Jump to content

Tenis - Pariz 2024


Recommended Posts

Nije se predao, samo mu je laknulo kao nikada. Najteže je protiv svojih demona. Neviđen je pritisak stavio na sebe, za teniski gledano, stvarno nebitan turnir. Endi Marej ima 2 zlata jebeno, niko nikad to nije pomenuo za sve ove godine. I on se ždere kao da mu život zavisi od toga. 

 I zato je Bog, car, Šah, brat jedan jedini ❤️

 

Biće dobar u nedelju, samo i onaj malo da se zaljulja. 

  • Like 21
  • Love 14
Link to comment
Share on other sites

Teško će ova zemlja a bogami i šire, imati ovakvog sportistu ikada više. Ko god je bilo kakvog dodira imao sa profi sportom shvata koliko je ovo nestvarno...To nije čovek, to je mašina...🙌

  • Like 26
  • Love 5
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Урош19 said:

Nadam se da je Nolo naučio iz svojih grešaka sa Vimbldona i da će Srki biti u loži u nedelju.

Srki i gospođa tašta u istom boksu. Overkil. 

 

Doduše, majka Dijana bi tačno srušila i preorala Šatrije. :classic_biggrin:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Knipex said:

Ja ne znam da li sam pogledao desetak Noletovih mečeva u cugu. Svaki put se iznerviram, odem napolje ili radim nešto drugo. Pogledam, on okrenuo vodi. Vratim se, opet se iznerviram, odem. Pogledam on meč loptu ima. Ma idi bre. I tako skoro svaki put, a tako i večeras.

 

To je ono bukvalno klasicno kad mnogi od nas misle da je problem u nama, a ne u Novaku, pa menjamo poziciije u stanu, ne bi li Novak pobedio, kao mi smo problem 😌

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Мџе said:

Domaći Maradona. Dios Existe.

Nesam fan Đovaka, ali nijedna njegova titula nije osvojena na prevaru, za razliku od Gudradone.

 

Takođe, kaže se dio existe ili dios existen, iako se ne slažem ni a jednim, ni sa drugim.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Beonegro said:

Nesam fan Đovaka, ali nijedna njegova titula nije osvojena na prevaru, za razliku od Gudradone.

 

Hej, čovek je zajebo Engleze, što mu daje bonus na vagi kada mu Anubis bude merio dušu!

  • Like 9
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Beonegro said:

Nesam fan Đovaka, ali nijedna njegova titula nije osvojena na prevaru, za razliku od Gudradone.

 

Takođe, kaže se dio existe ili dios existen, iako se ne slažem ni a jednim, ni sa drugim.


Stvarno ne znam ali svugde piše Dios Existe.

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, McLeod said:

 

 

U intervjuu izgleda kao da se oprostio vec, ali dobro, i srebro je uspeh.

 

Jedan od retkih ovakvih momenata, da je vec skinuo gace. Jbg, konacno je prepoznao svoje limite. Da je odmorio Wimbldon sad bi imao sanse, ovako jos jedno uvelicavanje Alkarazovih uspeha... 

Link to comment
Share on other sites

Ne znam šta za tebe predstavlja negativno predviđanje.

 

Alkaras ima u ruci RG i WB i prošetao se do finala na OI. Igra se na Novakovoj najlošijoj podlozi sa operacijom iza sebe u 38. godini protiv igrača u prajmu prajma.

 

Da nije izgubio AO, mogao bi biti prvi teniser koji ima zlatni slem (4 GS + OI)

Link to comment
Share on other sites

Nema Nole šanse zaista.

 

Vidi se da je spor i da nema snage.

Ne može nijednu kratku lopticu na mreži da stigne, svaku jaču razmenu je gotov, pokušava drop da skrati poen, vidno je sporiji ne od pre 10 godina, nego od pre godinu dana, kada je na RG recimo rešavao ovakve stvari lagano.

 

Nije isti igrač, jednostavno.

Izaći će on da odigra, neće da se preda, ali šanse su mu 3% ..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa da je to onaj Novak koji ima igru vrednu 24 GS, onda bi imalo to potkrepljujuće "videćemo". Novak je i ovako bio smešan ove godine, a operacija ga je samo gurnula dole. Do finala WB je imao smešne protivnike, a u finalu ga je Alkaras najlaganije počistio na podlozi na kojoj Novak uvek dobro igra.

 

Voleo bih da nađem bilo šta pozitivno, pa čak i to preveliko iskustvo igranja velikih mečeva kod Novaka, ali to iskustvo je imao i u finalu WB, pa se završilo tako, kako se završilo, laganim čišćenjem.

 

A i 16 godina razlike, mnogo je to, nekad su Fedovci zapomagali zbog 6 godina razlike, ali 16 godina je drugi univerzum.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...