Jump to content

KK Partizan 2024/25 prelazni rok - (r)evolucija


Marvin

Recommended Posts

Joooj kako ova košarka ponekad baš ima dozu ljigavosti i mučnine u stomaku...eee čuj Lojd i Vildoza u Partizanu?!? U Zvezdi Kodi ... aj Lojd i Kodi su davno i bili al' svejedno za moj ukus ljigavo nekako... ja se nmg povezati sa takvim igračima... najbolje sad da Zvezda pošalje ponudu za Ledeja i ovaj prihvati... 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Ab1995 said:

Joooj kako ova košarka ponekad baš ima dozu ljigavosti i mučnine u stomaku...eee čuj Lojd i Vildoza u Partizanu?!? U Zvezdi Kodi ... aj Lojd i Kodi su davno i bili al' svejedno za moj ukus ljigavo nekako... ja se nmg povezati sa takvim igračima... najbolje sad da Zvezda pošalje ponudu za Ledeja i ovaj prihvati... 

 

Ne mogu se ni oni povezati sa tobom, tako da imas makar zagarantovan remi u dzepu.

 

Edited by MC Thunder 2
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

https://www.mozzartsport.com/kosarka/vesti/grci-tvrde-partizan-se-raspituje-za-vildozu/484764
 

Generalno gledano nije na nivou Pantera, ali Panter je cista 2, dok je Vildoza 1/2 pa zavisno od koncepcije i saigraca moze imati jako dobru ulogu.

 

Pored Vildoze i Loyda pominje se i Lundberg, to bi bila ozbiljno pokrivena bekovsaka pozicija ako uz to dodamo da je Vanja siguran, da ce Smith produziti i Lakic potpisan. 
 

 

Link to comment
Share on other sites

Kep, šta reći. U dubini duše znam da je ovo logičan potez i za nas i za njega ali opet sam se raspao juče emotivno. 
 

Hvala za sve, za dobro i loše, za najljepši šut evropske košarke - u svakom sam uživao, za Monako, Real, Zvezdu… 

 

Sad mogu da napišem, rekao sam @uvrnuto još zimus, imao sam osjećaj da 2025. podiže u našem dresu pehar EL i da ovo nije ta sezona, bio sam miran kad smo ispali jer sam vjerovao da dolaze velike stvari i za nas i za njega. 
 

Ostaćeš u mom srcu brate, kao ona jedna djevojka koju nismo nikad stigli, ona jedna koju pamtimo cijelog života i na čiji pomen nam zaigra krajičak usana.

 

Hvala.

 

IMG-5226.jpg

  • Like 5
  • Love 6
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

https://www.mozzartsport.com/kosarka/vesti/grci-tvrde-partizan-se-raspituje-za-vildozu/484764
 

Generalno gledano nije na nivou Pantera, ali Panter je cista 2, dok je Vildoza 1/2 pa zavisno od koncepcije i saigraca moze imati jako dobru ulogu.

 

Pored Vildoze i Loyda pominje se i Lundberg, to bi bila ozbiljno pokrivena bekovsaka pozicija ako uz to dodamo da je Vanja siguran, da ce Smith produziti i Lakic potpisan. 
 

 

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Ab1995 said:

najbolje sad da Zvezda pošalje ponudu za Ledeja i ovaj prihvati...

 

Ja bih prihvatio ovaj scenario na keca, nastao bi dosad neviđeni nivo pičvajza i komedije.

 

Ionako nam treba četvorka.

Edited by Smrtokapa
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, MC Thunder 2 said:

 

Ne mogu se ni oni povezati sa tobom, tako da imas makar zagarantovan remi u dzepu.

 

Hahahahha...

Nzm... ja cjenim taj identitet, i volim kad mi neki igrač ide uz neki klub...siguran sam da bi svaki normalan navijač Partizana želio npr Gosa a ne Vildozu u ekipi ( da kvalitet i profil zanemarimo, pričamo o kontekstu )...ja bi više volio Zoa nego Kodija npr...

8 minutes ago, Smrtokapa said:

 

Ja bih prihvatio ovaj scenario na keca, nastao bi dosad neviđeni nivo pičvajza i komedije.

 

Ionako nam treba četvorka.

Koliko god mi je Zek odvratna njuška toliko ga gotivom kao igrača...KLASA...

Al tu bi vjerovatno bio kraj moga praćenja košarke 😂...

Pičvajz i komedija te vrste nije za mene 😂😂😂

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Kep, šta reći. U dubini duše znam da je ovo logičan potez i za nas i za njega ali opet sam se raspao juče emotivno. 
 

Hvala za sve, za dobro i loše, za najljepši šut evropske košarke - u svakom sam uživao, za Monako, Real, Zvezdu… 

 

Sad mogu da napišem, rekao sam @uvrnuto još zimus, imao sam osjećaj da 2025. podiže u našem dresu pehar EL i da ovo nije ta sezona, bio sam miran kad smo ispali jer sam vjerovao da dolaze velike stvari i za nas i za njega. 
 

Ostaćeš u mom srcu brate, kao ona jedna djevojka koju nismo nikad stigli, ona jedna koju pamtimo cijelog života i na čiji pomen nam zaigra krajičak usana.

 

Hvala.

 

IMG-5226.jpg


Ja sam se već jednom nepotrebno oprostio, ovaj put čekam malo. 😄 

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Ab1995 said:

Joooj kako ova košarka ponekad baš ima dozu ljigavosti i mučnine u stomaku...eee čuj Lojd i Vildoza u Partizanu?!? U Zvezdi Kodi ... aj Lojd i Kodi su davno i bili al' svejedno za moj ukus ljigavo nekako... ja se nmg povezati sa takvim igračima... najbolje sad da Zvezda pošalje ponudu za Ledeja i ovaj prihvati... 

