Jump to content

Recommended Posts

@Barkley#34 & @Miki28 Teoljub

 

Kad kažem kompaktniji tim ne mislim na igračku dominaciju, već na zajedništvo i bratstvo koje vlada u ekipi. Okej, ja sam neka mlađa generacija ali mislim da nismo imali baš ovakvu atmosferu. 

 

I to je dobrim delom zasluga selektora, kao što @srlepajce kaže pustio je da se ekipa sama selektira. Da bi se napravio ovakav tim moraju svi biti spremni da se odreknu dela ega tj. da ga drže pod kontrolom. Postavio je za kapitena igrača koji fura taj stav svi smo jednaki i pre svega smo drugari, tako da se nijedan igrač ne oseća zapostavljenim ili izostavljenim, održao odnos sa Jokićem koji je došao i evo koliko se ekipa prilagodila njemu, toliko je i on njoj. Bukvalno doktorska desertacija kako se slaže ekipa i nalaze uloge svim igračima. Forsiralo se da igrači ne žele da igraju za njega, rekla bih da ima mnogo više onih koji hoće.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

Јокић 18.8 поена 10.7 скокова 8.7 асистенција
Богдановић 18.3 поена 4 скока 3.8 асистенција
Мицић 13.3 поена 2.3 скока 4.5 асистенција

Наша велика тројка одлична, а то не би било то без керова као што су Алекса и Добрић, као и одличног турнира Петрушева.

Zaboravio si još jednog kera. Gudurića. Bara bar odbranu igrao kao Aleksa i Dobrić. 

  • Like 18
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DameTime said:

@Barkley#34 & @Miki28 Teoljub

 

Kad kažem kompaktniji tim ne mislim na igračku dominaciju, već na zajedništvo i bratstvo koje vlada u ekipi. Okej, ja sam neka mlađa generacija ali mislim da nismo imali baš ovakvu atmosferu. 

 

I to je dobrim delom zasluga selektora, kao što @srlepajce kaže pustio je da se ekipa sama selektira. Da bi se napravio ovakav tim moraju svi biti spremni da se odreknu dela ega tj. da ga drže pod kontrolom. Postavio je za kapitena igrača koji fura taj stav svi smo jednaki i pre svega smo drugari, tako da se nijedan igrač ne oseća zapostavljenim ili izostavljenim, održao odnos sa Jokićem koji je došao i evo koliko se ekipa prilagodila njemu, toliko je i on njoj. Bukvalno doktorska desertacija kako se slaže ekipa i nalaze uloge svim igračima. Forsiralo se da igrači ne žele da igraju za njega, rekla bih da ima mnogo više onih koji hoće.

Skontao sam ja sta si napisala i opet ti kazem sto se tice hemije '14 i '16 su cudo a nije da je falilo kvaliteta. 

 

A sto se tice '01 kvalitet se prelivao a hemija nevjerovatna. Vjeruj nam na rijec. Kaznena ekspedicija. Tacno se znalo ko sta radi i ginuli a pritom se sprdali. Unistili smo svakog te godine na putu do zlata. 

2 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

Заправо је Јокић био и најбољи дефанзивац

Nevjerovatne defanzivne partije. Ovako nikad nije igrao u odbrani. 

 

Kapa dolje

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, BattleBender said:

Pešić je najbolji coach ever.

Evo prvi da se pokajem sto sam pricao da je gotov pre 2 god.

 

Savrseni balans discipline i nesujete, rigidnosti i fluidnosti. U sustini sve sto radi zapravo ima smisla.

 

Uzima najbolje iz modernih tokova košarke, i proaktivan i reaktivan…

 

Mario Kasun o Kariju ... 🙂 

 

 

  • Like 4
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Дете сам био и 01 и 02, али сам све могуће везано за то гледао х пута на јутјубу, што се атмосфере тадашње тиче оставио бих само овај снимак

 

  • Love 3
Link to comment
Share on other sites

Za sve ove godine bukvalno nikad nisam videla Jokića da igra ovakvu odbranu. Igra je on sasvim pristojno i u NBA no ovo je zaista bio neki DPOY performans.

 

Kad smo kod odbrane, Kari pokazuje Bogdanu da NE pravi faul nad Vagnerom :lol_2: Ruke k sebi!

 

spacer.png

  • Like 17
  • Love 3
Link to comment
Share on other sites

 

1 minute ago, DameTime said:

Za sve ove godine bukvalno nikad nisam videla Jokića da igra ovakvu odbranu. Igra je on sasvim pristojno i u NBA no ovo je zaista bio neki DPOY performans.

 

Kad smo kod odbrane, Kari pokazuje Bogdanu da NE pravi faul nad Vagnerom :lol_2: Ruke k sebi!

 

spacer.png

Kaže mu da pazi na faulove, izvede ga i vrati ga na 80 sekundi do kraja.

 

 

Voli.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Урош19 said:

 

I onda se zapitas kako da ne zaigra? Pustiti mu ovo i snimke sa OI+balkon koji ide sigurno. Dje ces bolju pozivnicu za sledece takmicenje?

 

Srbija ga voli/obozava ali Srbija ne navija za Denver. Ova bronza vise vrijedi za vecinu naseg naroda nego X3 MVP+titula+FMVP Nba lige. 

 

Bogan je nas heroj iako nema zlato ali se ne zaboravlja '15/ '17 / '22 / '23 / '24

Edited by Miki28 Teoljub
typo
  • Like 16
Link to comment
Share on other sites

Baš smo dobar turnir odigrali. 

 

Rutinskih 2-1 u grupi. 

 

Najveći comeback u istoriji protiv Australije u 1/4 finalu. 

 

Epsko polufinale i USA Dream Team na konopcima 37 minuta.

 

Ubedljiva pobeda za bronzu protiv aktuelnog svetskog šampiona. 

 

Nothing but respect. 

  • Like 28
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Урош19 said:

Vidim piše se i po tvitersu i po fejsu da Karip ipak ostaje na klupi i za EP ali nigde nisam naišao na snimak izjave

Rekao da prvi put u zivotu nema plan za dalju karijeru i da je uvek na raspolaganju za srpsku kosarku. U svakom slucaju dobar signal da jos nista nije odlucio.

  • Like 8
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Milko Miller said:

Rekao da prvi put u zivotu nema plan za dalju karijeru i da je uvek na raspolaganju za srpsku kosarku. U svakom slucaju dobar signal da jos nista nije odlucio.

Dobro je da nije još presekao za penziju jer ja sem Saše Obradovića i ne vidim nekog naslednika trenutno.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 Teoljub said:

Ok, sve jasno da hocete Pesica da produzi da vodi ovu selekciju ali samo jedan covjek treba da je preuzme sad i to bez zajebancije. 

 

Zeljko Obradovic. On ce nas povesti do zlata

No.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...