Jump to content

Recommended Posts

1 minute ago, McLeod said:

Stef Kari je najbolji kosarkas u ovoj eri, ja to pricam vec 10 i kusur godina, koji bre LeBron koji bakraci, covek sam donosio titule, ovaj isao i pravio super timove da ga drugi nose, jos ga porede sa Dzordanom.

 

Ali necu jos i zbog toga da se nerviram, dovoljno sam ubijen.

Samo komentarisi.

Mnogo mi lakse.
10 godina jebeno se trudim da budem bolja osoba i da postujem to govance. Ne brate, nista nije lose sto sam ga dislajkovao.

Svaki jebeni narativ, sve u cemu je pristuran na ovaj ili onaj nacin mora nekako da steluje da velica svoju greatness.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, BattleBender said:

Samo komentarisi.

Mnogo mi lakse.
10 godina jebeno se trudim da budem bolja osoba i da postujem to govance. Ne brate, nista nije lose sto sam ga dislajkovao.

Svaki jebeni narativ, sve u cemu je pristuran na ovaj ili onaj nacin mora nekako da steluje da velica svoju greatness.

 

Tako je, eto vidis kako si dosao na moje, oslobodio si se stega i ne postujes laznu velicinu.

 

Cestitam ti, postao si covek, znao sam da imas to u sebi.

 

❤️

 

🙃

  • Thanks 1
  • Ha-ha 10
Link to comment
Share on other sites

Ja volim što se Durant svađa sa likovima na tviteru. Voleo bih da to više košarkaša radi. Durant lik voli košarku više nego bilo koja druga NBA superzvezda. Sad što mu je pola tvitova glupost, to je drugo 😄 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, PorodicneVrijednosti said:

Svako ko nakon finala 2016. godine ima obraza napisati Steph > LeBron ne treba biti shvacen ozbiljno. 

 

Izvinjavam se Irvingu. Vrhunski carry.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Prijatelj Mitar said:

 

Kamisnki ok, ali mali Aleks Alston na primer. Rodjen u Šikagu, majka Srpkinja, dečko dosta zna o nasoj kulturi, informiše se, želi da igra za Srbiju i o tome govori u intervjuima. Što da ne.

Nisam ga ispratio, ali svakoga ko ima bilo kakve veze sa Srbijom i da igra kosarku, treba makar kontaktirati i odrzavati kontakte sa njim. Sta kosta Tarlaca ili koga vec, da se povremeno ispricaju sa deckom, pitaju ga kako ide, da li je gledao OI 🙂 iscimati Jokica i/ili Bogdanovica kad su u istom gradu u Americi u nekom trenutku da mu poklone dres, popricaju sa njim... bukvalno sitnice a ne samo da se sedi u fotelji i prima plata i ostavi sve na selektorima kroz razne generacije koji su promenjivi. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, BattleBender said:


Evo sad cu da izadjem da igram fudbal sa klincima ispred ulice. Ima nekolicina njih koji su od 7-11 god. Ima cak i jedna devojcica. Ima da im izdominiram i da se pokazujem na neki oreol iznad glave.

#nešalise

Edited by MilošVB
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, stefan81888 said:

Da je Jović bio zdrav, dobili bismo. 

 

Možda Stefan Jović. Falio nam je neko na prenosu lopte, kada se Vasa izmori, jer Aleksa nije pravi plej, a Bogdana ne bismo trošili. Mali Jović je dobar, ali još zelen. Ne verujem da bi nam doneo neku veliku prednost juče.  

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, PorodicneVrijednosti said:

Dobro ti si svoju strucnost u vise sfera potvrdio. Od Spanaca u fudbalu do Francuza u kosarci. 

 

Spancima svaka cast, nisu krivi sto ostali igraju lose, Francuze ne pominji molim te, ako ja ne treba da budem shvatan ozbiljno za Kari > LeBron, ti treba da ne napises nikada vise nijedan post na kosarci za ovo sto si sad napisao.

 

Francuzi su usli u finale ovde kao Turci u finale sa Amerima, besramna, organizovana i otvorena pljacka i u cetvrtfinalu i u polufinalu.

 

To sto mi sad kukamo da su nas kao pokrali protiv Amera nije 20% onoga sto su Nemci pokradeni.

