Jump to content

Transferi $$$


Nenson

Recommended Posts

Nema veze sa Megvajerom, Vest Hem jeste generalno overachiever ekipa u poslednjih nekoliko godina (minus one dve godine kad su se stvarno borili za opstanak), ali kao sto Evropa nije bila realna, tako ni 14. mesto prosle sezone nije realno. Oni su bas zlatna sredina lige i imace laganu sezonu, mozda cak i top 10, ali to nece imati puno veze sa Megvajerom.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, advokat kuče, tečefon said:

Pa naravno....eno Miki28 ne prestaje da plače tri dana jer Megvajer odlazi, dok navijači WHU proslavljaju njegov dolazak burnije nego titulu u Konferencijskoj Ligi. 

Ja evo udario po pivkanu, da se proslavi. Ziv mi bio i kao sto vec rekoh drz' se🍻

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dracarys said:

Izgleda da je Nejmar završio svoje u PSG. Rano mu je da ide kod Arapa, s obzirom da ima 31. godinu.

Pa išli su i mlađi. Ali svakako bi se složio da mu je rano s obzirom da (za razliku od npr. CR) još može igrati u nekom od TOP 10 europskih klubova.

3 hours ago, McLeod said:

Nema veze sa Megvajerom, Vest Hem jeste generalno overachiever ekipa u poslednjih nekoliko godina (minus one dve godine kad su se stvarno borili za opstanak), ali kao sto Evropa nije bila realna, tako ni 14. mesto prosle sezone nije realno. Oni su bas zlatna sredina lige i imace laganu sezonu, mozda cak i top 10, ali to nece imati puno veze sa Megvajerom.

Ja mislim da će se Harry fino snaći u WH. Taman ekipa kakva mu paše; zadnja linija na 16m, on dodaje prvom do sebe ili skače i izbija glavom. U klubovima koji se bore za vrh i kojima stoperi stoje na 40 m od gola, on nema šta tražiti. Tome niti je dorastao tehnički, niti mu fizikalije to dopuštaju.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bugl Khan said:

Pa išli su i mlađi. Ali svakako bi se složio da mu je rano s obzirom da (za razliku od npr. CR) još može igrati u nekom od TOP 10 europskih klubova.

Baš me zanima u koji bi klub išao. On želi u Barsu, ali oni ne žele njega.

 

Evo šanse za Arsenal, ako stvarno žele da postanu ozbiljna konkurencija Sitiju.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Dracarys said:

Baš me zanima u koji bi klub išao. On želi u Barsu, ali oni ne žele njega.

 

Evo šanse za Arsenal, ako stvarno žele da postanu ozbiljna konkurencija Sitiju.

Sjeo bi im ko budali šamar. Samo, da li ga Arsenal može (želi) platiti, i da li on ima želje i motiva ići u Arsenal. Igraju CL, to im je adut više, a Neymar nije igrao EPL. Arsenal je u Londonu, to prolazi za njegov stil života van terena. Samo, da li bi Arteta imao živaca za 20 propuštenih utakmica u sezoni.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Miki28 said:

Win win Za Utd, 80 milioja £ odnosno 50 miliona £ gubitka plus 190k £ nedeljno plata za sve ove godine. Nema sta, veliki W za Utd🤣🤣🤣

 

 

U konkurenciji raznih bisera na ovom forumu, sa sve starim b92 jedan od glupljih upisa.

 

Apsolutno brainfart od konstrukcije.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, advokat kuče, tečefon said:

Paqeta ima izlaznu stavku u ugovoru od 85 miliona koja je aktivna tek od leta sledeće godine. Nije baš da će ga dat odmah sad za manje od toga. 

 

Znam za ovo, ali i dalje mislim da su samo trebali da pitaju Siti koju boju masnice hoce.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, advokat kuče, tečefon said:
  Reveal hidden contents

Reporter: why do want to join Manchester City?

Paqueta: I want to win trophies and make history with the greatest manager

Reporter: like Declan Rice at Arsenal?

Paqueta: I said I want to win trophies not to dream of it 

 

:lol_2:

Prilicno nategnuto imajuci u vidu da je prosle nedelje osvojen trofej protiv istog tog Sitija. Ali navijam za taj transfer sam on povecava sanse Arsenala za 30% imajuci u vidu da je koska od igraca.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...