Jump to content

KK Partizan 2024/25 prelazni rok - (r)evolucija


Marvin

Recommended Posts

11 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Fina zamjena za Smailagića, pokretljiviji ali i tjelesno slabiji. Nadam se da nije u glavi dijabola i da je motivisan da napreduje. Može da čuva načelno sve što se uklapa u naš sistem odbrane sa dosta preuzimanja. 
 

Solidan šut, prisutan na skoku, domaći igrač… Za 400k - bombonica. 

Meni deluje kao da njemu fali dosta motivacije,bar se ovo leto tako videlo a pratio sam ga i u NBA,retko kad je bio full focus

Link to comment
Share on other sites

Kapiram da ja je to to za sada, a eventualno usled neke serije poraza da se reaguje sa doselekcijom. Izgleda da ce Bonga na 4 jer sigurno da bar za pocetak sezone on ce imati neke minute u El i nece grejati klupu, a kapiram da je izvesno da i ostali igraci imaju tu neki nacelni dogovor za minutazu i da nisu dolazili na "dobices sansu kad se neko povredi" izuzev Pokusevskog koji je dosao poslednji. Pricamo o nekoj nacelnoj ideji na pocetku, a naravno tokom sezone se sve menja u hodu jer imas faktor forme, zdravlja igraca itd.

 

Dzouns, Nilikina, Lakic

Lundberg, Vasington, Bosnjakovic

Braun, Marinkovic, Nakic

Bonga, Majk, Pokusevski

Dejvis, Dzouns, Koprivica

 

15 igraca to je to. Bas bi se iznenadio da dodje jos neko. Dosta dobar tim i defanzivno i ofanzivno sveukupno gledajuci. Kao sto sam pisao da nema potrebe za brigom o domacim igracima prosto i jednostavno postoji pravilnik i Partizan ce i ove sezone kao i 3 prethodne imati 6+ domacih tako da potrebno je samo bilo sacekati i videti koji su to domaci. Sad ima 6+4 stranca dovoljno da se izgura sa 9-10 igraca te 3 utakmice u kupu i jos nekoliko u Kls-u. Marinkovic ce najvise igrati ali od ove petorice domacih svi omaju barem teoretski solidan upside i zalog su za buducnost. Neko ce tu mozda da procveta neko ne ali siguran da su svaki pojedinacno smisleni potezi.

 

Veoma zanimljiv tim ima Partizan. Ovo sve sto je doslo iz El to je dosta dobro a mislim da ce rezultat dosta zavisiti od Dzounsa (pleja), Vasingtona, Nilikine i Majka. Ipak igraju prvi put El i to cak 4 igraca gde ce svaki imati neku svoju ulogu, pa u zavisnosti koliko ce se snaci oni sveukupno gledajuci toliko kapiram da ce zavisiti ishod na tabeli. Po meni ne bi bilo iznenadjenje ni da se poklope kockice pa se opet bude 7., da se ne snadje par ovih igraca pa da se zavrsi neki 15. a moze opet i 11. na tabeli, doslovno sva 3 scenaria su mi podjednako realna.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Brat od Korneta said:

Dzouns, Nilikina, Lakic

Lundberg, Vasington, Bosnjakovic

Braun, Marinkovic, Nakic

Bonga, Majk, Pokusevski

Dejvis, Dzouns, Koprivica


Pa sad kako stoje stvari Kaboklo je prva četvorka mada se sve čini da ga se riješimo u zamjenu za Monekea. 
 

Svi se nadamo ovom raspletu. Čak i ako ne dođe Moneke doći će neko kao onaj Wilson ili tako sličan igrač. Samo da utopimo onog balvana bilo gdje.

 

Ne bi me stvarno iznenadilo da se taj neki kapitalac samo pojavi na predstavljanju 19og. 
 

U svakom slučaju imaćemo više od 15 igrača, tu su još i Jaramaz i Dimitrijević.

 

Još u junu sam pisao 17-18, blizu smo te cifre.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Blago vama zaista, vi se bar dva-tri puta radujete i ložite. Prvi put kada inostrani i domaći mediji/portali objave za nekog igrača, onda isti taj potvrdi da dolazi na društvenim mrežama, a na kraju Ostojanis Snsopulos napravi pravi mali kulturno-umetnički spektakl i ponovo predstavi tim.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Son_of_a_gun said:

Jel ovo što se sinifonija održava u MTS dvorani znači da smo se pomirili sa Telekomom ili Ostoja probija jedno novo dno?

Ne, stvarno, šta je fora sa ovim slovom "M" koje više izleda kao slovo "N" i koje privlači više pažnje nego cijela ova ideja...

Edited by Small Owl
.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Son_of_a_gun said:

Jel ovo što se sinifonija održava u MTS dvorani znači da smo se pomirili sa Telekomom ili Ostoja probija jedno novo dno?

 

Avangarda? Istorija se ponavlja? Zvezda je još 2009. pokazala put. Svečano otvaranje sezone u zgradi Filharmonije je tradicija koja govori o veličini našeg kluba. #kkcz #kkp #PartizanBC 
https://www.rts.rs/lat/sport/kosarka/227811/zvezda-dobila-novi-upravni-odbor.html

Link to comment
Share on other sites

Bošnjaković, Pokuševski, Nakić( ako je zdrav) su dobar odabir mladih igrača, tu su još Koprivica i Lakić da dokažu da su zaslužili mesto u  prvih 12

Pametan je Žoc, samo malo strpljenja komšije dok se to sve uigra 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...