Jump to content

Recommended Posts

6 minutes ago, Fat Zadd said:

 

Naravno. I za tu odbranu u 4/4 mogu da zahvale sudijama. Da li si video, ali bukvalno kod svakog Bogdanovog protrcavanja kroz blokove povlacenje Durenta za dres, sa ledja. Gde ces očiglednih faul.

 Koliko 2+1 nam nije svirano? O držanju obema rukama kod izlaska iz reketa kada se igra centralni pik da ne pricam... Odbrani nad Jokicem. 

Da ponovim, sudije su im dozvolile da igraju takvu odbranu... 

 

To je tačno ali bila je veoma vidljiva njihova pasivnost u prvom poluvremenu, manjak želje da skaču da idu na loptu pogotovo da hvataju skok u napadu. Takođe i angažoivanost u odbrani.

 

Ja bih stvarno bio najsrećniji da su naši dobili, ali treba malo i realnije da se sagledaju stvari. 

 

 

 

Edited by Skyglider
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, implant said:

 

Naravno da nije jedini, ali u ovakvoj utakmici je dovoljno par "grešaka" i eto belaja. A bilo ih je više od par, tokom cele utakmice. Recimo, da nije priznata ona trojka posle faula kao što i nije trebalo da bude priznata...to su stvari koje mogu da prelome tekmu, vrate jedan tim u igru a drugi bace u bedak.

Ja sam video da je kriterijum izjednacen.Tukli su i oni a i mi...14-12 u bacanjima i to je razlika ona 2 bacanja kad smo isli svesno na kraju...

 

Nije bilo neke epske kradje da bi se sad kukalo na njih.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Geronimo said:

Serija bezveznih postova. Ako se nije videla nervoza kod USA i da su zestoko izbaceni iz zone konfora onda ne znam sta... Preskacu sutere, forsiraju igrace i akcije, biraju koga napadaju. Amerima se mrdalo dupe zestoko.

Što odgovarate provokatoru? Došao je da seiri i navuče nekog na ban, samo ignore sa takvima

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

 

Presudan momenat meca je na 0:19 sekundi - vodimo 7 razlike, jos 5 minuta do kraja. Milutinov ne gleda loptu uopste, tromi Embid se usetao, i sudije "za svaki slucaj" sviraju smesan faul jer nisu bili sigurni da ce Embid da pogodi, i USA se vraca na -4 sa dodatnim bacanjem. Lebron je iz ocaja bacio loptu Embidu, greska Milutinova, i "gurka" Amera od strane sudija.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ali jedna Amerika morala da naturalizuje jednog Francuza koga je Francuska pre toga kao Kamerunca umalo naturalizovala... I to im je trebalo da nas pobede i udju u finale!

 

A nama Davidovac i Plavsic 11. i 12. igrac, umalo Radanov nije krenuo hahahahahhaha kakva komedija od Drim tima

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Skyglider said:

 

Zbog čega ban ? Nešto sam loše napisao? Nešto što nije istina? 

 

Ja sam utakmicu gledao smireno i obraćao pažnju na igru i na detalje. Bilo je vidljivo da su pogotovu u prvom poluvremenu bili dosta pasivni. To što se tebi ne dopada to što sam napisao ne znači da treba da budem banovan. 

Kakva si ti legenda, covjece zivot je lijep, moras voliti nesto a ne stalno biti negativan.Ti si obracao paznju na igru i ti si sve skontao na kraju.Mi smo svi budale a ti si skontao.Bravo junacino.

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Don Dusko said:

Ja sam video da je kriterijum izjednacen.Tukli su i oni a i mi...14-12 u bacanjima i to je razlika ona 2 bacanja kad smo isli svesno na kraju...

 

Nije bilo neke epske kradje da bi se sad kukalo na njih.

 

Pa i ne treba da bude epska, ne treba Amerima to, znaju i oni da igraju nešto 😉. Nego malo poguraš, priznaš neregularan koš, pustiš par puta prednost kao u fudbalu i toeto.

 

Da se razumemo, ne mislim da je to jedini razlog poraza...ali je svakako doprinelo.

Edited by implant
Link to comment
Share on other sites

Ta 4. lična Jokiću zajedno sa priznavanjem koša Durentu je potpuno okrenula momentum, posle smo popili još jednu trojku i to bi bilo to. Ne bih ulazila u diskusiju da je to neka zavera protiv nas, ali tačno može da se pinpoint-uje taj trenutak kad je pobeda iskliznula iz ruku. 

  • Like 20
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Sudije su vrlo lako svirale Jokiću prvi faul na početku i to sa zakašnjenjem sudija sa centra, takođe treći faul je žestoko upitan u fazi napada. Kad mu je dosuđen četvrti odbrana Srbije se raspala a Pešić nije imao zamenu da ga povuče na klupu. Još par navlačenja za Amere nesuđenjem koraka i puštanjem prednosti je dovoljno za vrhunske igrače da se vrate u igru. 

  • Like 9
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, DameTime said:

Ta 4. lična Jokiću zajedno sa priznavanjem koša Durentu je potpuno okrenula momentum, posle smo popili još jednu trojku i to bi bilo to. Ne bih ulazila u diskusiju da je to neka zavera protiv nas, ali tačno može da se pinpoint-uje taj trenutak kad je pobeda iskliznula iz ruku. 

