Jump to content

Recommended Posts

17 minutes ago, McLeod said:

 

AliExpress >>>>>> Temu, ne mogu da se porede, bar za stvari koje ja narucujem (uglavnom tehnologija). Brze, sigurnije, jeftinije.

 

Ma koja tehnologija. Ja tamo naručujem uglavnom sitnice, gluposti, za koje mi nije žao i ako ne stignu. Temu je bolji, jer stiže za 10-ak dana. Kad mi je nedavno nešto stiglo sa Alija, ja sam i zaboravio da sam poručio. Gotovo 75 dana čekanja. 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, McLeod said:

 

AliExpress >>>>>> Temu, ne mogu da se porede, bar za stvari koje ja narucujem (uglavnom tehnologija). Brze, sigurnije, jeftinije.


Ananas >>> AliExpress >>> Temu >>> Amazon...

 

Barem danas moramo da ispoštujemo domaće, i pre svega da budemo nerealni 🙂

  • Like 1
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Nemci su timski dosta ispred nas iako su individualno jos inferiorniji u odnosu na Esadeovce i uveren sam da njih nece napucati nekom stoka razlikom, bez obzira na to sto su neuporedivo jaci.

 

Otkud Njemci individualno inferiorniji od nas? Nemaju Jokića, ovo ostalo im je glavu za glavu bolje ili jednako sa našima, s tim da neki od njihovih prašinara (Bonga, Weiller-Babb) imaju atletiku da se u odbrani pošibaju sa Lebronom i Edwardsom.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, DameTime said:

 

Naježila sam se. Momci će večeras odigrati utakmicu koju ćemo prepričavati deci i unucima. 💙

Nesto sam istripovao da je ono dodjite, necete se vratiti rekao Cuta 😄 😄 😄 pa jos kontam opa, ajmo da sje8emo domace izdajnike prvo, pa tek onda 'mericke placenike 😄 😄 😄

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Beonegro said:

 

Otkud Njemci individualno inferiorniji od nas? Nemaju Jokića, ovo ostalo im je glavu za glavu bolje ili jednako sa našima, s tim da neki od njihovih prašinara (Bonga, Weiller-Babb) imaju atletiku da se u odbrani pošibaju sa Lebronom i Edwardsom.

 

Shvabe su pretrpane elitnim prasinarima i igracima zadatka, dugo su na okupu i sjajno se poznaju i razumeju. Playbook takodje fino osmisljen da istice prednosti. Individualno tu nema nikakve ekstra klase, Franz je nekoliko nivoa ispod Jokica, ne vidim ni da je Schro ista bolji od Boba, a nijedan od preostalih igraca uloge ne odskace u vakuumu nesto od parnjaka sa nase strane. Oni prosto izvlace najbolju verziju sebe kad igraju za repku i uigrani su vrhunski. Nemam dilemu da smo i ovakvi kvalitetniji sastav. Kosarka koju igramo to ne pokazuje, tho.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Zelim samo da momci odigraju dostojno svojih predaka, kao i buducih potomaka, da ih se sutra neki Topic, Drezgic, Kostic, Bosnjakovic i druzina, secaju i pricaju svojim vrsnjacima "covece, kako su samo plesali na tom polufinalu OI, a ja sam igrao sa njima posle...".

 

 

Da jedan Vasa Misic udje u Sale Djordjevic mod, Aleksa Avramovic kao Sasa Obradovic da kida. Zelim da vidim smirenost, kosarkaski IQ a ujedno i drskost jednog Bodiroge u Bogiju, ima on to, zna on to, moze. Da Guduric izadje sa stavom "poderacemo ih" i ima vrucu ruku Gurovica, Dobric da mu se pridruzi kao Pedja Stojakovic, Milutinov da se razgoropadi kao nekada Krstic, Petrusev neka bude koristan kao Macvan... svi da ispostuju svoju ulogu i nekog svog velikog prethodnika. 

 

A Jokic... pa neka bude Jokic, nista vise ne treba. 

