Jump to content

Recommended Posts

1 hour ago, BattleBender said:

Osećam se kao najgora i naciničnija smorina. Sinoć sam gledao Deadpool & Wolverine, i u fazonu sam povraca mi se od ovoga na sta se svi loze.

Sad ceo internet pada u trens na ovo brljavenje košarkaša.

 

Ne znam, verovatno je problem u meni…

Jeste brate...

  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ali PTC jebote, čak i kad nisu u svojoj primarnoj ulozi letećeg cirkusa gospodinavučića, oni kopaju kroz dno. Uključenje u dnevnik sa trojicom ljudi koji su trenutno među hottest commodities sportskog svijeta i dnovinarka je od pitanja spremila "da li mogu da pozdravim Šarenca?" i "da li se slažete sa onim što je rekao njemački selektor (a što ste i vi prije njega rekli, i što je bilo u medijima od Basket Newsa do Reutersa)?" 🤯

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Beonegro said:

Ali PTC jebote, čak i kad nisu u svojoj primarnoj ulozi letećeg cirkusa gospodinavučića, oni kopaju kroz dno. Uključenje u dnevnik sa trojicom ljudi koji su trenutno među hottest commodities sportskog svijeta i dnovinarka je od pitanja spremila "da li mogu da pozdravim Šarenca?" i "da li se slažete sa onim što je rekao njemački selektor (a što ste i vi prije njega rekli, i što je bilo u medijima od Basket Newsa do Reutersa)?" 🤯

 

 

Kakav blam kad sam cuo to za Sarenca. Jbt.

 

Igracima bukvalno nista nije bilo jasno... Cak da prekine neprijatnost rekla je u fazonu salila sam se.

Edited by Don Dusko
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sad mi malo bzvz što sam se uopšte nakačio na nesportski deo ove teme, a zapravo sam, kao neko ko ne prati košarku nešto posebno van naše reprezentacije, hteo da čestitam i zahvalim momcima na ovoj lepoj priči i emocijama koje su nam pružili.

15 minutes ago, pentatonik said:

Izvini @Sharp što sam se nakačio na tvoj post. Ništa lično zaista. Pobrisao sam.

 

Edited by pentatonik
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Stiletto said:

Bogdan promukao, podočnjaci do kolena, Ognjen krvave oči, šetaju mu ko na zejtinu, očigledno obojicu mamurluk rastavlja od života.

 

Čiča Kari jedini normalan, ili jedini nije pio ili mnogo dobro podnosi. 😉

Kritika za matorog, nije ih naučio da ide red pića pa red mezetluka. Podbacio, jbg.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Barkley#34 said:

Vas tamo baš ubi tuđina? 

 

Brate, u svakoj šali pola istine... Moja supruga, relativno veliki srpski nacionalista, raspali često na maksimum u kolima "Sude mi" i samo viče "da me vidi neko od naših, u top bi me stavioooo!!!" 

  • Love 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Eddard said:

Brate, u svakoj šali pola istine... Moja supruga, relativno veliki srpski nacionalista, raspali često na maksimum u kolima "Sude mi" i samo viče "da me vidi neko od naših, u top bi me stavioooo!!!" 

 

Legenda :18:

 

Ništa strašno, ja sam tokom utakmice protiv USA saznala da sam ocasionally nacionalista i rasista... Šta sam sve izgovorila :lol_2:

  • Love 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DameTime said:

 

Legenda :18:

 

Ništa strašno, ja sam tokom utakmice protiv USA saznala da sam ocasionally nacionalista i rasista... Šta sam sve izgovorila :lol_2:

 

To se narodski kaže "što trezan misli pijan govori" 😁

 

A ponekad (naročito tokom utakmica) ne moraš da lizneš kap alkohola da bi došla u takvo stanje svesti. 🙂

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, srlepajce said:

Tuzno da "novinara" nekada uglednog Radio Beograda vise zanima da li se Jokic otreznio nego da li ce Kari ostati

 

Jbt jedan Kari Pesic ti tu sa kapitenom Bogdanom i ti nemas sta da pitas


Odlican je Panic lik i dobar novinar, nije ocekivao da ce biti prvi, postavio glupo prvo pitanje onda ga Kari ispresecao i zbunio, ali stvarno je odlican momak. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Barkley#34 said:

Pa nije valjda da je došao na kzš bez spremljenih pitanja? Kako je to onda dobar novinar?


Naravno da je imao, ali je konferencija krenula odmah sa pitanjima, nisu novinari znali da nece biti onog klasicno obracanja na pocetku (koje je kasnije Pesic i imao) pa nisu racunali da ce to morati da pitaju i pripremljena pitanja su im bila malo opustenija od onog sto bi se ocekivalo na pocetku konferencije.  

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...