Po meni za ovu 3 ne bi imalo sta da se zameri. Stranci su, nisu dugo bili u klubu da se povezu, nisu im nasi klubovi napravili karijeru, nisu se zamerili rivalu i slicno.

 

Niti mi je bio sporan Panterov dolazak u Partizan, Kinsijev u Zvezdu...

 

Dzenkins, Ledej, to bi bilo blamantni prelazak.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Quote

Ostaćeš u mom srcu brate, kao ona jedna djevojka koju nismo nikad stigli, ona jedna koju pamtimo cijelog života i na čiji pomen nam zaigra krajičak usana

 

Znam samo da ću da krenem da pijem, dal zbog te devojke ili KP7, nisam siguran.

 

Za sada nijedan divljak privatnik nije pomenut, uopšte mi se ne sviđa ovo.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Ako dodje Vildoza, vidim I Medrano Cirkus ( gostuju u BG mesec dana) u sponzorskom pulu. 

Partizan Meridijan Medrano, kao omaž Globtrotersima... bili bi zadnji na tabeli, ali prvi kad se gleda odole. A svi vole da budu prvi. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Son_of_a_gun said:

Kep, šta reći. U dubini duše znam da je ovo logičan potez i za nas i za njega ali opet sam se raspao juče emotivno. 
 

Hvala za sve, za dobro i loše, za najljepši šut evropske košarke - u svakom sam uživao, za Monako, Real, Zvezdu… 

 

Sad mogu da napišem, rekao sam @uvrnuto još zimus, imao sam osjećaj da 2025. podiže u našem dresu pehar EL i da ovo nije ta sezona, bio sam miran kad smo ispali jer sam vjerovao da dolaze velike stvari i za nas i za njega. 
 

Ostaćeš u mom srcu brate, kao ona jedna djevojka koju nismo nikad stigli, ona jedna koju pamtimo cijelog života i na čiji pomen nam zaigra krajičak usana.

 

Hvala.

 

IMG-5226.jpg

Uhh, bro pa nije umro da ovakav epitaf sastaviš :default_coffee:

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Knipex said:

Uhh, bro pa nije umro da ovakav epitaf sastaviš :default_coffee:

 

Posle Kiće i Praje, odlazak trećeg šutera u istoriji kkp-a, pravim grobosima liči samo na smrt, a samo smrt je siguran posao. Nemam pojma šta sam napisao, ali meni deluje kul. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Knipex said:

Uhh, bro pa nije umro da ovakav epitaf sastaviš :default_coffee:

 

Posle Kiće i Praje, odlazak trećeg šutera u istoriji kkp-a, pravim grobosima liči samo na smrt, a samo smrt je siguran posao. Nemam pojma šta sam napisao, ali meni deluje kul. 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, ScepanScekicSto said:

Ko je to objavio? Mislim ima li nesto zvanicno?

Nema nista zvanicno, ali mislim da jos niko nije ozvanicio nove igrace. Valjda treba pardana da se dobije LOC. Ovde sam video:

 

Link to comment
Share on other sites

Tri teme za razmišljanje:

 

- Darius Thompson, izgleda da bi ga se Efes riješio;

- Shavon Shields: postoje glasine da nije zadovoljan u Milanu i da želi da ide iz tima;

- Dan Oturu: nema ugovor, Efes sigurno planira da ga produži, ali dok god ne potpiše, valja pokušati.

 

To su tri igrača koja vrijedi platiti dobro i dati im ključeve ekipe. 

 

Spoljna linija 

Thompson - Aleksa

Vanja - Hrvoje

Shields - Trifa 

 

je bombona, visoki, čvrsti, disciplinovani, a istovemeno neposvađani sa loptom. Trifa je tu obvijusli jedno tijelo da igra odbranu, ali u suštini minuti na 3 su za Shieldsa i Vanju, koji bi šetao između dvije pozicije po potrebi (što bi takođe ostavljalo minute na 2 za Aleksu).

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Jeste Vildoza tek godinu dana star ex-igrac Zvezde, ali ipak ne razumem neka negodovanja i "nemogucnost povezivanja" sa takvim igracem. Valjda treba da se povezes s njim prema tome koliko se trudi i koliko sebe daje u tvom klubu.

 

Ako je fit na ekipu, ako dobro igra, sta ima veze gde je igrao ranije? 

 

Isto i za Lojda - s tim da je kod njega situacija nekako blaza jer ima vec nekoliko godina kako je igrao kod nas. 

 

Pa i da je direktni prelaz, u bilo kom smeru, ne vidim problem u tome ako su ispostovani sledeci uslovi:

- Da nije bilo neke otimacine igraca

- Da taj igrac nicim izazvan dodvorava se novim navijacima i pljuje svoj bivsi klub bez razloga

 

Ljudi su profesionalci, menjaju firmu u kojoj rade, traze bolje uslove/platu za ono sto misle da mogu da pruze. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Čitam da su Bolmaro (Armani) i Šmits (Efes) na pragu novih klubova, ali mnogo špekulacija i nagađanja poslednjih dana, jebeš li ga šta je istina. Navodno su i Shields i Colson blizu Fenera.

Elem, ova dvojica su mi baš zanimljivi igrači, za Šmitsa se pričalo da ga je Željko želeo prošlo leto. 

 

35 minutes ago, Beonegro said:

Thompson - Aleksa

Vanja - Hrvoje

Shields - Trifa 

 

Može.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...