 

 

U boooooj, krenite junaci sviiiii...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, SteveFrancis#3 said:

 

Shvabe su pretrpane elitnim prasinarima i igracima zadatka, dugo su na okupu i sjajno se poznaju i razumeju. Playbook takodje fino osmisljen da istice prednosti. Individualno tu nema nikakve ekstra klase, Franz je nekoliko nivoa ispod Jokica, ne vidim ni da je Schro ista bolji od Boba, a nijedan od preostalih igraca uloge ne odskace u vakuumu nesto od parnjaka sa nase strane. Oni prosto izvlace najbolju verziju sebe kad igraju za repku i uigrani su vrhunski. Nemam dilemu da smo i ovakvi kvalitetniji sastav. Kosarka koju igramo to ne pokazuje, tho.

 

Ne znam baš za poređenje Denisa i Bogdana, meni je Schroder značajniji od Bogdana kad pričamo o igranju protiv Amerikanaca, jer je plej koji je u stanju da igra istom brzinom kojom igraju američki bekovi, i to na obje strane terena. Bogdan ako ne uđe u šuterski trans noćas teško da će da dobaci do učinka koji je imao protiv Australije, a koji je bio osrednji ka skromnom. Schroder zapravo može da probije skoro bilo koga na svijetu i da završi na obruču, izvuče bacanja ili baci dobar povratni pas i kada šutira 1/8 za 3.

Takođe mislim da je Franz izuzetno značajan ne samo kao vrhunski napadač, nego i kao ogromno tijelo na toj poziciji koje je samo po sebi već velika stvar za odbranu i skok.

Unutra imaju dvojicu šibadžija koji snagom i atletikom pariraju svakome, od kojih Theiss sad već ima istoriju dobrih nastupa baš kad je najtvrđe, i dvije iskusne četvorke koje znaju lopte.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, ChrisJudd said:

Nemci su zajebaniji protivnik Amerikancima od nas, ali smo mi bolji od Nemačke.

Vidim da je ova tvrdnja počela da cvjeta kako po forumu tako i drugdje, ali da li vam se ne čini da je malo kontradiktorna?

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, PorodicneVrijednosti said:

Koji je fazon sa Hartensteinom i reprzentacijom pa ga nema ni ove ni prosle godine? On bi im bio bas ozbiljan dodatak u sredini. 

Nije pozvan i ako se on nudio.Kleber mislim da ne igra zbog svadje izmedju njega i Srudera.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Beonegro said:

Vidim da je ova tvrdnja počela da cvjeta kako po forumu tako i drugdje, ali da li vam se ne čini da je malo kontradiktorna?

 

Ne, ima sličnih primera u košarci i u drugim sportovima, ali da ne širimo temu ovog istorijskog dana.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, ChrisJudd said:

 

Ne, ima sličnih primera u košarci i u drugim sportovima, ali da ne širimo temu ovog istorijskog dana.

Ima, bitan je matchup, ali on ne rešava utakmicu. U teoriji možda niko nema bolji matchup sa Amerikancima od nas, imamo Jokića da dominira unutra, treba samo pogađati trojke kad on izbaci loptu i tako 40 minuta.

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Niky Vestern said:

Zna li se šta o Joviću? Značilo bi mnogo ako bi mogao da odigra makar i 10 minuta

Juče je Pešić rekao da je bolje i da bi trebao da bude u sastavu. Mada je nešto slično rekao i pred četvrtfinale.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam za vas ali ja sam ubijedjen u pobjedu vcrs. Kako? Nemam pojma ali Jokic i drugari salju nadmene Amere u borbu za bronzu. 

 

Respect ha Lebrona, Stepha i ostale ali jedino me KD plasi. Monstrum. Nek odigra vcrs najlosiji mec ikada u reprezentaciji SAD.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Ne znam za vas ali ja sam ubijedjen u pobjedu vcrs. Kako? Nemam pojma ali Jokic i drugari salju nadmene Amere u borbu za bronzu. 

 

Respect ha Lebrona, Stepha i ostale ali jedino me KD plasi. Monstrum. Nek odigra vcrs najlosiji mec ikada u reprezentaciji SAD.

Ложићемо се док нас не победе, а ако нас победе онда ћемо се ложити да ћемо их испрашити за 4 године.

Ајмо дебелиииии

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...