Jump to content

KK Partizan 2024/25 prelazni rok - (r)evolucija


Marvin

Recommended Posts

4 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Svašta se priča po bespućima interneta, većinu zabacim u neki lijevi režanj mozga. Konkretno, razlog za otopljavanje sa zalizanim govnetom je ni više ni manje nego Topić. Navodno je ozbiljno popizdio što su mu komše sjebale draft i da sad i njima tjera neki inat. Ko će ga znati.

Ali nije se on naljutio na vas, nego vi na njega.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Svašta se priča po bespućima interneta, većinu zabacim u neki lijevi režanj mozga. Konkretno, razlog za otopljavanje sa zalizanim govnetom je ni više ni manje nego Topić. Navodno je ozbiljno popizdio što su mu komše sjebale draft i da sad i njima tjera neki inat. Ko će ga znati.

 

 

Ok, ova imena su u opticaju već neko vrijeme, zanima me za bold jel to lično tvoj vlažni san ili ima nekih znakova da se ide u tom smjeru?


Ako cemo iskreno, mislim da ni porodice ljudi koji pregovaraju nemaju pojma ko ce na kraju da dodje. Ono sto ja mislim iz informacija koje sam dobio da ce neko od dvojca Lojd-KPJ doci, ovaj drugi je moja najveca zelja, ali ko sam ja. 

Takodje kao sto sam napisao u prosloj poruci, osoba od koje pokupim najvise (tacnih) informacija je kroz salu rekla "tuci cemo sve, pa i zene",  ja pretpostavljam da je asocijacija poprilicno jasna ili bar u mojoj glavi jasna. Nije tajna da postoji zainteresovanost, ali stvarno je sa tim likom sve (pre)komplikovano. 

Edited by fedor
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Ali nije se on naljutio na vas, nego vi na njega.


Na nas nije ali na vas jeste. 😁

 

Da se razumijemo, ja sam protiv bilo kakvog kontakta sa gmazom, ali već su mi danas dva puta citirali “Kuma” - It’s just a bussines. 🤷‍♂️

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Može Meli, može Timan, može Chima.

Do sad su došli igrači koji poštuju košarku kao igru, poštuju ekipu i trenera.

Sjajno bi bilo da tako i nastavimo.

Klajburna zaista ne bih voleo u našem dresu da gledam. Kao ni KPJ.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ScepanScekicSto said:

Interesantno je da sem Milutinova nijedno ime za centra se ne spominje… a realno je ta pozicija najproblematicnija

 

Na više mesta sam pročitao da ste zainteresovani za Tyrique Jonesa, ali nikakvi ozbiljni izvori.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ScepanScekicSto said:

Interesantno je da sem Milutinova nijedno ime za centra se ne spominje… a realno je ta pozicija najproblematicnija


Ma pominju se, Tyriqe Jones, Davies, Motley…

 

Inače meni ovaj Sterling solidan, više bih iz Albe volio njega nego Timana.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, ScepanScekicSto said:

Interesantno je da sem Milutinova nijedno ime za centra se ne spominje… a realno je ta pozicija najproblematicnija

 

Zato sto se sprema bonba iz Amerike u tajnosti. Vise od 17 operativaca radi na tome dok mi sada ovde kuckamo.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Alek The Great said:

Zeljko kaze da je do sada gledao 60 igraca.


Kakav kurč, pa brat Kornet je odgledao isto toliko, a gde je posao, postovi...

 

Šalu nastranu, baš bih voleo da vidim day in a life of Željko&Savić gledaju igrače. Nekako se nadam da se tu pripaljuju oni Guruovi Sinerdžiji, izvlači, upoređuje, gugla da se vidi pesničenje ispred kluba, instagram... zvuči smešno ali voleo bih da se stvara što kompletnija slika pre upita za zdravlje i preko ljudi sa kojima je igrač sarađivao. Valjda ima nekih analitičara da to tamo klikću i prave grafove. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...