Edited by McLeod
  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, PorodicneVrijednosti said:

Ok strucnjak

 

E moram da ti se izvinim jebiga, mislio sam da imas vise od 15 godina pa nisam pricao sa tobom kao sa detetom do sad, nece se ponoviti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, McLeod said:

 

Izvinjavam se Irvingu. Vrhunski carry.

 

Nemoj brate moj po Arsenalu 😁 Ozbiljno ili trolerski. Kad neko dobije finalnu seriju, tako što okrene sa 1:3, i pritom u obe ekipe ima najviše pts, rbs, ast, stl i blk, onda jbg, onaj koji je no2 u šampionskoj ekipi je zaista bio no2 (Makar highlights i clutch playeve istog puštali do besvesti i do obnevidelosti ponavljali kako je taj bio The Guy)

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pozz😊

Nadam se, da nasa ekipa gleda od jutros samo napred tj da zavrsimo Olimpijadu sa pobedom💪

Ne treba nam da slavimo poraze.

To nam nikada nije nista dobro donelo, kako u sportu tako i u zivotu uopste.

Sinoc su nasi bili bas bas blizu, sto je posle  prethodna dva poraza od istih u 10dana i znacaj samog polufinala, za svako postovanje.

Oni su svakako bolji i kao tim i individualno.

Mi imamo Dzokera😎

Opet, to ne znaci da u jednoj utakmici se ne mogu pobediti- MOGU.

Bilo bi lepo i da se ovde na forumu svi okrenemo utakmici sa Nemcima.

Jako je bitno da sa pobedom odemo iz Pariza.

Verujem da se ovo nase tradicionalno slavljenje poraza i delulu pljuvanje po  drugima, svima nama smucilo.. gladni smo zdravih pobeda i osmeha😊🙏🏻💪

Edited by Sivizec
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Nicklord said:

Ja volim što se Durant svađa sa likovima na tviteru. Voleo bih da to više košarkaša radi. Durant lik voli košarku više nego bilo koja druga NBA superzvezda. Sad što mu je pola tvitova glupost, to je drugo 😄 

 

Meni najjace sto je to radio u pet sati ujutru

Znaci i da oni nisu spavali a to volem 😁

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, srlepajce said:

Meni najjace sto je to radio u pet sati ujutru

Znaci i da oni nisu spavali a to volem 😁

 

Naravno da nisu spavali, bili su na korak od toga da imaju poprilicno pohaban (da ne upotrebim neku ruzniju rec) legacy i da ih za vjeki vjekov razvlace americki mediji

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, realno *w said:

 

Untitled.png

 

Ima jos kvalitetnija slika....aut ko vrata, sudija na pola metra. Iz ovog napada KD daje laganu dvojku

 

GUh6qzlXkAAlR3C?format=jpg&name=large

  • Like 5
  • Ha-ha 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kooineeperk said:

 

Hocu da kazem da nisu poceli da igraju kosarku sa 16, 18 godina, vec su postojali i kao mladi igraci naseg porekla. 

 

Hocu da kazem da savez i ljudi u njemu treba da budu dalekovidi i privlace mlade u repku dok jos nisu superstar-ovi, tada je kasno. 

 

Vucevic i Mirotic su se (barem po Wiki, ako ona gresi sto je moguce, onda i ja gresim) izjasnili kao Srbi, imaju srpske korene. Isto kao i Doncic. 

 

Ne, u prethodnom postu si napisao da su mogli da igraju za Srbiju i da ne bi bili naturalizovani, sad si i sam shvatio da ta tvrdnja nema nikakvog utemeljenja.

 

Nemam ja ništa protiv da Srbi iz CG igraju za Srbiju, ali dovedi ti igrača sa 12-13-14 godina, pa ga ti formiraj, a ne ove fore pojavi se Vučević sa 20 na USC ili Mirotić sa 20 ili Dončić sa 16 u Realu pa ajde da probamo da ih otmemo bez da smo išta uložili u njih. Pomenuo sam Puntera iz zajebancije, ali zapravo dođe na isto. Još je Punter živio i igrao u Srbiji, ovi eventualno došli na ekskurziju da vide tramvaj i lava u zoološki vrt.

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...