nije lako Fedalima sad... 

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

Od Estorila do zlata ma OI. Kakvo putovanje, kakva avantura, kakav zivot... Koliko pobeda, poraza, patnji, sumnji, omalovazavanja, ponizavanja i tretiranja kao najgoreg kriminalca... Kakva epska priča...

Ima nesto zajebano na ovom Balkanu, ima nesto sto najtvrđe tera da zasuze...

  • Like 8
  • Love 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...