Jump to content

Zanimljivosti na OI


Recommended Posts

15 hours ago, Beonegro said:

 

Ja sam razumio da će sjutra tokom jutarnjih časova baklja proći kroz olimpijsko selo i da će jedan od nosilaca biti Snoop Dogg. Pored njega su pomenuli u Sergeja Bubku, MC Solaara i Laetitiu Castu. I dalje je niđeveze, ali opet nije toliko loše kao da on bude jedan od poslednjih nosilaca tokom same ceremonije otvaranja.

 

Što se tiče nevjerovatne umjetničke tradicije Francuske, najavljivano je da će na otvaranju da pjeva davno izgubljena sestra od tetke Buba Korelija i Jale Brata iz Malija, poluusmena autotjunerka Aya Nakamura 😭

Lady Gaga je u odnosu na to majklđekson glavom i bradom.

 

Snoop će biti predzadnji nosač, on će predati baklju poslednjem za koga se još ne zna ko je. Verovatno neko od Francuskih legendi. Malo sam pretražio imamo tu Martin Fourcade koji je osvojio 7 medalja (5 zlatnih), povukao se 2020 jedino ne znam koliko je on popularan u FRA možda ima neko sa manje medalja ko je popularniji. Ne ide mu u prilog ni to što je on sa zimskih olimpijskih igara. Spominju se Zidan, Mbape i Anri, zatim Parker ali niko od njih nema medalje sa OI. Marie-José Pérec ima tri zlata sa letnih OI tako da mi ona deluje kao najbolje rešenje, 

 

Postoji i ta priča da gradonačelnik Pariza odlučio da podrži kandidaturu posle pokolja ISIS na onom koncertu 2015. godine. Postoji mogućnost da se odradi nešto sa preživelima iz te hale ili možda neka varijanta kompjuterske grafike. Tu ulazi i priča Snoopa kako je on bio ganut kada je video Alija u Atlanti kada je palio plamen i da želi da u Parizu da svoju verziju toga. No ako on nije zadnji onda nema ništa od te verzije pa se sumnja da će on ipak imati tu neku ulogu što daje prostora kompjuterskoj grafici ili nešto slično.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Klotzen said:

 

Snoop će biti predzadnji nosač, on će predati baklju poslednjem za koga se još ne zna ko je. Verovatno neko od Francuskih legendi. Malo sam pretražio imamo tu Martin Fourcade koji je osvojio 7 medalja (5 zlatnih), povukao se 2020 jedino ne znam koliko je on popularan u FRA možda ima neko sa manje medalja ko je popularniji. Ne ide mu u prilog ni to što je on sa zimskih olimpijskih igara. Spominju se Zidan, Mbape i Anri, zatim Parker ali niko od njih nema medalje sa OI. Marie-José Pérec ima tri zlata sa letnih OI tako da mi ona deluje kao najbolje rešenje, 

 

Postoji i ta priča da gradonačelnik Pariza odlučio da podrži kandidaturu posle pokolja ISIS na onom koncertu 2015. godine. Postoji mogućnost da se odradi nešto sa preživelima iz te hale ili možda neka varijanta kompjuterske grafike. Tu ulazi i priča Snoopa kako je on bio ganut kada je video Alija u Atlanti kada je palio plamen i da želi da u Parizu da svoju verziju toga. No ako on nije zadnji onda nema ništa od te verzije pa se sumnja da će on ipak imati tu neku ulogu što daje prostora kompjuterskoj grafici ili nešto slično.

 

Furkad ima pet zlatnih medalja sa OI, najviše od svih Francuza i Francuskinja, ali on je "zimski", pa ne znam računaju li njega. Ima par francuskih mačevalaca koji imaju po četiri zlata, ali to je osvojeno pre drugog svetskog rata i ti ljudi odavno nisu među živima. Sa tri olimpijska zlata ih već ima gomila, pored Mari-Žoze Pere pominje se i biciklista Danijel Morelon, pet olimpijskih medalja, tri zlatne, osam puta prvak sveta, nosilac Legije časti.

 

Videćemo večeras.

Link to comment
Share on other sites

Za tebe će Beo verovatno ugodniji prizor biti Selma Hajek :classic_tongue:

 

Nego,videh da će i pokojna RT Vojvodine prenositi OI. Da li je vreme za veliki povratak Laze Bakmaza? :smiley50:

Edited by Drug Crni
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Drug Crni said:

Za tebe će Beo verovatno ugodniji prizor Selma Hajek :classic_tongue:

 

Zapravo me pored košarkaškog turnira od dešavaja vezanih za OI za sada jedino stvarno zainteresovalo kad sam juče pročitao da će i Laetitia Casta danas u ruci da drži jedan dugački objekat cilindričnog oblika 😍

  • Like 1
  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, MrTripleDouble said:

Jeri mu reko neko da ovo nije dzokavac?  

Navalili ovi koji su navodno bili na licu mjesta da komentarišu po društvenim mrežama da je bio vidno trešćen.

Link to comment
Share on other sites

Ali Britanci koji su otišli u inostranstvo i nisu zadovoljni hranom...

 

The world is changed.

I feel it in the water.

I feel it in the earth.

I smell it in the air.

Much that once was is lost, for none now live who remember it.

  • Thanks 1
  • Ha-ha 11
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Smrtokapa said:

Ali Britanci koji su otišli u inostranstvo i nisu zadovoljni hranom...

Moraju da bashuju Francuze, to im je u DNK.

 

That being said, pošto imam zadovoljstvo da uživam u Sodexo menzama i u sadašnjem i u prošlom preduzeću, znam da je vrlo moguće da su dali jednu pljeskavicu od 150 grama bacaču kugle ili dizaču tegova od 140 kila i kad je ovaj rekao daj pet karte burgera da su mu odgovorili da je to standardna porcija.

 

EDIT: takođe je došlo do pičvajza oko spremanja mesa, Francuzi jedu skroz krvavo meso, na to se za evo 33 godine sretanja sa tim vrhom kulinarstva ni ja nisam navikao.

Edited by Beonegro
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, McLeod said:

Zar nije u 6 sati otvaranje? Sad vidim da je u pola 8...

 

Bolje im je bilo da su krenuli ranije, posle 6 će kiša, a od 9 najavljuju jaku kišu

 

EDIT: žuti alarm za poplavu u Parizu od 8 večeras, biće propast

Edited by Beonegro
Link to comment
Share on other sites

Očajan nastup Laetitie Caste, obučena od glave do pete 😥

 

Bez zezanja, pojavljivanje nje i Pharell Williamsa je totalno WTF momenat.

 

Što je najgore, nakon njih se pojavio Slimane, kao da nam na Evroviziji već nije bilo dovoljno alžirskog rai-popa

Link to comment
Share on other sites

Tamberi izgubio burmu dok je mahao zastavom na otvaranju...ispala mu u reku...izvinio se ženi na Instagramu, predložio da i ona baci svoju, da budu  burme zajedno i onda da obnove zavete... pozitivni ludak... 

Edited by Lineker
  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...