Jump to content

Grupa A (Nemačka, Škotska, Mađarska, Švajcarska)


Grupa A  

29 members have voted

  1. 1. Prva dva u grupi?

    • Nemačka
      29
    • Škotska
      1
    • Mađarska
      7
    • Švajcarska
      21
  2. 2. Pobednik grupe?

    • Nemačka
      29
    • Škotska
      0
    • Mađarska
      0
    • Švajcarska
      0


Recommended Posts

2 minutes ago, Bode said:

Cak i crveni mozda

 

Crveni zbog bezobzirnog, uzasnog starta, inace ne idu duple kazne (penal+crveni). 

 

Hajde, sudija sviraj kraj, ne mora drugo poluvreme, odgovara mi ovo 😄 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kooineeperk said:

 

Crveni zbog bezobzirnog, uzasnog starta, inace ne idu duple kazne (penal+crveni). 

 

Hajde, sudija sviraj kraj, ne mora drugo poluvreme, odgovara mi ovo 😄 

 

Ja sam igrao 3-1 plus boost, ajd makar ovako da prođe i ja zadovoljan 😁

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kooineeperk said:

 

Crveni zbog bezobzirnog, uzasnog starta, inace ne idu duple kazne (penal+crveni). 

 

Hajde, sudija sviraj kraj, ne mora drugo poluvreme, odgovara mi ovo 😄 

 


Da, isti sam pomislio, dal uopste moze da se sudi.
Ali ovo je najcistiji penal i crveni karton koji sam video u u fudbalu u zadnjih xy godina.
Ovo se moze reci mirne duse s obzirom sta sve gledamo.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kooineeperk said:

inace ne idu duple kazne (penal+crveni). 

 

Uvek se pitam ima li pravilo za ovo? Da se ne daje crveni kod penala. Pošto sam pod utiskom da se ipak dešava to, pa sad neznam jesu li sudije neobaveštene, ili nema tog pravila, ili se je menjalo.

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
14 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Uvek se pitam ima li pravilo za ovo? Da se ne daje crveni kod penala. Pošto sam pod utiskom da se ipak dešava to, pa sad neznam jesu li sudije neobaveštene, ili nema tog pravila, ili se je menjalo.

Mislim da su instrukcije da se kod penala ne daje crveni osim u dva slučaja, ako se rukom spreči gol i zbog grubog (opasnog) faula.

 

edit. direktni crveni.

Edited by Don Juan
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, L' Imperatore said:

 

Uvek se pitam ima li pravilo za ovo? Da se ne daje crveni kod penala. Pošto sam pod utiskom da se ipak dešava to, pa sad neznam jesu li sudije neobaveštene, ili nema tog pravila, ili se je menjalo.

Ima. Pisao sam tamo na fudbalu. Recimo nedavni slican primer je bio i Gajic na onoj prijateljskoj u Rusiji kada rukom hvata za rame igraca u 16 (nesportski potez), isto kao sto je ovde nesportski potez bio start sa obe noge i to jednom ocito na nogu protivnika. Da nije bilo toga, da je recimo izbio loptu i zakazio ga tom nogom po nozi, bio bi zuti, jer je imao nameru da ide samo na loptu. 

 

 

 

 

32 minutes ago, Don Juan said:

Ja sam igrao 3-1 plus boost, ajd makar ovako da prođe i ja zadovoljan 😁

 

Ja sam stavio i booster i 3:0 ali sam promasio prvog strelca. Isto kao i @Stiletto 😄 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Kooineeperk said:

Ima. Pisao sam tamo na fudbalu. Recimo nedavni slican primer je bio i Gajic na onoj prijateljskoj u Rusiji kada rukom hvata za rame igraca u 16 (nesportski potez), isto kao sto je ovde nesportski potez bio start sa obe noge i to jednom ocito na nogu protivnika. Da nije bilo toga, da je recimo izbio loptu i zakazio ga tom nogom po nozi, bio bi zuti, jer je imao nameru da ide samo na loptu. 

 

Hvala na odgovoru.

Ali opet mi je tu dosta stvari čudno. Recimo, ako se svejedno dodeljuje crveni za nesportski potez, grub faul i odbranu gola rukom... Koja je to onda situacija koja bi inače bila crveni karton, ali se ne daje ako je ujedno i penal? Meni ovako iz prve na pamet pada samo prekršaj poslednjeg igrača.

Edited by L' Imperatore
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Markoss said:

Glupost sa ovim prosirenjem na 24 ekipe. Skoti nisu blizu kvaliteta da igraju ovo takmicenje, bukvalno ce Nemci da ih izblamiraju ako budu hteli. 


Najgore što se proširenja tiče je da nikada više neće biti EP sa 16 i SP sa 32, može biti samo još gore negoli je sada. 


Škotska ispred Haaland/Odegaard Norveške i ostale tajne univerzuma.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...