 

Suma sumarum, što bi se reklo.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Jerotije Pantic said:

Kakva si ti legenda, covjece zivot je lijep, moras voliti nesto a ne stalno biti negativan.Ti si obracao paznju na igru i ti si sve skontao na kraju.Mi smo svi budale a ti si skontao.Bravo junacino.

 

 

Nisam negativan, ja sam isto razočaran kao i ti i svi ovde. Nema potrebe da se nešto ljutimo.  Ali sam siguran da su Amerikanci bili angažovani u odbrani u prvom poluvremenu kao u poslednjoj četvrtini da bi se rezultat drugačije kretao.

 

Ali i ovako su naši bili do kraja u igri, kao što sam rekao bitno da nisu spustili gaće i da su muški igrali

 

 

Link to comment
Share on other sites

Da izjavim za Dnevnik i to kako mi malo ide na onu stvar Kerrova "gospodska" izjava, s obzirom na to kakvi mu džiberi vode glavnu reč u ekipi. U kojoj nema nikakav autoritet a taktika mu se svodi na to da pravilno raspodeli minutažu zvezdama i zakuca mesto u startnoj petorci lažnom Amerikancu. Zna i on vrlo dobro da im je večeras guzice spasio Steph, eto još nečeg na čemu treba da mu bude zahvalan, pored svih onih titula u GSW.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

I Jokic je forsirao onaj sut bezveze na 86:84 za nas i ispod 3 minute do kraja. Bolje da je odlozio Bogdanu ili nekom da proba trojku, nego tako tezak sut. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, DameTime said:

Da izjavim za Dnevnik i to kako mi malo ide na onu stvar Kerrova "gospodska" izjava, s obzirom na to kakvi mu džiberi vode glavnu reč u ekipi. U kojoj nema nikakav autoritet a taktika mu se svodi na to da pravilno raspodeli minutažu zvezdama i zakuca mesto u startnoj petorci lažnom Amerikancu. Zna i on vrlo dobro da im je večeras guzice spasio Steph, eto još nečeg na čemu treba da mu bude zahvalan, pored svih onih titula u GSW.

 

Ker je još jednom pokazao večeras da je teška prevara od trenera 

 

Link to comment
Share on other sites

Ne znam, ja ne bih rekao da je bilo neko veliko tendenciozno navlacenje. Ovo nisu neke posebno kvalitetne sudije i gresice.

 

Utakmica je samo bila toliko izjednacena da svaka greska na nasu stetu deluje presudno, posto je na kraju sve bilo na jednu loptu.

 

Sigurno je bilo i gresaka na njihovu stetu koju mi jednostavno u toku utakmice ni ne primetimo.

 

Nama je utakmica i krenula da klizi kad su krenuli da se nerviraju i svadjaju sa sudijama. Mada razumem da je jako tesko iskontrolisati se u tom naboju, jbg.

 

Ali ponovo, da nam je samo jedna trojka u cetvrtoj usla, verovatno bi bilo drugačije

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

mda. ovoe bilo bolno. i zadovoljavajuce. poginusmo ko junaci, isukanih maceva, u jurisu, od boljih od sebe.

daj mi odje i 4. mesto vako. bolje nego ona srebra, de smo dolazili u finale da pisaju po nama.

brao momci. svi. brao kari. jeben djedo. 

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, SteveFrancis#3 said:

Aha, Kerr zaista blamantno vodi USA repku. Da li je prosto s godinama pao, ili je u GSW imao sve na gotovo i sistem koji se sam odrzava, ne mogu reci sa sigurnoscu.

Koliko se ja sećam on je napravio taj sistem u GSWu. Samo imam utisak da ništa novo nije uradio godinama, oni iste akcije vrte od 2014. tamo 😄

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Igrali smo muški je samo leba...to je na redu tek nakon vrhunski spremljene tekme, ulaska cele ekipe sa top fokusom i jasnim zadacima, uzimanja prvih deset šuta za tri u drugoj sekundi prijema, boljim procentima šuta do 27-og minuta, vodili smo 35 minuta, dali smo im po 5 trojki u prve tri četvrtine...promašili par bacanja.

Tri TO spašavanja za redom je Ker zvao i toliko su dobri da im je samo trebala ta mala gurka sa tajmingom. Nismo mi opljačkani, nama je pobeda skinuta sa vrhova prstiju sve i da su nas samo dva puta kada se lomilo oštetili iz neznanja a ne namere.

 

A kralj na baterije nek im jede govna za ono proseravanje.

Vazda govedo.

Edited by Wingwalker
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, SteveFrancis#3 said:

Aha, Kerr zaista blamantno vodi USA repku. Da li je prosto s godinama pao, ili je u GSW imao sve na gotovo i sistem koji se sam odrzava, ne mogu reci sa sigurnoscu.

 

Bukvalno. Prosle godine na SP nikakav plan u odbrani gdje mu protivnici prave missmatch kako pozele, ove godine nenormalno forsiranje deep drop odbrane picka sa ovakvim visokim igracima. Napad se vec izmigolji makar na racun ciste klase al odbrambeno mi to mnogo losije izgleda od nekih ekipa Coach K-a. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nemanjaol said:

Ne znam, ja ne bih rekao da je bilo neko veliko tendenciozno navlacenje. Ovo nisu neke posebno kvalitetne sudije i gresice.

 

 

I ja isto nisam primeto da su sudije nešto specijalno navlačile za Amerikance, al dobro, da ne iznosim ovde još jedno nepopularno mišljenje :classic_rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...