Jump to content

KK Partizan 2024/25 prelazni rok - (r)evolucija


Marvin

Recommended Posts

6 hours ago, Son_of_a_gun said:

 

Znači prehlađena sam dva dana, doslovno se raspadam, ali ovih skoro sat vremena me malo zalečilo... Hvala Željku :classic_love:

 

Šalu nastranu, Minja me u par trenutaka podsetila na Jovanu Joksimović, kao postavila bi neko nezgodno pitanje gostu, ali sve je smooth prošlo. 

Link to comment
Share on other sites

Verujem 1000 pošto, klasičan modus operandi naših "sportskih radnika"... Ne verujem da je samo to uzrok njegovih slabih igara, uostalom nisu mu oni bili krivi za povrede već pre svih i svega on sam, ali opet, da ne neki šabani tako jebu u glavu pobegao bih prvom prilikom, jebo i trening i utakmice, sve u kurac, adio majmuni

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Došao da okačim vest. Sad je malo jasniji haos u njegovoj glavi.

 

Suprotno Džepu, ne smatram da se može pobeći, sačekali bi ga ti likovi jednom. Verovatno se obratio nekim ljudima pa je rezultat toga ova krivična prijava a on se sklonio dok se to ne reši.

Link to comment
Share on other sites

On 9/5/2024 at 9:51 PM, Brat od Korneta said:

Mislim da nije istina da je neko huskao Zeka (cak mi je to i glupost i tu se slazem sa navijcima kkp) ali evidentno se u Zvezdi pri dovodjenju igraca vise obraca paznju na karaktere nego u Partizanu i mnogo detaljnije radi na tome. Mislim da kod Radonjica, Ivanovica i Sferopulosa taj neki vid ponasanja (ti blago receno nesportski faulovi Ledeja, pokazivanje srednjih pristiju ostalih igraca i slicno) kod nabrojanih trenera nije moguc (narocito ne u kontiunitetu), odnosno ostro bi se sankcionisao u startu i sasekao u korenu ako bi uopste i doveli nekog takvog igraca. Mislim da Zeljku nije prijatno nakon tako nekih situacija, pa i sam je kaznio Nanelija i uradio je tu stvar za interes kluba posto Partizanu koji aplicira za trogodisnju licencu takve stvari ne idu u prilog i time se salje poruka narednim igracima koji budu dolazili i to sve mi je ok i postujem tu odluku, ali moje misljenje je da pojedini karakteri koje dovodi i disciplina generalno da nije onako dubinski i istinski posvetio paznju tome onako do srzi i da mu je onako zaista iz dubine dusa stalo na tome, vec samo onako racionalno u smislu ja se ponasam ok i njima sam rekao da se ponasaju sportski, odrzi im koju rec o disciplini na startu sezone, pomene nekad u medijima "ja sam se oduvek ponasao korektno i tako ce i biti" i slicno i sve je to ok, ali mislim da ne prica dovoljno o tome privatno sa igracima i da nije dovoljno na sastancima to pominjao i predocio im ili pricao sa njima dosta privatno o tome, sto se po meni ovako nekako spolja i naslucuje, s obzirom da znam price iz Zvezde kako je Radonjic radio na svemu tome a recimo i od igraca mozemo cuti i kod Ivanovica i Sferopulosa, u poslednjem intervjuu Nedovica je rekao dosta toga koliko se oni svakodnevno bave disciplinom. Zeljko Obradovic je najveci autoritet u Evropi od trenera i dalje. Jel video neko da se igraci svadjaju sa njim? Ni ja. A jel vidjao neko klipove (ili kasnije iz izjava) da se igraci svadjaju sa Atamanom, Barcokasom, Duskom, Sarasom, Itudisom itd. itd. naravno da jesmo. Dakle on je trener koji izaziva najveco to neko strahopostovanje, igraci ga vise slusaju nego ostale trenere sto mu je godinama unazad i najveca prednost u odnosu na druge i ubedjen sam kad bi pricao barem jednom nedeljno o tome sa igracima ono barem po par minuta na pocetku treninga ili pre pocetka i objasnjavao te neke stvari da toga svega (sijaset izrazito nesportskih Ledeja, srednji prst Nanelija, Pantera, Madara, nekoliko ispada Lesora itd. i ostalih stvari a bilo je jos nesportskih stvari) ne bi ni bilo. 

Pominje se AI, pa reko da probam da iskoristim isti da mi da summary:

 

Autor smatra da Zvezda više pazi na karakter igrača nego Partizan i da bi nesportsko ponašanje bilo strogo sankcionisano kod trenera poput Radonjića. Iako Obradović ima veliki autoritet, autor veruje da bi češći razgovori o disciplini smanjili ispade poput onih kod Ledeja i drugih igrača.

 

Nema na čemu.

  • Like 2
  • Love 1
  • Thanks 2
  • Ha-ha 19
Link to comment
Share on other sites

Prvo, uzas sa Smajlija, premlad je da se nosi sa takvim stvarima...

 

Ali ako je clanak o Alenu istinit, ne znam zasto nije rekao Zeljku ili nekome u klubu. Ostoja bi makar na ime toga kome pripada mogao da mu taj problem resi za 2 dana, makar iz sebicnih razloga (da Alen igra bolje i samim tim rezultati budu bolji).

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, mfmilan said:

Pominje se AI, pa reko da probam da iskoristim isti da mi da summary:

 

Autor smatra da Zvezda više pazi na karakter igrača nego Partizan i da bi nesportsko ponašanje bilo strogo sankcionisano kod trenera poput Radonjića. Iako Obradović ima veliki autoritet, autor veruje da bi češći razgovori o disciplini smanjili ispade poput onih kod Ledeja i drugih igrača.

 

Nema na čemu.

 

Da se uvede neki plugin za forum, da ne moramo rucno da se cimamo 🙂 skupicemo pare, platicemo. 

Link to comment
Share on other sites

Bertans je brat moi ali nije baš fizički u prajmu i ne uklapa se u profil igrača za ovogodišnji roster. Meni je ta priča bila nategnuta od početka. 
 

Mislim da se traži brz, lagan, pokretan i atletičan igrač 4/3, skočan, sa dobrom odbranom i solidnom praćkom.

 

Ako znate nekog takvog javite. 😁

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...