Jump to content

Grupa B (Španija, Italija, Hrvatska, Albanija)


Ko prolazi grupe?  

55 members have voted

  1. 1. Ko prolazi grupe?

    • Španija
      52
    • Italija
      40
    • Hrvatska
      27
    • Albanija
      2
  2. 2. Pobednik grupe

    • Španija
      39
    • Italija
      9
    • Hrvatska
      7
    • Albanija
      0


Recommended Posts

4 minutes ago, berti said:

Moze li Albanija nekoga da zajebe i odigra iks?

Nešto su se pokačili oko izbora igrača za EP pa je pitanje da li imaju onaj elan iz kvalifikacija. 

Link to comment
Share on other sites

kad pogledaš, imali smo jednak broj zicera. 3 oni, 3 mi

4 minutes ago, Perkos2 said:

Nešto su se pokačili oko izbora igrača za EP pa je pitanje da li imaju onaj elan iz kvalifikacija. 

Ako ne možeš dobit Albaniju, nije tri mjesto među 16. Ako 3 boda neće bit dosta, onda Mc nema pojma

Link to comment
Share on other sites

Jbg, ubili nas rezultatski skoro ko Švabe Škote, ali nismo bili baš bez šansi. Nije taj poraz nešto neočekivan, ključna nam je svakako utakmica protiv Albanije. A ako njih ne možemo dobiti onda nam je sve džaba. 

Link to comment
Share on other sites

Ja stvarno nisam video kontakt kod penala za Hrvate, već klasično simuliranje, doduše samo taj ugao su prikazali, možda iz drugog ugla može da se vidi bolje.

Link to comment
Share on other sites

Gledam statistiku i zaista rezultat ne odražava 100% što se dešavalo na terenu. 
 

Udarci na gol 16-11 za Hrv

Udarci u okvir 5-5

Velike šanse 4-3 za Esp

Posjed 53-47 za Hrv

Dodavanja 518-457 za Hrv

 

Španjolci jesu bili bolji, ali im je i manje više sve ulazilo, nama ništa. Jbg, takva utakmica. 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Španija je malo promijenila stil igre. I dalje su jaki na sredini terena i tehnički moćni, ali sad igraju nešto brže u odnosu na ono gnjavljene lopte koje im nije odavno donijelo nekog rezultata. Imaju Jamala i Nika po krilima i to dobro koriste.

 

Hrvatska mora da napravi korekcije u sastavu. Gvardiol da zauzme štopersku poziciju sa Šutalom III Sranišičem. Po boku mogu da stave Sosu ili Juranovića ako Stanišić pređe na štopera. 

Link to comment
Share on other sites

Za usporedbu, Njemačka-Škotska jučer završila gotovo isto, ali je Njemačka bila neusporedivo bolja nego Španjolska danas

 

Udarci na gol 20-1

Udarci u okvir 10-0

Velike šanse 1-0

Posjed 73-27

Dodavanja 683-251

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, BattleBender said:

Koja fora je sa Dimarco-om? Ja tog lika nisam gledao mnogo, al kad sam ga gledao, lik je kao nekakav… bezveznjaković

 

Drže ga zbog izvođenja auta.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...