Jump to content

Srbija na Evropskom prvenstvu 2024


Recommended Posts

A ja ne razumem ovo pljuvanje i kukanje, da niste možda očekivali da pobedimo Englesku?

 

Ovde je uspeh primiti što manje golova zbog gol razlike i trećeg mesta, pa tu da se provučemo.

 

Bodove treba tražiti protiv Slovenije i Danske.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jbs mi sve ako ovaj Mladenović nije upotrebljiviji od ovog Kostica. On je bar BEK, dok se za ovog ne zna sta igra. Ni ti je bek, ni ti krilo, nesto se smuca, I svaki centaršut mu je nasumičan.

 

Gomila ovih igrača je žrtva "japanca" i njegove taktike. 

Pavlavica ubi njihovo krilo, zato što pavlović nije bek, I čovek ne može da se sastavi. Sada će mu biti lakše ulaskom Mladenović jer će imati beka pored sebe. Živković nije bek, a mora da igra tu poziciju.. Vlahovic mora da se vraća po loptu a to mu nije primarno. Gudelj i Lukic moraju da kreiraju, a to ne mogu da rade.  Znači ovde je piksijeva odgovornosti najveća.

 

Edited by No name
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

 mentalna blokada da svaki pas mora unazad je rak rana srpskog fudbala. Naravo postavka sa dva centrfora je već za sprdnju na evropskom nivou. O trčkaranje u nekoj zoni isto, to niko odavno je igra.

Link to comment
Share on other sites

Ja samo da zamolim drugare sa foruma da ne pominju Sautgejta i to što nisu ubacili u višu brzinu. Sve se slažem, samo nemoj da čačkamo mečku i teramo maler, dok ne bude kraj. Nek otaljaju ovo i da gledamo šta ćemo u naredne dve.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dracarys said:

A ja ne razumem ovo pljuvanje i kukanje, da niste možda očekivali da pobedimo Englesku?

 

Ima i do toga kako izgledamo na terenu jbg.

1 minute ago, alpaka Bereta Sida said:

Kakav panj lol

Pa da sudaramo se na terenu kao amateri.Nije mi se ucinilo.

 

Msm ovo nema i u seljackim ligama a ovde se desilo.

Edited by Don Dusko
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Koja je poenta raspravljati o formaciji kada su se usrali kao grlice, mogli su da izađu u bilo kojoj formaciji nebitno. 

 

Ovo Vlahović što je odigrao je najgore individualno poluvreme nekog igrača u reprezentaciji a svakakvih sam se poluigrača i menadžerskih kombinacija nagledao. 

Link to comment
Share on other sites

Koliko smo uzasni ovo je jos i dobar rezultat. 

 

Stvarno mrzim konstantno eksperimentisanje sa pozicijama i nekim taktikama koje vidimo tada i nikada vise. Vlahovic u nasih 20m a nije korner?

 

Zivkovic, ja ne znam sta neko vidi u njemu, stavis ga onako svilenog protiv Engleske koja melje, hajde da barem ima neku brzinu, ili bolji dribling, ali on bas nista od toga nema, mozda eventualno centarsut... kako ga je oduvo lik kod gola. Lukic, kad sam ga video da vraca loptu nazad a ima cist prostor da povede loptu, jbt - da li je on i inace takav ili se malo usrao, ne znam, ali ne razumem svakako. 

 

Dosta smo nekako slabi u duel igri. Dosta ih fauliramo ali nemamo neku crvstinu u duelu. Osim Pavlovica, on je uvek ima. 

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, holden c. said:

Lukic se hejta po difoltu, sasvim korektan za sad. S druge strane, za SMS polako pocinjem da mislim da je teska prevara od igraca, uprkos talentu koji ima.

Lukić je jedini igrač na ovom prvenstvu koji u proseku ima od 5 -7 dodira sa loptom u svakoj situaciji i n a svakom delu terena.

Jedan bezvezan igrač koji može da igra kao neki osigurač ispred šrćtopera .Čovek nema loptu,nema pas,sporo razmišlja,usporava igru.

Odličan je za bata Đorine taktike bunkera,bunarenja i neglwdanja protivničkog gola.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ne moze Vlahovic ovo da igra, bukvalno je najgori na terenu.

 

Zivkovic je zalutao ovde, grozno nesiguran igrac i potpuno besmislen i sa loptom i bez lopte.

 

Englezi dobri, ali mrse oni muda mnogo, nije meni to toliko impresivno.

Link to comment
Share on other sites

Ljudi su nerealni. Naša sredina terena je sastavljena od igrača timova koji su se borili za opstanak u svim ligama 5-ce. Plus imaš dva igrača iz Saudijske Arabije. Jednostavno, mi smo neka 15-16 reprezentacija u evropi. 

Link to comment
Share on other sites

Mislim da posledični hejt sveta prema Neymaru i CR-u, onaj suludi i prenaglaseni, se kod mene prelio sve na Belingema.

 

Ne znam da l bih izdrzao da zavrsim utakmicu da ga ne prebijem kao pičku. Uzasno antipatican lik.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Unknown said:

 

muslin je sujetni magarac. Sergej je toliko vaznih golova dao da je smesno pricati da je bio u pravu selektor koji nije hteo da ga pozove u reprezentaciju. 

 

Muslin je gospodin covek i trenerska velicina za ovo SnS govance. Mnogo bedan si kada vredjas Muslina koji nikome nije dozvolio da se meša u rad i da mu sastavlja tim

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...