Jump to content

Transferi $$$


Nenson

Recommended Posts

12 hours ago, Drug Crni said:

Zar nisu doveli Nicolasa Jacksona?

Jesu ali ne mogu da se rijese Lukakua tako da bi im ova trampa odradila posao a onda Dusan i Jackson da se bore za mjesto napadaca mada mislim da Jackson moze i na krilne pozicije.

 

Bice Chelsea atraktivan za gledanje pod Poch-om

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Drug Crni said:

@Bugl Khanjel Sučić u Dinamu doveden iz Salcburga,jel to "taj" Sučić?

Nije taj 🙂

Bilo bi super da je.

8 hours ago, Miki28 said:

 

 

@Bugl Khan kad je Stone objavio, to je to. Ipak svega 90 miliona, ocekivao sam vise

Sad mi nije jasno zašto Romano misli da je Gvardiol najskuplji CD ikad, a ovaj drugi da nije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Bugl Khan said:

Sad mi nije jasno zašto Romano misli da je Gvardiol najskuplji CD ikad, a ovaj drugi da nije.

Jeste najskuplji defanzivac ikada a sto se tice zabune pa to je zbog velikog Harry Maguire-a.

 

Maguire je kostao 80 mil £ sto je tada bilo 89 mil € a Gvardiol je 77.5 mil £ sto je sada 90 mil €.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, bosMan_jr said:

Hoce li im dolaziti Kolo Muani?

 

i drugo pitanje, ima li na sredini ko da igra umesto Fabiana Ruiza, on mi nikako ne uliva poverenje?

Ne vjerujem sad kad su doveli Goncalo Ramosa iz Benfike mada nikad se ne zna. Mozda kad ode Mbappe. 

 

Sto se tice sredine terena, mislim da ce nesto dovesti tu jos kad ode Veratti. 

Imaju tog Ugartea sto je stigao, Ruiza, Vitinhu a guraju onog mladog njihovog Zaire-Emery. 

Link to comment
Share on other sites

Ako ode Kejn, era Totenhema je gotova. Šteta je za onu ligu šampiona što su mogli osvojiti.

 

A i ne znam zbog čega ljudi govore da će Kejn u decline, pa čovek ima 30 godina, ja pomislio da ima 32-33... Nezahvalno je govoriti kako će za dve godine polako da mu se smanjuje forma. Kejn je klasa skoro otpočetka karijere, verujem da će još dugo biti na vrhunskom nivou.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

PSG ce izgledati mnogo bolje ove sezone bez Mesija, koliko god to cudno zvucalo. Pokupili su par stvarno vrhunskih pojacanja, Skriniar, Ugarte, Hernandez, Asensio, sada i Demnbele, ko god da dodje od Muanija i Gonzala bice takodje dobar.

Pokupili su i Simonsa kog su vec poslali na pozajmicu doduse, Tenasa, Ndura....Ne znam da li je neki klub odradio bolji prelazni rok od njih.

Link to comment
Share on other sites

Brighton radi dobar posao. Sad ceprodati Caiceda za masu para pa onda sledeci Mitomo i Kudus za sezonu, dvije isto za ogromne svote.

 

U pravu je Tadic bio sto je otisao iz Ajaxa, prodadose sve sto valja.

6 hours ago, Mirage93 said:

PSG ce izgledati mnogo bolje ove sezone bez Mesija, koliko god to cudno zvucalo. Pokupili su par stvarno vrhunskih pojacanja, Skriniar, Ugarte, Hernandez, Asensio, sada i Demnbele, ko god da dodje od Muanija i Gonzala bice takodje dobar.

Pokupili su i Simonsa kog su vec poslali na pozajmicu doduse, Tenasa, Ndura....Ne znam da li je neki klub odradio bolji prelazni rok od njih.

Zavrsen je Goncalo Ramos a sada ce i Muani posto ima dogovor sa Eintracht-om da ga puste ovo ljeto ako dodje prava ponuda a PSG i oni ce se dogovoriti oko cijene koka ce biti paprena. 

 

Mnogo kompaktniji tim ce biti, jos ako im Neymar ostane zdrav ( naravno da ce biti neke povrede u vrijeme oko sestrinog rodjendana i karnevala ) ali opet, Neymar je vrhunski fudbaler koji je gurnut u stranu za Mbappe-a i Messija a on itekako loze sa ovom sada ekipom show da pravi.

Link to comment
Share on other sites

 

Mislio sam da ce on ostati. Vidim ga u Celziju ili Saudijska Arabija mada bih volio da ga Utd pojuri. I dalje je to klasa od igraca

 

Nadam se da ce prihvatiti ovu ponudu. Jos ako i McT bude ukljucen pa za nekih 60 miliona £ obojica👍

Fred blizu odlaska takodje, Bailly. Problem je Henderson jer Forest uzeo Turnera tako da nista od tog transfera ali nadam se da ce ga neko uzeti.

Edited by Miki28
typo
Link to comment
Share on other sites

On 8/5/2023 at 1:28 PM, Mirage93 said:

PSG ce izgledati mnogo bolje ove sezone bez Mesija, koliko god to cudno zvucalo. Pokupili su par stvarno vrhunskih pojacanja, Skriniar, Ugarte, Hernandez, Asensio, sada i Demnbele, ko god da dodje od Muanija i Gonzala bice takodje dobar.

Pokupili su i Simonsa kog su vec poslali na pozajmicu doduse, Tenasa, Ndura....Ne znam da li je neki klub odradio bolji prelazni rok od njih.

Asensio je kurac od ovce igrač.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...